Meksikas bāzēta meXBT pērk Singapūras apmaiņas monētu Republiku | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Meksikas bāzēta meXBT pērk Singapūras apmaiņas monētu Republiku

Meksikas bāzēta meXBT pērk Singapūras apmaiņas monētu Republiku

Monētu Republika, Singapūras balstīta Bitcoin apmaiņa, ir ieguvusi meXBT. Ar iegādi šķiet, ka Meksikas kriptonauda tirdzniecības platforma meklē, lai paplašinātu uz Āziju. Kopējais darījuma apjoms paliek nezināms.

Coin Republika tika dibināta David Moskowitz, bijušais ESL (angļu valodas kā otrās valodas) skolotājs, kas atrodas Singapūrā, 2013. Kamēr darījums tagad apstiprināts, baumas iepriekš bija kratot pēc Moskowitz atzina, ka viņš runā ar dažādām pusēm par potenciālu iegāde.

Coin Republika iekasē fiksētu maksu par 1,9 procentiem uz maiņas pakalpojumus un funkcijas nav slēptās izplatās. Platforma ir zināms arī, izmantojot ļoti drošu 256bit SSL šifrēšanas protocoland, iespējams, vissvarīgākais, uzņēmums netur uz kādu no BTC tiek apmaiņa. Coin Republika darbojas tikai kā starpnieks, un tieši nosūta monētas no maku maku. Pēc draņķīgs Mt. Gox kolapss, daudzi Bitcoin lietotāji ir pamatoti baidījās Autostāvvieta savu naudu biržās.

Iegūstošā sabiedrība, meXBT, arī tika dibināta 2013. Gadā, un ir kļuvusi par nozīmīgu spēlētāju Ziemeļamerikas un Latīņamerikas Bitcoin tirgiem. Uzņēmums ļauj lietotājiem pirkt un pārdot BTC nu ASV dolāros vai Meksikas peso.

[Tweet_box dizains = "default"] Ar monētu Republikas iegādes meXBT tagad ir lieliska iespēja paplašināt uz Asiaand izaugt patiesi globāla kompānija. [/ Tweet_box]

Joprojām nav skaidrs, vai ir kādi juridiski šķēršļi, kas jāatrisina, pirms darījums ir noslēgts, bet Singapūra parasti zina par paviršiem noteikumiem attiecībā uz biznesa darījumiem. Visticamāk, iegūšana dosies cauri netraucēti.

Singapūra jau sen ir pazīstama ar savām atviegloti noteikumi un pro brīvā tirgus politiku, lai gan Singapūras valdība arī zināms, izmantojot smago roku, kad nepieciešams. Ja valdība būtu vērsties pret Bitcoin, lietas var mainīties ātri. Līdz šim, tomēr, Singapūras valdība ir veikusi pro kriptonauda nostāju, veicinot un pat finansē Bitcoin jaunizveidotiem.

Singapūra, Bitcoin tiek aplikta ar nodokli kā preci vai pakalpojumu, nevis kā valūta. Kad Bitcoin tiek izmantots, lai veiktu pirkumus, uzņēmumi tiks aplikti ar nodokli par ienākumiem no pārdošanas. Kad Bitcoin tiek izmantota kā investīciju, ne nodokļi tiks iekasēti kā Singapore nav kapitāla pieauguma nodokļi.

Singapūras valdība ir arī norādīts, ka uzņēmumi, kas nodarbojas ar Bitcoin būs pārbaudīt identitāti kriptonauda tirgotāju viņi strādā ar. Valdība ir noteikusi šo prasību, jo bailes, ka Bitcoin varētu izmantot, lai finansētu teroristu darbības un naudas atmazgāšanas nolūkiem. Tā isunclear cik stingri valdība īsteno visus šos noteikumus un nodokļus.

Katrā ziņā, kā viens no Āzijas vadošajiem finanšu centriem, Singapore piedāvā lielisku atrašanās vietu, lai izveidotu reģionālo atspaids. Vairāki Bitcoin uzņēmumiem ir pārvietot uz Singapūru vai izveidojot reģionālo darbību pilsētas stāvoklī. Šajā kontekstā meXBT ir vienkārši pēdējā stabilā sūkties Bitcoin uzņēmumu iesaistīties ar Singapūras kriptogrāfiskā-tirgū.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitstamp uzlabo identitātes pārbaudi un drošību, izmantojot GBGroup tehnoloģiju

Post ICO

BitInstant izpilddirektors Charlie Shrem tika arestēts aizdomu par naudas atmazgāšanu dēļ

Post ICO

Bitcoin cena iet pa mierīgu pusi un uzvar ieguldītāju uzticību

Post ICO

CheapAir.com noņem $ 1,5 miljonus pārdošanas apjomā, izmantojot Bitcoin

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

FBI ir atļauts pārdot gandrīz 30 000 Bitcoin no Silk Road krūtis

Post ICO

Japāņu tiesas noteikumi Bitcoin nav vērts tiesiskās aizsardzības

Post ICO

Novietojiet sevi: Kanādas nodokļu sezona nāk pat par bitcoiņiem

Post ICO

Bitcoin scammers spiesti norēķināties ar FTC

Post ICO

Dokumentārais dzīve Bitcoin sākas otrdien

Post ICO

Kanādai ir mārketinga grupa, kas darbojas Bitcoin un jauns restorāns, kas pieņem kriptvulācienu