Nasdaq pieņem Bitcoins blockchain tehnoloģiju, lai uzlabotu akciju tirdzniecību | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Nasdaq pieņem Bitcoins blockchain tehnoloģiju, lai uzlabotu akciju tirdzniecību

Nasdaq pieņem Bitcoins blockchain tehnoloģiju, lai uzlabotu akciju tirdzniecību

Amerikāņu biržas Nasdaq ir paziņojusi, ka, pieņemot Bitcoin kodols technologyto izveidot efektīvāku un drošu akciju tirdzniecības sistēma.

Pēc piemērus ciparu milzu IBMand Šveices bankas UBS, Nasdaq - mīļākie apmaiņu šajā FINTECH telpā - arī plāno izpētīt Bitcoin ir blockchain pilotprojekta ietvaros paziņoja šī pirmdiena (11th).

Neskatoties uz to, ka Bitcoin joprojām ietekmē vairāki trūkumi, piemēram, nepastāvību, ir viena lieta, visi eksperti ir vienisprātis: blockchain ir viens no lielākajiem izgudrojumiem mūsu laiku. Un stingri Nasdaq ir pārliecināta, ka decentralizētā tiešsaistes sabiedrisko virsgrāmata spēs nodrošināt vairāk transparencyin akciju tirdzniecības procesā.

Blockchain "nes līmeni revīziju, kas ir balstīta uz matemātiku un nevis pamatojoties uz uzticoties trešajai pusei," Deivids Džonsons, priekšsēdētājs Factom fonda pastāstīja FinancialTimes.com. Fonds darbojas, lai paplašinātu izmantošanu blockchain ārpus Bitcoin.

Blockchain tehnoloģija tiks piemērota Nasdaq Private Market

Sistēma, kas apstrādā tirdzniecību akcijām pirms IPO posmā, pirms uzņēmums iet sabiedrībai, CNN.com ziņots. Tas nozīmē, ka atjauninātā sistēma galvenokārt tiek izmantota ar saspringto lokā darbinieku un sākumā investori tagad.

"Nasdaq sāks blockchain iespējotu digitālo virsgrāmatu tehnoloģiju, kas tiks izmantota, lai paplašinātu un uzlabotu tās Nasdaq Private tirgus platformu piedāvāja kapitāls vadības spējas," skan statementreleased ar biržas.

"Nasdaq blockchain tehnoloģija piedāvās efektīvus, pilnībā elektroniskos pakalpojumus, kas atvieglo izsniegšanu, nodošanu un pārvaldību, privātu kompāniju vērtspapīriem."

Izmēģinājuma tiks uzraudzīta Fredrik Voss, viceprezidents Nasdaq. Voss ir nosaukts uzņēmuma Blockchain tehnoloģiju sludinātājs un radīs stratēģisko attīstību šo iniciatīvu.

Līdzīgi kā viceprezidents, Nasdaq vadītājs ir arī pārliecināti par panākumiem šajā projektā. "Izmantojot blockchain ir dabisks digitālā attīstība un fizisko vērtspapīru pārvaldību. Kad jūs samazināt priekšauts virknes nepieciešamību fizisko, iespējas, mēs varam iedomāties blockchain nodrošināt ieguvējas ne tikai mūsu klientiem, bet arī plašākas pasaules kapitāla tirgos," teica Bobs Greifeld.

"Mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, lai palīdzētu izmantot tehnoloģijas, lai nodrošinātu klientu orientētus risinājumus," viņš aded. "Mūsu sākotnējā piemērošana NASDAQ blockchain tehnoloģiju iespējots piedāvājumu modernizēs, racionalizēt un droša parasti apgrūtinošas administratīvās funkcijas, un vienkāršot samilzušās problēmas privāti uzņēmumi saskaras ar manuālo Virsgrāmatai lietvedībā."

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

Coinapult kompromisa laika skala

Post ICO

Draperu ģimene un Bitcoin: dēls to pielūdz, tētis par to mācās, un vecmāmiņa nejūt mīlestību

Post ICO

Making Money ar Steemit (Steem Dollars un Steem Power paskaidroja)

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

Global Advisors Bitcoin ieguldījumu fonds pievienojas @ BTCfoundation

Post ICO

Coinbase atver pirmo regulēto Bitcoin apmaiņu Amerikas Savienotajās Valstīs

Post ICO

Mt. Gox: mēs ņemam vienu Bitcoin komandai

Post ICO

Cryptsy guļ par sekot visiem valsts likumiem

Post ICO

Bitcoin aptauja liecina, ka 26% Bitcoiners ir ietekmējuši izkrāpšanu vai hacks

Post ICO

Atsevišķiem Bitcoin minerāliem nav jāreģistrējas FinCEN

Post ICO

IGot Impostors palaiž pikšķerēšanas uzbrukumu, lai piekļūtu Google kontiem