Investori, kas tirgo kriptokultūru, izmantojot Noble Markets, izmantojot Nasdaq tehnoloģiju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Investori, kas tirgo kriptokultūru, izmantojot Noble Markets, izmantojot Nasdaq tehnoloģiju

Investori, kas tirgo kriptokultūru, izmantojot Noble Markets, izmantojot Nasdaq tehnoloģiju

NASDAQ OMX Grouphas apvienojusies ar New York balstītas kriptonauda startēšanas Noble Marketsin lai ļautu institucionālie investori tirgoties digitālās valūtas aktīvus.

Amerikāņu daudznacionālo finanšu pakalpojumu sabiedrība, kas pieder un darbojas NASDAQ akciju tirgus, kā arī astoņas Eiropas biržās, sniegs galveno tirdzniecības tehnoloģiju Noble tirgu, jauns uzņēmums, kas izveidota, lai ļautu finanšu uzņēmumiem un institucionālajiem investoriem (piemēram, riska ieguldījumu fondiem) uz tirdzniecību BTC un citi kriptonauda saistītus aktīvus.

startēšanas izmantos NASDAQ X plūsmā tirdzniecības sistēmu, augsto tehnoloģiju sistēma, kas atbilst tirgus dalībnieku pasūtījumus, kas par vairāk nekā 30 biržās un tirgiem visā pasaulē pašlaik izmanto, Wall Street Journal ziņo. Bez tam, Nasdaq arī sniegs mārketinga atbalstu.

Izpilddirektors un dibinātājs Noble tirgu uzskata Nasdaq iesaistīšanās palīdzēs veidot uzticēšanos pasaulē cryptocurrencies. "Viņi var teikt, ka" tie ir sarežģītas organizācijas; viņi ir darījuši savu uzticamības pārbaudi, un, ja tas ir pietiekami labs, lai viņiem, tas ir pietiekami labs, lai mums, "sacīja Džons Betts.

Uzņēmējs apraksta produktu kā tilts starp tradicionālo finanšu sistēmu un visas iespējas, kas var tikt izstrādātas ap Bitcoin un citas digitālās monētas. Jaunais projekts maisījumi "labāko no abām pasaulēm," viņš teica Coindesk.

"Mēs necenšamies cīnīties par šķēle pīrāga, mēs veidojot vietu, kur liels kapitāls, kas pastāv kapitāla tirgos un korporācijām, kas izmanto šos produktus kā daļu no savām uzņēmējdarbības vajadzībām, kur mēs varam nodrošināt, ka likviditātes citiem biržās. Mērķis ir, lai izveidotu lielāku pīrāgs ".

No Tur otras puses, Nasdaq cer strādāt ar kriptonauda platformu. Lars Ottersgård, Nasdaq Viceprezidents tirgus tehnoloģijas, apraksta projektu, kā "līderi, jauna pūlēties ilgtermiņā risinot vajadzības digitālās valūtas telpā."

Pēc Jāņa Betts, projekts tika izveidots, jo "daudz pieprasījumu" digitālā valūtas tirdzniecību no finanšu institūcijām. "Daudzi no viņiem [investori] vienkārši nevarēja veikt darījumus ar esošajiem apmaiņu. Bet mēs esam komanda investīciju veterāniem. Mēs runājam savu valodu," platforma CEO pievienotas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Job Fair iepazīstas ar Losandželosu, Amerikas Savienotajās Valstīs visvairāk Bitcoin draudzīgo pilsētu

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

Bitstamp klienti, kuri nespēj pārbaudīt identitāti, riskē zaudēt visu viņu BTC

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Stīvs Noņemiet lietotņu veikalu nākamajā atjauninājumā

Post ICO

Centrālā Kipras Banka pret Bitcoin: nav atļauju ar kriptvulāciņu saistītām darbībām

Post ICO

BitPay atklāj savu jauno Bitcoin tirgotāja direktoriju

Post ICO

GAW Miners advokāti apstiprina SEC izmeklēšanu

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay