Iepazīstieties ar Yifu Guo, kas ir aiz Avalon Bitcoin minerālu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iepazīstieties ar Yifu Guo, kas ir aiz Avalon Bitcoin minerālu

Iepazīstieties ar Yifu Guo, kas ir aiz Avalon Bitcoin minerālu

Kaut Bitcoin gāja uz augšu un uz leju, uz virtuālās amerikāņu kalniņi pēdējo mēnešu laikā, uzņēmums Avalon tika strādā savā pirmajā ASIC balstītas Bitcoin Miner.

Tiklīdz kalnračiem, kas tur, no ASV uz ziemeļiem no Āfrikas, uzzināja par to, viņi pārliecināti, ka pirmā partija 600 platformām izpārdotas 15 minūšu laikā. Nav slikti, Avalon, nav slikti... Lai labāk saprastu panākumus šajās ieguves mašīnas, mājas mātesplatē runāja ar Avalon dibinātāja Yifu Guo, un mēs nolēmām reproducēt labākās daļas no šīs intervijas.

Uzņēmējs un Bitcoin Eksperts vispirms pastāstīja, kā viņš nokļuvis iesaistīties ar Bitcoin. "Tas bija 2011. Gada sākumā, kad kāds raksts par Bitcoin popped manā RSS barotni. Es neatceros precīzu rakstu, bet es atceros, domāju, tajā laikā, ka tas bija stupidest lieta jebkad. Tas nekad darbu. Bet ko tur manu uzmanību bija tā, ka atvērtā koda un pēc dažām dienām domu un turpmāku izpēti, es secināju, ka tas bija legit ".

Laikā, kad Bitcoin "sabiedrība bija ļoti nenobrieduši", Yifu Guo saka, ka bija "nekas patiesi vērtīga, jūs varētu darīt." Un ko par to tagad? "Šoreiz tur ir vēl tonna intereses, bet tur ir arī daudz apjoma. Katru dienu, jo, sasniedzot jaunu visu laiku augstāko līmeni, vairāk cilvēku kļūst par Bitcoin. Viņi saprot, ka tas nav gatavojas doties prom. Un cilvēki, kas ticēja no sākuma nekad pa kreisi, "viņš piebilst.

Tad, lietas sāk iegūt vēl vairāk nopietna "2011. Gada septembrī, kad pirmais Bitcoin konference sasaukta New York City". Yifu Guo gāja tur ", un visi šie svarīgākie Bitcoin iekšējā atnāca, piemēram Gavin Andreeson, Jeff Garzick, visa pamatā dev apkalpes būtībā, kā arī cilvēkiem, kas darbojas reālo pasauli Bitcoin pakalpojumus. Nav [Bitcoin izveidotājs] Satoshi Nakamoto protams, bet gada sākumā daudzi cilvēki atnāca. Tur bija šī elektriskā buzz, cilvēki runā par projektiem, viņi strādā, iedomājoties šo Bitcoin dzinējiem nākotni. Tas bija neticami aizraujošs ".

Kādu laiku pēc tam, eksperts "kļuva pilnībā iemērkts Bitcoin sabiedrībā. Nākamā konference Es mācījos, Sanfrancisko, bija martā (tur arī bija viens Londonā, 2012. Gada beigās), un šajā brīdī man bija ieradušies termini ar to, ka tas bija nākotne. Līdz tam man bija strādājusi par šo tablešu prototipu uz pāris mēnešiem. Mēnesi vēlāk, aprīlī, man beidzot bija iespēja doties uz Ķīnu veikt nākamo soli un izdomāt loģistiski, kas man bija jādara, lai saņemtu šī lieta ražots. Tas bija tur, ka es beidzās tikšanās viens no maniem nākotnes līdzdibinātājiem. Tas, kopā ar to uz zemes, Shenzhen galu galā ļaus mums ātri izsekot mūsu ASIC ražošanu, kad pienāca laiks ".

ASIC biznesa ieguva nopietni par Yifu Guo "apkārt jūnijā vai jūlijā, kad Tauriņš Labs pirmais izlaida savu ASIC lineup, kas bija liels darījumu. Viņi apsolīja nosūtīt oktobrī, un dažu dienu laikā notika vairāk nekā miljons dolāru, ka, no vienas puses, bija aizraujoši, jo Bitcoin progresē tehnoloģiski, bet, no otras puses, mēs bijām informēti par iespējamiem riskiem. Mēs nevaram būt monopols ieguves rūpniecībā. Tas nav ļoti labs decentralizāciju ".

"Tātad tas ir tad, kad mēs nolēmām mums bija pastiprināt, un tas ir tad, kad izstrādā ASIC pēkšņi kļuva par īstu diskusiju. 2012. Gada septembrī, mēs paziņojām, ka mēs piedāvājam 300 vienības, ja mēs varētu iegūt kopfinansējuma, lai to izdarītu. Mums paziņoja šo pilnībā zinot, ka mūsu konkurents varētu piegādāt nākamajā mēnesī, bet tas bija labi, jo mēs vienkārši vēlējāmies iegūt čipsi un tehnoloģijas, kas tur savvaļā ", viņš atklāj.

"Mēs nekad nav paredzēts, lai tas būtu reāls bizness", Yifu Guo apgalvo, bet tad "Butterfly Labs paziņoja, ka tās tika aizkavēta. Oktobris nāca un gāja, novembris nāca un gāja, decembris nāca un gāja, un viņi vēl nebija nosūtīti. Tikmēr mēs chugging kopā. Tad janvāra beigās mēs centāmies sasniegt. Nu, mēs mēģinājām. Tas bija gandrīz ķīniešu Jaunais gads, un nekas ķīniešu Jaunā gada laikā notiek. Ātri uz priekšu līdz šim, esam jau kuģniecības pirmo dažus simtus vienības, tāpēc mēs esam 90 procentiem darīts ar partijas vienu ".

Tagad, visbeidzot, Avalon iekārtas, kas pastāv, bet pārsteidzoši "neviens no Avalon komandas locekļiem ir savi ieguves vienības", izņemot testa vienībām. Tā kā tas bija domāts, lai būtu īslaicīgs projekts, Avalon turpinās ražošanu, kamēr viņi "beigušies finansējuma". Saskaņā ar Yifu Guo ", viss mainīsies, kad mūsu konkurenti beidzot piegādāt. Un tad mēs redzēsim, kāda ir situācija, un iet no turienes. Īstermiņā plāns ir virzīt uz paaudzes divas mikroshēmas, tiklīdz mēs iegūtu nepieciešamos līdzekļus".

Tā ieguve kļūst mazāk un mazāk ienesīgs, tas joprojām ir svarīgi investēt miner? Eksperts uzskata, ka ir. "Mining ir sava veida maģiska. Es atceros dzirdes stāstu pie komandas tikšanās laikā Pekinā. Tur bija šis ogļracis, kurš bija pārcēlies no Brazīlijas, un viņš būtībā pauda, ​​ka, protams, šī lieta padara man naudu, bet kas tas ir patiešām darīts tiek izmainīja manu dzīvi. Viņš nespēja noticēt, ka tas bija reāls, ieguves visu diennakti pie viņa mājas ", viņš saka.

Un kur tas Yifu Guo iet pēc Bitcoin piedzīvojumu? "Es vēlos, lai pabeigtu savu planšetdatoru. Man nepatīk veidot pakalpojumu, es gribētu, lai izveidotu platformu un infrastruktūru. Es gribu, lai veidotu tableti, kas ir atvērtā koda. Apple ir paveicis lielisku darbu, lai pārliecinātu mūs, ka tehnoloģija ir expensivewhen ko viņi 're tiešām pārdošanas ir luksus prece. Ikvienam ir iPhone, pat ja tas ir būtībā ir luksusa prece. Viņi pagriezās viedtālruni vērā rotaslietas. Kas ir labi, bet mēs gribam kaut ko, kas darbojas, bet ir arī lēti. Mēs runājam patiešām lēti. Mēs vēlamies, lai samazinātu izmaksas ārkārtīgi un piedāvā $ 100 tableti, kas ir tik labi, spec-gudrs, kā Nexus 7, samazinot visus starpniekiem. Mums ir pieeja ražošanas un inženierzinātnēs, un galu galā mums būs mūsu pašu rūpnīcas tāpēc būs ļoti maz virs galvas ".

Galu galā, Yifu Guo atstāj savu viedokli par Bitcoin nākotni: "Es domāju, ka Bitcoin vēl vajag lielāku atzinību un nākamo pavērsienu, ir mainstream adoption.Adoption ir dabas organisko lieta, ko var vienkārši notikt Bitcoin galveno funkcijas-vieglumu nodošanas un ražošanu. Bez starpniekiem, vienmēr būs to vērtība ". Tomēr, lai gūtu panākumus, "cilvēkiem ir nepieciešams, lai saņemtu savu galvu ārā no smiltīm ziņā domāšanas tā kā konkurents viņu vietējā valūtā. Mēs vairs dzīvot lokalizēts ekonomikā. Mēs dzīvojam globalizētā ekonomikā un Bitcoin ir paredzēts globalizētam sistēma ".

Saistītās ziņas


Post ICO

Fizisks Bitcoin kabelis ar biometrisko autentifikāciju? CryptoLabs uzsāks darbību 2015. gadā

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem?

Post ICO

Bitcoin cena tikai 37 dienu laikā samazināsies par 37,5%

Post ICO

Vispirms meklējiet Gems Messenger

Post ICO

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Post ICO

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Post ICO

Čīle kļūst par pirmo valsti, kas pārdod nekustamo īpašumu apmaiņā pret Bitcoin

Post ICO

Trīs galvenās ķīniešu BTC biržas paziņo par pilnīgu rezervju pierādījumu risinājumu izplatīšanu

Post ICO

Trauku tīkls uzsāk IPTV pakalpojumu ar bitcoīnu

Post ICO

Heineken atver durvis Bitcoin

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī