CEO BitBit teica: Satikties ar NYDFS BitLicense prasībām | Latvian.globalsciencecollaboration.org

CEO BitBit teica: Satikties ar NYDFS BitLicense prasībām

CEO BitBit teica: Satikties ar NYDFS BitLicense prasībām

ItBittoday apstiprina savu nodomu, lai sasniegtu pilnīgu atbilstību reglamentējošām prasībām, ar Ņujorkas departamenta Finanšu pakalpojumu BitLicense.

"Mēs aplaudēt pārdomāto un pārredzamu pieeju, Benjamin Lawsky un NY DFS ir pieņemts izskatīt patērētāju aizsardzības jautājumi, kas virtuālo valūtu un saistītie uzņēmumi. Mēs uzskatām šis regulējums ir svarīgi ekosistēmu darboties ar atbilstošu un uzticamu veidu, kā rāda DFS 'turpinās centieni uzlabot stabilitāti nozarē, "sacīja itBit izpilddirektors Čārlzs Cascarilla. "Mēs visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka itBit aizsargā patērētājus, novērš ļaunprātīgu izmantošanu un nodrošina drošību. Piedāvātā BitLicense sakristu ar mūsu pašreizējo standartiem un praksi, un mums ir patiess nodoms būt saskaņā ar galīgajiem vadlīnijām."

Ierosinātie pasākumi var lasīt kopumā vietnē: http://www.dfs.ny.gov/about/press2014/pr1407171-vc.pdf

Noteikumi tiks oficiāli publicēts 23. Jūlijs, 2014. Gada izdevums New York valsts reģistrā -, kas sākas 45 dienu publiskā komentāru periodu. Pēc šī publiskā komentāru perioda noteikumi ir pakļauti papildu pārbaudi un pārskatīšanu, pamatojoties uz šo publisko atsauksmēm pirms DFS pabeidz tos.

Ben Lawsky superintendents Financial Services Ņujorkas Valsts departamenta Finanšu pakalpojumu norādīja sekojošo par jauno tiesisko regulējumu,

Ar šo tiesisko regulējumu attīstās, mēs esam centušies panākt pienācīgu līdzsvaru, kas palīdz aizsargāt patērētājus un izskaustu nelegālu darbību -, neierobežojot izdevīgu inovācijas. Šie noteikumi ietver noteikumus, lai palīdzētu saglabāt klientu aktīvus, aizsargā pret kibernoziegumu Datorurķēšana, un novērstu ļaunprātīgu virtuālo valūtu par nelikumīgām darbībām, piemēram, nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju.

Mēs apzināmies, ka ne visi virtuālajā valūtas kopiena, būs priecīgi par iespēju uz jauno tiesisko regulējumu. Galu galā, lai gan mēs uzskatām, ka izveidot saprātu ceļu satiksmes noteikumus, ir ļoti svarīgi, lai ilgtermiņa nākotni virtuālo valūtu nozari, kā arī drošību un stabilitāti klientu aktīviem. (Mēs domājam, ka situācija pie kalna GOX, piemēram, jāparedz, ka ļoti skaidri.) Turklāt, ņemot vērā, ka valstīm ir īpašas reglamentējošās saistības šajā jomā, mums ir arī juridisks pienākums virzīties uz priekšu ar šo sistēmu.

Tāpat mēs arī atzīstam, ka - tāpat kā jebkurā finanšu nozarē - nepastāv tiesiskais regulējums nekad nevar pilnībā novērst riskus klienti saskaras, kas nodarbojas ar finanšu uzņēmumiem. Tā, piemēram, mēs esam iekļāvuši spēcīgu kopumu patērētāju informācijas atklāšanas, lai palīdzētu pārliecināties klientiem informāciju, kas viņiem ir nepieciešams, lai veiktu izvēli, kas ir vislabāk par tām.

ItBit piedāvā drošu pasaules valūtas maiņa par tirdzniecības fiat valūtā ar digitālo valūtu, piemēram Bitcoin. Maiņas nodrošina investorus ar augstu likviditāti un modernu drošības, uzglabāšanas klientu Bitcoin bezsaistē saldētavu. ItBit nodarbina plašu pazīsti savu klientu un papildu uzraudzības sistēmas, lai nodrošinātu visaugstākos atbilstības standartiem, līdzīgi starptautiskajām bankām.

New York balstītas Bitcoin apmaiņas dibināja CEO Charles Cascarilla. Uzņēmums ir riska nodrošināti ar RRE Ventures, Canaan Partners, Liberty City Ventures un eņģeļu investorus, tostarp Jay W. Jordan II un Ben Davenport.

Saistītās ziņas


Post ICO

Vai jums vēl nav nekādu Bitcoin? Tu esi ieskrūvēts

Post ICO

Indonēzijas Bitcoiners tagad var iegādāties BTC 10 000 Indomaret veikalos

Post ICO

Tehnisku problēmu dēļ monētu apmaiņa notiek bezsaistē

Post ICO

Bitcoin cenu prognozes 2018. gadam: ekspertu apkopojums

Post ICO

Coinbase atver pirmo regulēto Bitcoin apmaiņu Amerikas Savienotajās Valstīs

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Dell paplašina Bitcoin maksājumu iespēju Apvienotajā Karalistē un Kanādā

Post ICO

Dokumentārais dzīve Bitcoin sākas otrdien

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Cryptocurrency Dark Market Evolution pazūd