Mt. Gox izveido bankrota atbalsta līniju, kamēr tiek pētīta Kārpeles personīgā bagātība | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mt. Gox izveido bankrota atbalsta līniju, kamēr tiek pētīta Kārpeles personīgā bagātība

Mt. Gox izveido bankrota atbalsta līniju, kamēr tiek pētīta Kārpeles personīgā bagātība

Izmiris Bitcoin apmaiņa Mt. Gox ir jauns tālruņa līniju radīts, lai piedāvātu supportto klientiem skārusi krišanu platformas, kas iesniegts bankrota aizsardzību pagājušajā nedēļā. Biržas tagad ir neaktīvs vietne tika atjaunota un parāda informāciju par bankrota pieteikuma.

Saskaņā ar interneta lapu, "zvanu centrs ir izveidots, lai atbildēt uz visiem jautājumiem". Tālruņa numurs saudzējusi Mt. Gox ir +81 3-4588-3921, un to var izmantot no pirmdienas līdz piektdienai no 10: līdz 5pm (Japānas laika).

Atbalsts līnija, kura darbinieki acīmredzot strādā zvanu centra līgumslēdzējs ir tikai ņemot vēstules, kas būtu piegādāti apmaiņā advokātiem. Mājas lapa Coindesk contactedthe līnija un skaidro, ka nekāda cita informācija tika sniegta operators.

Tikmēr Londonā juridiskais uzņēmums, ar birojiem Notting Hill, ir paziņojusi, ka, organizējot jaunu klases prasību pret Mt. Gox. Un tur ir vairāk: firma notiek pēc tam, kad personīgo bagātību Mark Karpeles, CEO apmaiņu, lai atgūtu savu klientu zaudējumus.

Selachii dzimtas zivīm LLP pārstāv vairāk nekā 200 prasītāji no Ķīnas, ASV, Kanādā un 12 Eiropas valstis. Firma garantē, ka uzsāks tiesvedību pret Karpeles ", kur pasaulē viņš ir" pārstāvis pastāstīja Coindesk.

"Es nezinu, vai tā ir taisnība, ka viņi bija ielauzies, neviens nezina, vai tā ir taisnība. Bet tas ir kaut kas iznāks tiesā. Es būšu pārsteigts, ja tas ir tik vienkārši, kā tie bija ielauzies, "teica selachii dzimtas zivīm Richard Hovleta, kurš apliecināja katru centu no Karpeles 'bagātības tiks vērsta" viņa bankas konti tiks pārbaudīta, viņa finanses tiks pārbaudīta, kādi ārzonas kontiem, visi šie veida lietas - ja tur ir nauda tur, šie aktīvi var tikt ierauta pot izplatīt cilvēkiem klašu darbībā ".

Featured attēlu no WikimediaMt. Gox oficiāli atmaksā bankrotu Amerikas Savienotajās ValstīsBijusī Bitcoin apmaiņa Mt. Gox pieteica 15. Nodaļas Amerikas Statesduring šo svētdien (9). Citiem vārdiem sakot, Japānā bāzētais uzņēmums ir iesniedzis par nodaļā bankrota koda izveidota, lai atvieglotu maksātnespējas gadījumus ar personām, kas atrodas vairāk nekā vienā valstī.

Lēmums notiek gandrīz divas nedēļas pēc maiņas, kas ir balstīta Tokijā, iesniedza bankrota Japānā. Ziņas tika paziņots 28. Februārī pēc uzņēmuma CEO Mark Karpeles, preses konferences laikā.

Tikmēr Karpeles "emuārs tika apgalvots uzlauzts. Uzbrucēji beidzās, izmantojot platformu, lai publicētu to, ko viņi saka, ir bilance apmaiņā kontiem. Fails, ar vairāk nekā 700 megabaitiem, ziņots attēlots Mt. Gox darbības informācijas un darījumu datus.

Viens no lapām, kas iekļautas dokumentā pat mājieni, ka apmaiņa joprojām varētu būt atlikums pārsniedz 951116 BTC, saskaņā ar Coindesk.

Tomēr starp īstu Mt. GOX datu fails iekļauti arī Trojas spēj kapāt lietotāju Bitcoin maki un nozagt kriptonauda. Apmeklētāji, kas ir noklikšķinājuši uz saites, tagad vajadzētu nodot savas monētas uz citu maku, cik drīz vien iespējams.

Emuāra "Burvju Tux'that reiz piederēja izpilddirektors Mt. Gox tagad ir neaktīvs, taču strīds turpinās ļoti dzīvs.


Mt. Gox vadītājs atkāpjas no Bitcoin fonda, kamēr Japānas iestādes atsakās palīdzēt klientiemDaudzie pieprasījumi par Bitcoin kopienas acīmredzot uzklausīja Mark Karpeles un Bitcoin Foundation. No Japānas balstītas exchangeMt izpilddirektors. Gox nolēma atteikties no organizācijas kuģa.

"Efektīva uzreiz, Mt. Gox iesniedza savu demisiju no valdes. Mēs esam pateicīgi par to agri un vērtīgo ieguldījumu, kā dibinātāja jo palaižot Bitcoin Foundation. MtGox Co Ltd (Japāna) notika viens no trim ievēlēta nozares biedru sēdekļi. Sīkāka informācija, tai skaitā vēlēšanu kārtību, tiks veikti ", fonds paziņoja šī pirmdiena (24).

Lēmums tika paziņots pēc notikumu ķēdē, kas sākās ar apturēšana visu BTC izņemšanu un lēnām izraisīja Mt. GOX sabrukums.

Tikmēr tiešsaistes petitionto izņemt Karpeles no Bitcoin fonda bija arī 1740 atbalstītājiem par Change.org veiksmīgi parakstīts, bet tas joprojām nav iespējams uzzināt, ka iniciatīva bijusi atbalsojas.

Mark T. Williams, finanses skolotāja Bostonas universitātē, pastāstīja Wall Street Journalthat par "atlaidi Mt GOX atspoguļo tirgos notiekošo uzskatu, ka bankrots ir liela iespēja. Viņiem ir liela klientu bāze, kas paliek liegts saņemt savu naudu".

Maiņas šobrīd uzrāda zemu cenu ap 130 $.

Tikmēr daži investori ar līdzekļiem notiek Mt. Gox mēģināja sazināties ar Japānas iestādēm, lai saņemtu savu BTC atpakaļ, bet vietējās varas iestādes atsakās iejaukties. Saskaņā ar WSJ, iestādes slēpjas "normatīvo vakuumu", kurā Bitcoin apmaiņa darbojas valstī.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitmain ievieš DDoS mazināšanu uz AntMiner S4 un S5

Post ICO

Coinbase atsakās apstrādāt Bitcoin maksājumus Vašingtonas marihuānas ambulantiem

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, lai kļūtu par pirmo kriptovelances fondu, kurš tiek publiski tirgots

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Izdzisusi Bitcoin apmaiņa Mt. Gox faili likvidēšanai, nevis bankroti

Post ICO

Iepazīstieties ar pirmo decentralizēto Bitcoin apmaiņu: Coinfeeine tiek izsniegta 70 valstīs

Post ICO

Bitcoin nedēļas ziņu kopsavilkums, 2013. gada novembris

Post ICO

Bitcoin ļaunprātīgas programmatūras skandāls izraisa tiesvedību pret ESEA

Post ICO

Monētu uguns +: profesionāls bitēnu troļļi

Post ICO

CEO BitBit teica: Satikties ar NYDFS BitLicense prasībām

Post ICO

Kanāda ir gatava kļūt par kriptēšanas pasaules centru: Bitcoin Expo 2014 notiek aprīlī