Mt. Gox plāno atjaunot izņemšanu ar ikdienas un mēneša ierobežojumiem, jo cena turpina samazināties | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mt. Gox plāno atjaunot izņemšanu ar ikdienas un mēneša ierobežojumiem, jo cena turpina samazināties

Mt. Gox plāno atjaunot izņemšanu ar ikdienas un mēneša ierobežojumiem, jo cena turpina samazināties

Bitcoin apmaiņa Mt. Gox ir paziņojusi, ka tā plāno atsākt visu izņemšanas pasākumus pēc šīs ceturtdienas (20), bet tas neapturēja biržas cenu krišanu līdz mazāk nekā $ 250.

Uzņēmums izplatīja paziņojumu, paziņojot, ka tas "ir jābūt iespējai atsākt izņemšanas drīz. Sākumā mēs to darīt regulēts tempā un ar jaunu ikdienas / ikmēneša ierobežojumiem, lai novērstu jebkādas problēmas ar jauno sistēmu, un, lai ņemtu vērā pašreizējie tirgus apstākļi ". Šis lēmums tiek ļoti kritizēts platformās, piemēram, Reddit.

Mt. Gox īsteno nepieciešamos darījuma piekāpība labojumus izveidotas ar Bitcoin galvenajiem izstrādātājiem vairākas dienas pēc tam, kad visas citas biržās. Tomēr, tas prasīs vēl vismaz trīs dienas jaunu atjauninājums tiks izlaists.

Bitstamp, piemēram, atsākt visu izņemšanas pēdējā piektdienā (14), kā arī daudzās citās biržās, piemēram, Bitcoin.de laikā.

Pa to laiku, apmainoties ir BTC cena ir kritās radījis zināmu paniku starp lietotājiem. Tikai deviņas dienas, vērtība pieauga no 700 $ līdz 240 $, bet tagad ir pazīmes nelielu atveseļošanos, ar cenu aug gandrīz $ 100 pēdējo 24 stundu laikā.

Bažas par to Tokijas balstītas Mt GOX, kad pasaulē lielākais kriptonauda apmaiņu, sākās janvāra vidū, kad ziņojumi par kavēšanās izņemšanu sāka virsmas.

Tomēr daži jaunumi ir arī vainojot cenu kritums par uzbrukumu, kas nesen skāra nelikumīgu tirgū Silk Road 2.0, kas tika uzlauzts pēdējās nedēļas laikā.

Tā rezultātā viss ir vietnes kešatmiņa Bitcoin - 4474,26 BTC, līdzvērtīga aptuveni $ 2.700.000 pēc pašreizējā valūtas kursa - tika nozagta. Neskatoties uz to, ka ir maz ticams, lai būtu patiesība, jo vienīgais apmaiņa reģistrēt masveida cenu kritums ir Mt. Gox.

Platforma operators, kas pazīstams tiešsaistē kā Defcon, ziņo uzbrukumu. Saskaņā ar administratoru, ka hakeri izmanto vienu un to pašu darījumu kaļamība featurethat nesen tika izmantota, lai ietekmētu apmaiņu. "Mūsu sākotnējā izmeklēšana liecina, ka pārdevējs izmanto nesen atklāja ievainojamību Bitcoin protokolu, kas pazīstams kā" darījumu kaļamība "atkārtoti izņemt monētas no mūsu sistēmas, līdz tas bija pilnīgi tukšs," Defcon teikts forumā post, citē IBTimes.

"Neskatoties uz mūsu rūdīšanas un pentesting procedūrās, šis uzbrukums vektors bija ārpus iespiešanās testēšanas jomu, jo ir iesakņojusies Bitcoin protokolā pats," viņš piebilda, atzīstot, viņš "būtu jāņem MT GOX un Bitstamp s leadand izņemšanas invalīdiem tiklīdz piekāpība jautājumu tika ziņots ".

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

Japāņu tiesas noteikumi Bitcoin nav vērts tiesiskās aizsardzības

Post ICO

Kraken izvēlējās palīdzību MtGox likvidēšanā un izmeklēšanā

Post ICO

Bitfinex Darbs ar AlphaPoint

Post ICO

Bitcoin izkrāpšana

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Charlie Shrem piesprieda 2 gadu ieslodzījuma laiku

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Indijas komēdija Dope kļūst par pirmo filmu, lai pieņemtu Bitcoin kā maksāšanas iespēju biļetēm

Post ICO

Bitcoin Job Fair iepazīstas ar Losandželosu, Amerikas Savienotajās Valstīs visvairāk Bitcoin draudzīgo pilsētu

Post ICO

Kā Bitcoin pasaule reaģē uz Winklevii plāniem?

Post ICO

Pirmā Bitcoin balstītā drošība uzsāk tirdzniecību Stokholmas tirgū