Indonēzijas Bitcoiners tagad var iegādāties BTC 10 000 Indomaret veikalos | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Indonēzijas Bitcoiners tagad var iegādāties BTC 10 000 Indomaret veikalos

Indonēzijas Bitcoiners tagad var iegādāties BTC 10 000 Indomaret veikalos

Tas nekad nav bijis tas viegli nopirkt Bitcoin Indonēzijā. Vietējās Bitcoiners tagad var iegādāties kriptonauda vairāk nekā 10000 ķieģeļu un javas vietām, pateicoties darījumu, kas noslēgti starp Bitcoin.co.id, valsts galveno Bitcoin apmaiņu, un ķēdes veikalos Indomaret.

Revolucionāro partnerība ļaus Indonēzijas 238 miljoni iedzīvotāji viegli iegādāties BTC ar Indonēzijas rūpija pie daudziem Indomaret vietām izplatīties visā valstī, finansējot to Bitcoin.co.id kontus.

kriptonauda pieņemšana ir audzis Indonēzijā, un šis darījums noteikti palielināt savu popularitāti.

Lietas var iet tikai labi Bitcoin ar palīdzību no lielo zīmolu likeIndomaret, kas dibināta 1988. Gadā, un pašlaik galvenā mītne Džakartā, valsts galvaspilsētā. Pašlaik ķēdes ir veikali arī ļauj klientiem, lai samaksātu rēķinus, piemēram, enerģētikas vai gāzi.

Tomēr skaits Indonēzijas tirgotājiem, kuri pieņem BTC kā maksāšanas iespējas joprojām ir ļoti zems, atbilstoši Bitcoin.co.id līdzdibinātājs Oskars Darmawan, citē CryptoCoinsNews.

Tas ir teikt, maiņas plāno ", lai veicinātu izpratni par Bitcoin" valstī, turot seminārus un uzsākot noderīgu informāciju. Saskaņā ar Darmawan, uzņēmuma mērķis ir "palielināt vērtību Bitcoin darījumu Indonēzijā no diviem miljardiem rūpija mēnesī līdz diviem miljardiem rūpija dienā".Interneta milži meklē makšķerēšanu pret Bitcoin un vairākŠajā nedēļas jaunumu vēstuli mēs esam koncentrējoties daudz par to, cik daudz atbalsta Bitcoin saņem un par labu iemeslu dēļ. Daudzi nozīmīgi uzņēmumi un privātpersonas ir guvusi klaji atbalstu vai vismaz pazīmes, ka Bitcoin patiešām varētu ko vilnis nākotnē. EBay CEO John Donahoe piedāvāja pārliecinošs atbalsts Bitcoin, apgalvojot, ka šādas virtuālās valūtas būs nozīmīga loma tiešsaistes digitālo maksājumu un platformām, piemēram, Paypal. Pašlaik Paypal ir pasaulē lielākā tiešsaistes maksājumu sistēma, tāpēc, ja Bitcoin ir kādreiz pieņemts vai atbalsta sistēmu Bitcoin popularitāte varētu raķete.


Iepazīstinām ar DigestTas bija pirms pāris īsas nedēļas, ka mēs sākām mūsu jauno premium ziņu dienests monētu Uguns +.

Šajā pēcpusdienā mēs uzsākam vēl vienu monētu Uguns + funkciju sauc Digest.

Digest ir roku kurators, pastāvīgi jāatjaunina centrs kriptonauda ziņas, ka jautājumus vienīgi monētu Fire + locekļiem. Katru dienu, abonenti atradīsiet īsu Atgādinājums par top stāsti kopā ar tiešo saiti, lai izlasītu pilno versiju. Digest var atrast http://CoinFire.io/digest(or zem izvēlnes Plus).

Domājiet par Digest kā savu draugu, kurš dalās visatbilstošākos saikni ar jums dienā par kriptonauda laikā.

Digest ir viena no vairākām jaunām funkcijām ierodas Coin Fire + locekļiem. Coin Fire redakcijas komanda ir dažas lielas uzņēmumus darbu un tiks atklājot vēl vairāk funkcijas tuvākajā nākotnē.

Plašāku informāciju par Coin Fire + un tās priekšrocībām, apmeklējiet Coin Fire + lapu.


Pateicoties Bitcoin, Irānas uzņēmumi pārdod ādas apavus klientiem visā pasaulēLai gan daži uzņēmumi pieņem cryptocurrencyas papildinājums saviem parastajiem pārdošanas, ir arī citi uzņēmumi, kas draud to visu tikai pieņemot Bitcoin saviem produktiem. Tomēr tas varētu būt tieši risinājums dažiem zīmoliem, piemēram, interneta veikalu persiešu Apavi, kas ir nepieciešams, lai zelt pasaulē, kur tirdzniecības ierobežojumi bieži sarežģīta.

Šī Irānas bizness "ar vairāk nekā 70 gadu pieredze apavu ražošanas nozarē" palaists virtuālo piedzīvojumu ar Bitcoin palīdzības, cerot sniegt roku kvalitatīvus apavus ražotas ar dabīgo ādu, lai klientiem visā pasaulē.

Bez ražo savas apavu veidnes, persiešu apavi arī izstrādā oriģinālu dizainu citiem apavu veidotāji Irānā.

Kaut gan pārlūkojot zīmola mājas lapā, jūs varat uzzināt dažus kriptonauda saistītu informāciju. Uzņēmums skaidro savu Bitcoin-tikai politiku, sakot, ka digitālā valūta "ir lielisks ātrs veids, kā mēs saņemsim jūsu maksājumu. Mums ir teicis, ka pērk Bitcoin ir tik aizraujoša, kā iegādāties jaunu pāri persiešu Shoes".

Tāpat vairākos citos gadījumos kriptonauda ir vienīgā atbilde uz šīm Irānas tirgotājiem, kuri vēlas pārdot savu produkciju uz citām valstīm.

Mēs vēlētos pārdot savu produkciju visā pasaulē un jo vairāk klientu, jo labāk. Problēma ir mēs darbojamies Irānā un lielākā daļa maksājumu sistēmas vai nu nevēlas kalpot mums vispār vai uzlikt milzīgu risku mūsu bizness.

Pirms uzsākt šo tīmekļa vietni, mūsu starptautiskā tirdzniecība ir ierobežota ar dažiem īpašu klientiem, kuri zināja par mūsu produktu kvalitāti, un bija gatavi iet cauri lielām pūlēm maksāt mums.

Pēc Persiešu kurpes "mājas lapā," pirms uzzināt par Bitcoin, saņemot savu naudu bija numur viens šķērslis paplašināt mūsu biznesu. Tagad ar Bitcoin un palīdzību no Bitcoin sabiedrībā Mēs ceram kļūt par paraugu citiem mazajiem uzņēmumiem Irānā, lai atrastu globālo klientiem ".

Bitcoin mainot pasaules... Soli pa solim.

Saistītās ziņas


Post ICO

Defcon Datorurķēšana: Casascius fizisko Bitcoins saņemt krekinga

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Izmaiņas no Austrumiem padara Bitcoin cenas divu dienu laikā par vairāk nekā 30% zemākas

Post ICO

Bitcoin aptauja liecina, ka 26% Bitcoiners ir ietekmējuši izkrāpšanu vai hacks

Post ICO

Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā

Post ICO

Coinsetter paplašina pakalpojumus pēc Kanādas Bitcoin apmaiņas CAVIRTEX iegādes

Post ICO

Puse no visiem Bitcoin darījumiem varētu būt saistīta ar tiešsaistes azartspēlēm

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Bitcoin strauji kā Grieķijas sabrukums kļūst viss, bet nenovēršami

Post ICO

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Post ICO

Gavins Andresens: tur ir neliela iespēja, ka Bitcoin saņems patiešām, patiešām lielu

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām