Apmeklējiet Bitbetex, jauno Bitcoin balstīto derību tīmekļa vietni | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Apmeklējiet Bitbetex, jauno Bitcoin balstīto derību tīmekļa vietni

Apmeklējiet Bitbetex, jauno Bitcoin balstīto derību tīmekļa vietni

Mēs tikko pieredzējusi tādu SatoshiDicefor gandrīz $ 12 miljoni, kaut kā 126,315 Bitcoins pārdošanu, bet pasaule kriptonauda jau skatās kā jaunu Bitcoin balstīta derības platforma paceļas. Bitbetex ir nosaukums par jauno tīmekļa vietni, kas ļauj ikvienam, kam pieder Bitcoin bet par kaut ko ar kādu else.This nozīmē, ka jūs izvēlaties vērtību un tēma jūsu likmes, kā arī savu "pretinieku".

Platforma ir gandrīz darbojas savu beta versiju, bet tas jau ir iespējams saprast, kā derības sistēma gatavojas strādāt par tuvākajā nākotnē. "Beta pieeja tiks dota pirmajām 500 reģistrācijām, lai saņemtu pierakstīšanos ja vēlaties maksimumu aiz šajā galvenajā lapā. Vēl labāk, beta laikā mēs dodam prom balvas! Nekas traks, bet tikai nedaudz pateicoties testētājiem un padarīt lietas nedaudz vairāk interesanti, "skaidro mājas lapā.

Bitbetex ļauj tās lietotājiem, lai derības par gandrīz jebkuru jautājumu - piemēram, futbola spēles vai beigās televīzijas sērijas, piemēram, - un arī izvēlēties izredzes derību. Cilvēki var derēt, ka kaut kas notiks vai nenotiks, kā arī lemjot uzsākt piedāvājumu un nodot savu naudu par jau esoša likmes.

Tomēr ir daži ierobežojumi: "Mēs neļausim likmes uz cilvēku mirst, vai arī kaut ko, kas ir sekas kāda veselību vai labklājību," saka Tonijs Hatchett, kuri kodēti vietni PHP.

Saskaņā ar Bitbetex pārstāvja, iespēja ekskluzīvi izmantot Bitcoin bija labākais veids, kā samazināt izmaksas par derības. "Parasti maksa bija aptuveni 3 procentiem būtu nepieciešams jāpievērš maksājumu veicinātāju bet Bitcoin ļauj mums, lai novērstu, ka virs galvas pilnībā. Otrkārt, Bitcoin ir globāli pieejama, kas ļauj mums, lai atbilstu likmi no personas, Apvienotajā Karalistē derībās ievietots kāds ASV, piemēram,. Nav nepieciešams veikt sarežģītu valūtas konvertēšanu, "viņš skaidro.

Lai saglabātu uzņēmuma darbību, Bitbetex iekasēs standarta 5 procentiem komisijas uz peļņu no derībās. Bet tur būs ieguvumi no pastāvīgajiem locekļiem, piemēram, atlaides un dažas likmes bez jebkādas komisijas.

Tagad, platforma izrāda savu beta versiju ar virtuālo monētām. Tas nozīmē, ka nav reāla Bitcoin izmaksa par likmi. Pēc šī eksperimenta periodā, Tony Hatchett cer doties dzīvot drīzumā: "datums beta versija nav oficiāli noteikts, taču mēs esam ļoti tuvu, lai padarītu lēmumu par šo".

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Investment Trust, lai kļūtu par pirmo kriptovelances fondu, kurš tiek publiski tirgots

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

Bitcoins uzmācīgs izskats, ko izmanto visu veidu pakalpojumus

Post ICO

Future Capital Bitcoin uzsāk fondu ar 30 miljoniem ASV dolāru, kas ir gatavi ieguldīt

Post ICO

Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem?

Post ICO

LedgerX Attiecas uz nākotnes līgumu ar CFTC

Post ICO

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Post ICO

Dogecoin maiņa uz AuxPoW

Post ICO

Bitcoin ļaunprātīgas programmatūras skandāls izraisa tiesvedību pret ESEA

Post ICO

Četrus gadus vēlāk mēs joprojām nezinām, kas izveidoja Bitcoin

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju