Jeff Garzik vēlas aizsargāt Bitcoin un savu tīklu kosmosā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Jeff Garzik vēlas aizsargāt Bitcoin un savu tīklu kosmosā

Jeff Garzik vēlas aizsargāt Bitcoin un savu tīklu kosmosā

Tas ir viens mazs solis, lai BitSat projektu, bet viens milzu lēciens Bitcoin. Jeff Garzik s Dunvegan Space Systems un uzņēmums Deep Space Industries Inc tikko parakstīja sākotnēju projekta līgumu, lai izstrādātu Bitcoin saistītu orbītas sistēmu. Pirmais maksājums Kosmosa līgumslēdzējs tika veikts digitālā naudu, izmantojot maksājumu procesoru BitPay.

Projekts, ko atbalsta tikai ziedojumi, plāno uzbūvēt nelielus satelītus, kas spēj darboties zemā Zemes orbītā, kas pārraidītu jaunākās Bitcoin blokus.

"The BitSats ietvers orbitālo mezglu par Bitcoin tīklam tagad uz Zemes ar zvaigznājā tiny BitSats nepārtraukti pārraida jaunākās Bitcoin bloku no orbītā, palielinot elastīgumu no Bitcoin gadījumā traucējumu vai dīkstāves uz zemes Bitcoin P2P acu tīklu" saskaņā ar paziņojumu atbrīvo BitPay.

"Privāts lidojums kosmosā pārkāpj liels, samazinot izmaksas, lai lielas idejas kā BitSats ir sasniedzami no pat brīvprātīgo bezpeļņas", sacīja Garzik, prāts aiz projektu. "Mēs vēlamies, lai saglabātu Bitcoin veselīgu un freeby atrast alternatīvus veidus, kā izplatīt blockchain dati", tad Bitcoin galvenais attīstītājs pievienotas.

Projekta galvenais mērķis ir stiprināt kriptonauda tīklā: BitSats apraides pavisam nesen atrisināta blokus nodrošinās savstarpēju pārbaudi, lai pārliecinātos, ka bloki pieejama virszemes tīklu nav apmānīts. Tie arī nodrošina jaunāko blokus uz vietām ārpus zemes režģa.

Saskaņā ar projektu, satelīti var izmantot CubeSat standarta individuālo 10 centimetru klucīši, ar vienu līdz trim no šiem klucīši potenciāli veido katru BitSat. Kad pienāks laiks, lai ierīces, kas paredzētas sūtīšanai kosmosā, tie tiks nosūtīti ceļo ar lielākiem satelītiem, kas pazemina izmaksas ievietojot tos orbītā.

"Deep Space vienmēr teica, mēs esam par to, izmantojot Kosmosa resursus -. Tas ietver vietu, pati gan tas paziņojums var pārsteigt daži cilvēki, tas ir tiešām ļoti saskan ar mūsu kosmosa kuģi attīstības plāniem, tai skaitā citu privātā kosmosa sistēmu mēs paziņojot A. Dažus mēnešus, kas izmanto daudzas tās pašas sastāvdaļu un sistēmu Tas nozīmē, ka ir daudz zemākas izmaksas - ļoti svarīgas ziedošanai pamatā BitSat pūles ", sacīja Riks Tumlinson, dziļā kosmosa ir priekšsēdētājs.

Jeff Garzick uzskata, ka, izvēloties telpas darbuzņēmēju bija labākais lēmums projekta.

Es uzskatu, ka telpa tur solījumu mūsu nākotni, kā arī piedāvā daudz lietderība tiesības tagad. Es izvēlējos DVI par šo projektu, pamatojoties uz padziļinātu savu priekšlikumu, zināšanas viņi ir iekšēji, un to tīklu un to, ka tie ir stumšanas līderi laikā - tāpat kā mēs esam pie Dunvegan.

Tagad, Garzik turpinās vākt kriptotehnoloģijas ziedojumus, lai turpinātu attīstīt projektu ar Bitcoin adresi 1M9MyyPsAak7zRjW4D96pTxDaAEpDDZLR7.

Saistītās ziņas


Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)

Post ICO

ChangeTip palielina 3,5 miljonus ASV dolāru

Post ICO

Ķīnas žurnālists atklāj ASICMiners ieguves iekārtas noslēpumus

Post ICO

Investori pāriet no ASV akcijām - Bitcoin VeriCoin nauda pieaug

Post ICO

Iepazīstieties ar pirmo decentralizēto Bitcoin apmaiņu: Coinfeeine tiek izsniegta 70 valstīs

Post ICO

HashFasts Bitcoin kalnrūpniecības platformas, lai iegūtu enerģijas piegādes no Sea Sonic

Post ICO

Bitcoin kaujas: CoinLab atbildes uz Mt. Gox pretprasība

Post ICO

Hack izslēdz Flexcoin un izraisa zaudējumus 896 BTC

Post ICO

Bitcoin cenu prognoze 2017. gadam

Post ICO

Jamie Dimon pret Marc Andreessen un daudz ko citu: Bitcoin pirmie pretinieki un atbalstītāji 2014. gadā

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības