Japāņu tiesas noteikumi Bitcoin nav vērts tiesiskās aizsardzības | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Japāņu tiesas noteikumi Bitcoin nav vērts tiesiskās aizsardzības

Japāņu tiesas noteikumi Bitcoin nav vērts tiesiskās aizsardzības

Japāņu tiesa nonāca pie pārsteidzoša secinājuma, nolemjot, ka Bitcoin nav ķermeniskas lietas vērts tiesisko aizsardzību. Šis lēmums ir pretrunā ar nolēmumos paziņots ASV un citās valstīs, kuras ir noteikusi, ka Bitcoin ir vērtīga prece cienīgs ĀTAP.

Kamēr lēmums ietekmēs tikai japāņu Bitcoin lietotāji tagad, tas ir nozīmīgs solis, un viens, ka cilvēki ir nepieciešams, lai saglabātu acu par.

tiesneša gadījumā, Masumi Kurachi, nolēma, ka tāpēc, ka Bitcoin nevar segt ar esošajiem likumiem, jo ​​šis nemateriālais aktīvs ir apstrādāti ar trešajām pusēm. Tas nozīmē, ka prasītāji draņķīgs Mt. Gox sabrukums nevarēs iesūdzēt tiesā, lai atgūtu zaudētos BTC līdzekļus, vismaz ne tad, ja šis spriedums tiek atcelts vai atcelts ar augstākas tiesa.

Šīs piezīmes tika nāca gadījumā, kad rezidente Kioto tika iesūdzēt Mt. Laikā Gox atgūt 458 Bitcoins viņš zaudētas, kad valūtas sabruka. Digitālā monētas būtu vērts $ 130,000 pie šodienas valūtas kursu. Februārī 2014. Gada sākumā, dienās pirms biržas sabrukums, Bitcoins bija vērts vairāk nekā 800 $ gabalā, kas nozīmē, ka zaudējumi bija, patiesībā, ir daudz būtiskākas par prasītāju.

[Tweet_box dizains = "default"] Japāņu tiesa lēma, ka Bitcoin nav ķermeniskas lietas vērts tiesisko aizsardzību. Lēmums varētu būt nopietna ietekme uz upuriem Mt. Gox sabrukumu. [/ Tweet_box]

Tas ir skaidrs, vai šis lēmums būs būt ietekme uz citu Bitcoin saistītu Mt. GOX gadījumi tiek celta tiesā, soit ir iespējams, ka Kurachi valdošā nebūs galavārds šajā jautājumā. Mt. Gox bojāejai joprojām lielākais atsevišķais sabrukums Bitcoin vēsturē, kā rezultātā tik daudz, cik $ 450,000,000 dolāru vērtībā BTC tiek zaudēta.

Pēc sabrukuma, Mt. Gox joprojām bija aktīvi vērts par tikai $ 11 miljonu ASV dolāru, kas, iespējams, tiks sadalīti starp prasītājiem, kuri zaudējuši savu naudu, kad valūtas salocīts. Tā rezultātā, prasītāji, iespējams, saņem tikai nelielu daļu līdzekļu tās zaudēto, ja viņi saņem naudu vispār.

Pēdējo pāris nedēļu laikā Mt. Gox - pēc tam, kad pasaulē lielākais Bitcoin maiņas - jau atkal nonācis uzmanības centrā. Uzņēmuma bijušais izpilddirektors, Marks Karpeles, tiek apsūdzēts zādzībā Bitcoinsfor sava personīgā labuma gūšanai. Tas ir jānāk kā nav pārsteigums, jo baumas jau sen pagroza, ka Mt. Gox sabrukums bija iekšā darbs.

Mt. Gox bija viens no pirmajiem pilnībā funkcionālu Bitcoin apmaiņu un tās pīķa apstrādā aptuveni 80 procenti no visiem Bitcoin tirdzniecību, padarot to par tālu un prom pasaulē lielāko apmaiņu. Bitcoin cenas nekad nav pilnībā atguvusies no Mt. Gox kolapss, kas redzēja cenas veļas no vairāk nekā $ 800 līdz mazāk nekā $ 300.

Izrādās, ka Mt. Gox faktiski bija beigušies līdzekļi sešus mēnešus agrāk, bet turpināja darboties tvaiki mēnešu laikā, tās sabrukumu. Pat pirms galīgā sabrukumu par 25. Februārī, baumas bija kratot ap ka apmaiņa bija nopietnas nepatikšanas. Dažu dienu laikā, juridiskās problēmas un tiesas prāvām tika iesniegti pret Mt. Gox un pēc 28thof tajā pašā mēnesī uzņēmums bija spiests pieteikt bankrotu.

Kopš sabrukumu, dažādi tiesvedība ir kicked-off. Šīs procedūras visticamāk izraisīs svarīgas precedentiem tiek veikti attiecībā uz Bitcoin, kas joprojām ir pelēkā zona cik likums ir bažas. Jebkādi lēmumi, tagad varētu būt liela ietekme uz kriptonauda nākotnē, nosakot precedentus topošās jomā digitālās valūtas likumu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Gentoo Blacklisting Darījuma partneris, Satoshi Dice uc

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Coinbase izseko klientu pirkumus un aizver kontus, kas pārkāpj noteikumus

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Gyft Joins Koinify konsultatīvās padomes izpilddirektors

Post ICO

Tālāk ir sniegts tas, ko jūs esat aizmirsis pagājušajā nedēļā (17.-24. Augusts)

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Bitcoin aptauja liecina, ka 26% Bitcoiners ir ietekmējuši izkrāpšanu vai hacks

Post ICO

Dorian Nakamoto noliedz Newsweek stāstu: Man nav nekāda sakara ar Bitcoin

Post ICO

Bitcoin palielina ES uzticamību Vācijas atzīšanas papēžiem

Post ICO

Cryptsy guļ par sekot visiem valsts likumiem

Post ICO

Investori, kas tirgo kriptokultūru, izmantojot Noble Markets, izmantojot Nasdaq tehnoloģiju