Malware warning: site Klausieties Bitcoin, kuru bloķējis Google Chrome | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Malware warning: site Klausieties Bitcoin, kuru bloķējis Google Chrome

Malware warning: site Klausieties Bitcoin, kuru bloķējis Google Chrome

Piekļuve tīmekļa vietni Klausieties Bitcoin ir bloķējusi Google Chrome. Saskaņā ar brīdinājumu, ka NOP kad jūs mēģināt iekļūt lapu, Bitcoin darījums vizualizācija, kur jūs parasti var "redzēt un dzirdēt jaunus darījumus, darījumus un blokiem, jo ​​tie izplatītu", pašlaik ir inficēti ar ļaunprātīgu programmatūru.

ListentoBitcoin.com tika uzsākta atpakaļ šā gada martā pēc Maximillian Laumeister, students universitātē Kalifornijā.

"Pat tad, ja esat apmeklējis šo vietni iepriekš droši, apmeklējot to tagad ir ļoti iespējams inficēt jūsu datoru ar ļaunprātīgu programmatūru", tas ir iespējams lasīt brīdinājuma. Izskatās, tagad, tīmekļa vietne ir bīstama vieta, lai apmeklētu, bet pieņemsim jāgaida vairāk ziņu par šo jautājumu.Nepieciešams kāds mamuts ezers jūsu dzīvojamā istabā? Šie maksā tikai 275,4 BTCKanādas vīrs nesen nolēmis pārdot vienu no saviem vērtīgākajiem mantām - pāris pūkaina mamuta ilkņu - un viņš pieņemot Bitcoin retām objektiem.

Ar 240-mārciņa ilkņi, viena 8,5 pēdas garš un citi 9,5 pēdas garš, var atrast BitPremier un izmaksās 275.4 BTC to pašu, kaut ko līdzīgu 180,000 $ pie pašreizējā kursa.

Saskaņā ar pārdevēju, cilvēks no Vankūveras, tad ilkņi bija "izrakta ar nelielu zelta ieguves operācijas ārpus Dawson City, Yukon, Kanādas vidus vēlu 1980".

BitPremier komanda lepojas jaunā produkta pārdošanai platformas. "Mēs uzskatām, ka tas ir pirmais Bitcoin luksusa tirgus, un tas ir bijis diezgan veiksmīgs. Mēs pārdodam visu veidu luksusa priekšmetus, tai skaitā mamuta ilkņu veidu," teica Alans Silbert, kurš dibināja luksusa tirgū 2013. Gada maijā.

Attēli no BitPremier


Mars One misija: jūsu bitēni var novirzīt cilvēkus uz Red PlanetBezpeļņas fonds Mars One, kas plāno izveidot pastāvīgu cilvēka norēķinus par Marsa 2023, nesen sāka pieņemt Bitcoin ziedojumus.

Projekts arī pieņemt pieteikumus no drosmīgajiem cilvēkiem, kuri vēlas kļūt par astronauti un nokārtot pirmo cilvēka koloniju uz sarkanās planētas. Līdz šim vairāk nekā 100,000 kandidātiem reģistrēts atlases programmai. Ar Tuvākajā nākotnē izredzētie gatavojas apmācīt un nosūtīts uz Marsu.

"Cilvēks norēķins uz Marsa ir iespējama šodien ar esošajām tehnoloģijām Mars One misija plānu integrē komponentus, kas ir labi pārbaudītas un viegli pieejama no nozares līderiem pasaulē pirmais pēdas nospiedums uz Marsa un dzīvi apkalpes par tām aizraut un iedvesmot paaudzēm;.. It tas ir sabiedrības interesēs, kas palīdzēs finansēt šo cilvēka misiju uz Marsu ", jūs varat izlasīt par misiju tīmekļa vietnē.

Saskaņā ar plānu, Mars One projekts sastāv, pirmkārt, no "kravas misijās un bezpilota sagatavošanā apdzīvojama norēķinu, seko cilvēku nosēšanās". Nākamajos gados, "demonstrācija misija komunikācijas satelīti, divi rovers un vairāki kravas misijas tiks nosūtīts uz Marsu. Šīs misijas izveidos priekšpostenis kur cilvēka ekipāža dzīvot un strādāt".

Misija ir mērķis likt cilvēkus uz Marsa 2023, ņemot vērā paplašināšanos cilvēka koloniju, kur jauna apkalpe ieradīsies ik pēc diviem gadiem.


MasterCard aizliedz PayCoin partnerību25.februārī, 2015 Mr Garza ievietojis uz Hashtalk forumos ekrānuzņēmumu e-pastu, ka viņš veic tās ir sākums partnerattiecības ar MasterCard.

Pēc vairākiem foruma ziņojumi Mr Garza būtu stāvoklī, diegu nosaukumu, es mīlu labas ziņas no rīta

Ziņojumos no Mr. Garsa netieši partnerība tika mutiski izdarīts attiecībā uz PayCoin. Viņš arī precizē, ka tas bija Paycoin kurš bija galā ar MasterCard.

Divi locekļi Coin Fire komanda vērsās pie MasterCard jautā par partnerību un saņēma paziņojumu no Mr Sets Eisen no MasterCard korporatīvo un sabiedrisko lietu Komunikācijas departamentā, norādot,

Es vēlos paskaidrot, ka MasterCard nav attiecības ar PayBase / PayCoin.

Kaut Mr Garza vai viņa filiāles, iespējams, varētu strādāt ar MasterCard zīmola bankas debeta kartes, tas tomēr nav strādā tieši ar MasterCard, kā tas norādīts Mr Garza ziņām par HashTalk forumos.


Mastodon pieņemt Bitcoin par jaunu albumuBitPay šodien paziņoja par partnerību ar Warner Bros Records mākslinieka mastodonts, padarot tos pirmais lielais etiķete grupa pieņemt Bitcoin cauri BitPay. Mastodonts jaunā albuma Vēlreiz "Round Sauli, tiek plānots atbrīvot gada 24. Jūnija, un būs pieejams iegādei ar Bitcoin pie mastodonrocks.com/bitcoin.

Mastodonts ir viens no veiksmīgākajiem grūti rokgrupām, kas pēdējo desmit gadu laikā, gan kritiski un komerciāli. Grupa ir labi pazīstama ar savu novatorisko skaņu un stilu, padarot tos ideāli piemērots, lai Bitcoin kopienai.

"Mēs esam satraukti strādāt ar kolēģiem Atlanta-iedzimtie BitPay mūsu jauno albumu," teica mastodonts paziņojumā. "Mēs vēlamies sniegt saviem faniem tik daudz iespēju iegādāties mūsu jauno albumu, cik vien iespējams, un esam gandarīti, ka Bitcoin var būt viens no šiem izvēles."

"BitPay ir cienījams partneris ar Warner Bros. Records mākslinieks mastodonts. Ņemot lielu etiķete mākslinieks apskāviens Bitcoin ir noteikta pazīme Bitcoin izaugsmi un paplašināšanos pasaules mūzikas, "teica Tony Gallippi, BitPay ir līdzdibinātājs un izpilddirektors priekšsēdētājs.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ieguves baseina pieaugums Ghash.io izraisa bažas par iespējamo 51% uzbrukumu atkal

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Coinbase ir otrais aizraujošākais Laika posms 2013. gadā: vēl aizraujošāks pēc ieguldījumiem 25 miljonu ASV dolāru apmērā

Post ICO

Bitcoin scammers spiesti norēķināties ar FTC

Post ICO

Bitcoin atrodoties ceļā: šeit ir Android lietotnes seifs

Post ICO

GreenBits pirmizrāde Android ierīcēs, izmantojot aparatūru un multisig atbalstu

Post ICO

Coinpunk tagad ir beta versijā un gaida izstrādātājus

Post ICO

Pirmā regulētā Bitcoin apmaiņa ASV? Bitcoin jaunumu atjauninājums

Post ICO

FinCen direktors saka Bitcoin, un apmaiņai nav nekā jābaidās

Post ICO

Vai Bitcoin var izdzīvot nākotnē? Mīnusi 2.daļa

Post ICO

Las Vegas saņem pirmo Bitcoin ATM

Post ICO

Franču Bitcoiners plāno izveidot La Maison du Bitcoin