Jamie Dimon pret Marc Andreessen un daudz ko citu: Bitcoin pirmie pretinieki un atbalstītāji 2014. gadā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Jamie Dimon pret Marc Andreessen un daudz ko citu: Bitcoin pirmie pretinieki un atbalstītāji 2014. gadā

Jamie Dimon pret Marc Andreessen un daudz ko citu: Bitcoin pirmie pretinieki un atbalstītāji 2014. gadā

Daži uzbrukums Bitcoin, citi saka, 2014 būs gads kriptonauda. Pasaulē slavenākā digitālā monētu varētu uzskatīt izrāviens un risinājumu daudzi, bet tas noteikti nav pūlis pleaser.

Jamie Dimon ir jaunākā balss runāt pret Bitcoin. Par JP Morgan izpilddirektors teica CNBC ka kriptonauda "ir briesmīgi veikals vērtības". Bez tam, "tas varētu atkārtot atkal un atkal," viņš piebilda.

Taču sliktākais daļa no visiem, jo ​​Dimon domām, ir tas, ka Bitcoin "nav stāvokli valdības".

Un godīgi, (...), daudz no tā tiek izmantota nelikumīgiem mērķiem. Un cilvēki, kuri saņems sajukums ar to ir valdības. Valdības nodot milzīgu spiedienu uz bankām: zināt, kas ir jūsu klients ir, ko jūs darīt reālu pārskatus par to. Acīmredzot, tas ir gandrīz neiespējami izdarīt ar kaut ko līdzīgu, ka.

Tomēr, Dimon, kurš ir viens no jaudīgākajiem baņķieru pasaulē, nedomā Bitcoin beigsies. Viņš prognozē kriptonauda tiks pārvērsta "maksājumu systemto ievērot tos pašus standartus, kā arī citu maksājumu sistēmu, un tas, iespējams, būs beigas no tiem".

Robert Shiller 2013 Nobela prēmijas laureāts ekonomikā, ir vēl viens pretinieks. Ar raksturu tirgus pārmērības eksperts uzskata virtuālā valūtas masveida lēkt par "burbuli". Business Insider quotesShiller sakot, ka "nav jautājums par to. Tas ir tikai pārsteidzošs piemērs burbuļa".

"Es esmu pārsteigts, cik cilvēki ir tik satraukti par to, un es saku saviem studentiem" nē, tas nav tik lieliska ideja "," ekonomists pievienots, bet runājot par Pasaules ekonomikas forumā Davosā, Šveicē.

Tomēr, miljardieris Ričards Brensons Bitcoin ir "aizraujoši". Viņš uzskata, ka būs pasaules valūtu, vai tās Bitcoin vai nē, kas būs "uzņemties Jamie Dimon un citām bankām".

"Es domāju, ka ar globālu valūtu, kurā jums nav tērēt visu naudu, mainot valūtu ir apbrīnojama, un ikviens, kas ir aiz Bitcoin bija izcili. Tas bija izcili pirmais solis," viņš nesen teica CNBC.

Nepiekrītot Arī ar JP Morgan CEO, cita starpā, ir Marc Andreessen. Co-dibinātājs riska kapitāla firmas Andreessen Horowitz un labi pazīstams uzņēmējs stāv otrpus galda, kad runa ir par Bitcoin nākotni, un viņš nesen parādīja, ka eseja ar nosaukumu "Kāpēc Bitcoin ir nozīme", un The New York Times publicēja.

Andreessen patiesi uzskata 2014 būs gads Bitcoin galīgais paplašināšanos. "Nākamajos gados būs periods lielu drāmu un uztraukums apgrozības ap šo jauno tehnoloģiju," viņš rakstīja.

Bitcoin savā visbūtiskākā līmenis ir sasniegums datorzinātnēs - vienu, kas balstās uz 20 gadu pētniecībā par kriptogrāfijas valūtu, un 40 gadu pētījumus kriptogrāfijas, tūkstošiem pētnieku visā pasaulē.

Ir zināms, ka Andreessen ir uzņēmums dziļi ieguldīti Bitcoin jaunizveidotiem, lai viņa nostāja attiecībā uz digitālo naudu ir saprotams pozitīva. Bet, no otras puses, Dimon ir baņķieris, kurš nodarbojas ar Fiat valūtā, lai viņa vīzija varētu tikt uzskatīti apdraudēta.

Bitcoin ir bijusi savu daļu no fanu un kritiķu, daži vairāk slavens nekā citi, un pat ne tā plaukstošs attīstība notiek, lai mainītu to. Veikt Pols Krugmans ir piemērs, kā labi. Nobela prēmijas laureāts bija laiks, lai kritizēt Bitcoinin pagātni, apgalvojot tā radīšanas process ir "sociāls atkritumi".

Saistītās ziņas


Post ICO

EBay UK ļauj pārdot kriptokorentus tās Sludinājumu sadaļā, sākot no 10. februāra

Post ICO

BitGold palielina $ 3.5 miljonus A sērijas investīcijās

Post ICO

Bitcoin kasete pakalpojumu Inputs.io iebrucēja zaglis, kas nozadzēja 4100 BTC

Post ICO

Bijušais FinCEN direktora palīgs runāt VeriCoin konferencē

Post ICO

Pārtikas kravas automašīna brauc pa Sietlu, pieņemot Bitcoin par garšīgu grilētu sieru

Post ICO

Bitcoin Savings and Trust dibinātājs SEC nodeva par Bitcoin Ponzi shēmas darbību

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Gavin Andresen runā par 0.9 versiju: kas ir pabeigts un kas vēl ir jādara

Post ICO

IRS pasludina Bitcoin par īpašumu ASV, bet DED studijas Dubai bankā uzstāda 400 bankomātus

Post ICO

Grooveshark atbilst Bitcoin

Post ICO

Blockchain iedvesmo centrālās bankas, lai izveidotu hibrīdas sistēmas

Post ICO

Bitcoin maksājumu apstrādātājs Egopay iesaldē fondu starp baumām par nepareizu spēli