Iepazīstieties ar pirmo Lamassu Bitcoin ATM īpašnieku | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iepazīstieties ar pirmo Lamassu Bitcoin ATM īpašnieku

Iepazīstieties ar pirmo Lamassu Bitcoin ATM īpašnieku

Pirmais Lamassu Bitcoin mašīna tika nosūtīta pagājušajā nedēļā, un uzņēmums šobrīd gatavojas nosūtīt vēl 13 ierīces ļoti dažādās vietās visā pasaulē, piemēram, 99Bitcoins ziņoja šī pirmdiena (7). Taču, kurš ir laimīgs puisis, kurš ieguva pirmo Bitcoin ATM un ko viņš dara ar to? Lūk atbilde!

Saskaņā ar vietnes maksājumu avots, pirmais pircējs kāda Lamassu mašīna ir Bitcoiner Aaron Williams, vecākais produktu menedžeris uzņēmumā Worldpay. Viņš nopirka kriptonauda ATM viņa personīgās intereses, tāpēc tagad tas ir tikai sēž savā mājās, Atlanta.

Tomēr tuvākajā nākotnē viņš plāno dižoties aprīkojumu gaidāmajās konferencēs. Nākamais posms -installing ierīci tuvējā biznesā, lai citi cilvēki varētu izmantot, - tiks apspriests ar savu juristu, kas Bitcoin fonda loceklis Marko Santori. Kopā tie būs izrēķināt reglamentējošos jautājumus, kas saistīti ar ar vienu no šiem bankomātiem publiskā vietā.

Williams uzskata, ka tas ir viens no lielajiem nepieciešamās darbības, lai padarītu Bitcoin iet procesos. "Cilvēki ir dzirdējuši par Bitcoin 'bankomātiem" vairākus mēnešus, un ir skeptiski, jo viņi nav redzējuši viņus uz ielas. Nu tas nav kriptotehnoloģijā zooloģija vairs. Šīs lietas ir reāls, un es esmu par to, lai atbrīvotu vienu Into the savvaļas ", viņš teica Maksājumi avotu.

Šajā pirmajā posmā, tad Bitcoin ATM ar tikt aprīkots ar Viljama Bitcoins, bet vispirms viņš reģistrējoties ar Finanšu noziegumu apkarošanas Networkto izvairīties no problēmām.Melotīta maiņa izslēdzasMelotic s Exchange pakalpojums tiks slēgtu 15. Maiju, jo to, ko uzņēmuma valstis bija izaugsmes trūkums.

Uzņēmums norādīja, e-pasta un emuāra nav piedzīvojusi pietiekami izaugsmi šajā produktā, lai attaisnotu pastāvīgos izdevumus attīstībai, uzturēšanai un atbalstam.

Jauna lietotāja reģistrācija un noguldījumi tiks atspējots drīz un esošie lietotāji tiek ieteikts izņemt monētas, cik drīz vien iespējams. Atsaukt monētas funkcija paliks tiešsaistē līdz 15. Maija Pēc tam tās pārņems valūtas bezsaistē un atgriežas monētas noguldīšanu adresi.

Uzņēmums būs grozāmi, un strādā pie jaunu produktu.

Uzņēmums uzsāka ieviešot AML / KYC politiku oktobrī 2014. Gadā.


Melotikai būs nepieciešams ID, sākot no rītdienasVēlaties, lai apmainītos, depozītu vai izņemt no sava Melotic konta?

Sākot rīt Meloticwill tikt īstenot zināt savu klientu ( "KYC") un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas ( "AML") politiku.

Sākot ceturtdien, 16. Oktobrī, 2014, viņi prasīs lietotājiem sniegt identifikācijas informāciju, izmantot visus pakalpojumus. Uzņēmums savāks šādu lietotāja informāciju:

  • Nosaukums
  • Dzimšanas datums
  • Tautība
  • Pase vai ID numurs
  • Izdošanas datums
  • Derīguma termiņš
  • Adrese
  • Telefona numurs

Šī politika sāksies rīt, kas dod lietotājiem mazliet laika, lai atsaukt tagad, ja viņi nejūtas ērti apgāšanos šo informāciju uzņēmumam.


Pasaules tirgotāji satiek jauno Bitcoin neona zīmiAizmirstiet par uzlīmēšanu papīra durvīm savu novatorisko un Bitcoin draudzīgu ķieģeļu un javas izveidošanu, lai ikviens zinātu, ka jūs pieņemt kriptonauda. Kas jums nepieciešams, ir kaut kas jauns un spīdīga, kas var piesaistīt ikviena uzmanību: to, kas jums nepieciešams, ir neona Bitcoin zīmi.

Ideja radās pirms dažiem mēnešiem. Kopš tā laika redditorconnected uz vietni Cryptocables.comhas izveidojis šo apbrīnojamo zīmi, ka tirgotāji tagad var viegli iegādāties. Tik viegli, ka puse no pieejamā inventāra tika pārdota pēc tam, kad ir pieejama tikai vienu dienu, Coindesk reportedafter runāt ar uzņēmēju "crypt0queen".

"Es teiktu, ka ķieģeļu un javas veikalos, varētu gūt labumu no šī daudz," saka "crypt0queen". Zīmi pasākumi 65cmx50cm (vai 25inx19in), izmanto 65,5 vatus no 120 volti, un pašlaik ir pieejams tikai ASV standarta UL sveces.

Bitcoin neona zīme, kas maksā $ 225, un to var iegādāties ar kriptonauda, ​​var iegādāties, izmantojot Cryptocables mājas lapā. Protams, pircējam ir arī jāmaksā kuģniecības izmaksas par 16 mārciņu zīmi, bet tas joprojām izskatās taisnīgu cenu.

"Crypt0queen" saka, ka tikai ar pašu apzīmējumu pie uzņēmuma, kas iedrošina klientu interesi. "Es uzskatu, ka viens no veidiem, to tendenču, ir faktiski piedaloties kaut ko jaunu, daudz cilvēku nav īsti saprast Bitcoin un baidās no tā. Kad viņi saprastu to, redzot to tie var kļūt ērtāku".


Ziņojumapmaiņas pakalpojums Heml.is paaugstina vairāk nekā $ 120,000, izmantojot Bitcoin un PayPalPeter Sunde, līdzdibinātājs tīmekļa vietnes Pirate Bay, tiešām nepatīk zināt par PRISM. Tātad, pirms divām dienām, viņš nāca klajā ar ideju par tiešsaistes sakaru pakalpojumu, kas spēj aizsargāt lietotāju messagesfrom ziemeļamerikāņu novērošanas tehnoloģijas VDI un citām drošības iestādēm izmantots.

Tagad projekts, ko sauc Heml.is - kas nozīmē "slepens" zviedru - šķiet devās uz panākumiem. Komanda nepieciešama $ 100,000, bet pēc pāris dienām viņi jau ir $ 122252, ziedojuši 8250 atbalstītāju, saskaņā ar to oficiālajā tīmekļa vietnē. Donoriem varēja ziedot Bitcoins, izmantot PayPal un arī Flattr nodot citām valūtām, un tie, protams, dzirdēja Peter Sunde aicinājumu.

Pieteikums, kas paredzēti ierīcēm ar iOS un Android, izveido drošu sarunas starp diviem punktiem, bez ikviens pārtvēris to. "Nekas nav kādreiz 100 procenti drošs. Tur nebūs veids, kā kādam, kam nav piekļuves jūsu tālruni, lai lasītu kaut ko, bet ar piekļuvi tālruni viņi var, protams, lasīt ziņas. Tāpat kā viņi var izmantot jebkuru citu app ir instalēta ", izstrādātāji izskaidro savā tīmekļa vietnē.

Puiši joprojām pieņem ziedojumus. Tātad, ja jūs vēlaties atstāt kādu ciparu monētas, tas ir viņu Bitcoin adrese: 1HhXEHQHgi4yfgyRKYbPZBxHirYMfN5cuJ.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin startētāji saņem nelielu palīdzību no Silikona ielejas

Post ICO

Coinapult kompromisa laika skala

Post ICO

GAW apsūdzēts gandrīz 350 000 ASV dolāru apmērā Federālajā tiesā

Post ICO

Kā izveidot labāku un drošāku Bitcoin kuponu

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

KnCMiner Saturn un Jupiter kalnrūpniecības platformas ar zemākām cenām

Post ICO

FBI mēģina izmantot 600 000 bitkīnus no Zīds ceļa meistara

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Bitcoin Mining - pārskats

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

BitLendingClub ir jauna Bitcoin aizdevumu platforma

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju