Mūzikas koplietošanas vietne pieņem Bitcoin ziedojumus māksliniekiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mūzikas koplietošanas vietne pieņem Bitcoin ziedojumus māksliniekiem

Mūzikas koplietošanas vietne pieņem Bitcoin ziedojumus māksliniekiem

AudioPlace.com ir nosaukums mūzikas koplietošanas platformas, kas ļauj klausīties jauno mūziku, ko rada nezināmu mākslinieku un ziedot dažas no jūsu Bitcoins, lai palīdzētu viņiem, ja jūs patiešām vēlaties savu darbu. Lai gan mājas lapa ir ļoti vienkāršu izskatu, ideja ir ļoti interesanta.

Platforma ļauj klausīties jaunu mūziku vai tās top rated darbi jebkurā laikā, un jums nav pat jāreģistrējas, ja jūs vienkārši vēlaties baudīt pāris dziesmas. Tomēr, ja jūs reģistrējaties, jūs varat vai nu ievietot savu mūziku, ja tu esi mākslinieks, vai arī saņemt informāciju par dziesmas klausāties kā arī iespēju palīdzēt jūsu mīļākie mākslinieki ar dažiem Bitcoins, ja esat klausītājs.

Mājas lapa ir pilnībā runned lietotāji

tāpēc "nav reklāmas ietekmi vai popularitāte, lai dotu cilvēkiem maldīgu priekšstatu par savu mūzikas kvalitāti. To novērtēja ar normāliem cilvēkiem, un var būt pilnīgi anonīmi, ja jūs tā izvēlējās".

"Mēs esam par atbalstu jaunu mūziku un nodrošinot pārskatāmu sistēmu mūzikas publicēšanai. Tas ir bez maksas ievietot mūziku un brīvi klausīties," skaidro AudioPlace.com.

Bet ko par savu lēmumu, lai izmantotu Bitcoin? "Merchant sniedzēji strādā ar kredītkaršu kompānijām. Viņi spēcīgs, un tie padara to viegli, lai dotu naudu un ņemt to atpakaļ drīz pēc tam. Mēs nevēlamies, lai kāds riskam, kam atmaksāt ziedojumus, atstājot kādu, kas varētu esam pavadīju, parādos. Bitcoin ir kā elektroniska naudā. Paturiet to droši. Paturiet to drošu. Katrs lēmums nav akmenī un uzticamība ir unprecedented.Bitcoin ļauj mums, lai dotu jums iespēju ziedot ar kādu no mūziķiem jums patīk. Tava nauda iet taisni uz tiem, autors mūzikas jūs bauda ", platforma piebilst.Mūzikas straumēšanas platforma Grooveshark tagad pieņem BitcoinGrooveshark tikko paziņoja labas ziņas par Bitcoin kopienai: tiešsaistes mūzikas straumēšanas tagad pieņem kriptonauda paymentsfor saviem premium pakalpojumiem.

Platforma - dibināts 2006. Gadā Amerikas Savienotajās Valstīs, un pieder Escape Media Group - var izmantot par brīvu, bet, lai pilnībā baudīt visas Grooveshark s funkcijas lietotājiem ir jāmaksā par piemaksu paketi, kas maksā $ 5 mēnesī vai $ 50 gadā. Tagad šo vērtību var maksāt, izmantojot Bitcoin.

Maksas pakalpojums ietver neierobežotu bez reklāmām straumēšana, pielāgojamas vietnes ādas, Android lietotnes un jailbroken iOS app, darbvirsmas app, Pārklāšanās un visualizers, kā arī pagarināts bibliotēkas telpu.

Ziņas tika dalīta ar Grooveshark par Bitcoin ir Redditand reakcija bija ļoti pozitīva. Daži Redditors atklāja viņi bija iepriekš sazinājies ar platformu jautā, ja tie varētu maksāt par to premium paketi ar digitālo naudu: tas pārliecināts izskatās uzņēmums klausījās pieprasījumiem.

Bez tam vairāki Bitcoiners kas maksā par pakalpojumu starplaikā apstiprināts Redditthat process tiek apstrādāti kā tiešu pārskaitījumu - citiem vārdiem sakot, darījums netiek apstrādāti ar trešās puses maksājumu procesors -, kas varētu nozīmēt, ka Grooveshark ir turot to tikko saņemto cryptocoins.


Mani netīri maz Bitcoin Secrets hits # 1 uz Amazon, saņem masveida plašsaziņas līdzekļu pārklājumu18. Maijā mēs sākām mūsu ebook "Manas Dirty Little Bitcoin Secrets". Pēc veiksmīgi uzsākt un atkārtotiem lūgumiem, esam nolēmuši veikt grāmata pieejams arī kā iekurt versiju par Amazon.com.

Kas notika tālāk, bija diezgan prātā-putu.

Grāmata, kas to # 1 bestsellers divās dažādās kategorijās īsu laika periodu.

Abas kategorijas bija "Ciparu Valūtas" un "Nauda un monetārā politika". Protams, mēs bijām ļoti apmierināti ar panākumiem, un būtu bijis izpildīts, ja tas viss beidzās tur.

Bet acīmredzot stāsts turpinās.

[Tweet_box dizains = "default"] Vairāk nekā 150 dažādu ziņu kanāli no visas ASV nokļuvuši "Mani Dirty Little Bitcoin Secrets" veiksmes stāstu un deva tai MASSIVE segumu. [/ Tweet_box]

Šeit ir tikai daži no laikrakstu un televīzijas kanālu, kas, uz stāstu:

[Show logotipi OrderBy = 'title' kategorija = "0" activeurl = 'new_nofollow' style = "normāls" saskarne = 'režģi' tooltip = "viltus" apraksts = "viltus" robeža = "0" filtrs = 'false']

Tas viss ir ļoti glaimojošs, taču patiesais iemesls šim amatam ir pateikties visiem mūsu lasītājiem un abonentiem par savu pastāvīgu atbalstu. Mēs nevarējām izdarīt bez jums, un atgriezeniskā saite, un e-pastu, mēs esam kļūst par grāmatu, ir tas, kas uztur mūs iet.

Lai atzīmētu šo awesome sasniegumu mēs tagad pārdod grāmatu uz ierobežotu laiku, ar 25% atlaidi šeit uz vietas - visas detaļas var atrast šeit.

Uz personīgā piezīme, tas ir diezgan ceļojums man, jo es sāku šo vietni 2013. Gada aprīlī, un tas ir lietas, piemēram, tas, kas padara to visu vērts. Es ar nepacietību gaidu, lai turpinātu veidot 99Bitcoins un padarot to par labāko pieejamo Bitcoin izglītības resursu iespējas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Forums BitcoinTalk.org ir uz leju pēc tam, kad Hacked ar Hole Seekers

Post ICO

Monētu uguns +: profesionāls bitēnu troļļi

Post ICO

Kanāda ir gatava kļūt par kriptēšanas pasaules centru: Bitcoin Expo 2014 notiek aprīlī

Post ICO

Bitcoin cena tikai 37 dienu laikā samazināsies par 37,5%

Post ICO

Bērni un Bitcoin: nākotne ir šeit

Post ICO

Uzņēmumi drīz varēs atdot bikotīnu caur Tango

Post ICO

Vai Ķīna var kļūt par jauno Bitcoin vadošo valsti?

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Blockchain rādītāji ir visaugstākie riska finansēšanas posmi Bitcoin vēsturē

Post ICO

Ķīnas žurnālists atklāj ASICMiners ieguves iekārtas noslēpumus

Post ICO

Japāna vēlas starptautisko sadarbību, lai izstrādātu Bitcoin tiesisko regulējumu

Post ICO

Bitstamp atgriežas biznesā ar drošāku sistēmu pēc masveida naudas sabojāšanas