Jauna alternatīva maksāšanas un pārskaitījuma forma Bitminutes debija Ņujorkā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Jauna alternatīva maksāšanas un pārskaitījuma forma Bitminutes debija Ņujorkā

Jauna alternatīva maksāšanas un pārskaitījuma forma Bitminutes debija Ņujorkā

Uzņēmējs Tom Meredith, dibinātājs P2P Cash, nesen tika pie Finovate konferencē Ņujorkā, prezentēt savu jauno produktu, kaut kas var raksturot kā trūkstošais posms starp Bitcoin un naudas pārvedumu pakalpojumi. Šī radīšanas nosaukums ir BitMinutes un Meredith apgalvo, ka tā ir "labāk nekā Bitcoin", vismaz šajā jomā.

Jaunbagātnieks Business Journal tuvojās Tom Meredith pie Finovateto runāt BitMinutes un konstatēja, ka inovācija izmanto P2P Cash mākonis balstītu apmaiņu, kas ļauj pakalpojumu klientiem nosūtīt tālruņa minūtes draugam, apmainīt tos pakalpojumus, vai pat naudas tos tradicionālo valūtā.

"Tur ir sava veida hibrīda iespēja šeit starp naudas pārvedumu, kas ir lielā mērā reglamentēta, un Bitcoin- nav reglamentēti vispār -., Un kaut kas pa vidu, kas ir priekšapmaksas minūtes, kas varētu tikt izsekoti Cilvēki pērk un pārdod minūtes uz ielas stūra arī tāpēc, pārējā pasaulē, izņemot ASV, jums ir veikt priekšapmaksu jūsu [tālruņa] minūtes ", Meredith paskaidroja.

Darbs līdzīgi kā Bitcoin, BitMinutes ir sava veida alternatīvu maksājumu iespēju, ka var ignorēt robežas, galvenokārt tāpēc, ka nav valsts atbalstot to. Tomēr BitMinutes 'bāzes atkarīgs tradicionālajām valūtām, bet tas var darboties kā garantiju lietotājiem.

Saskaņā ar Donald Chapman, P2P viceprezidents biznesa attīstības, kas arī runāja ar iznirelis Business Journal, mēs esam redzēt "daudz pārvaldes ziņas par Bitcoin ASV un starptautiskā mērogā. Mēs vēlamies, lai būtu likumīgi, lai to virs klāja, un atzīst, ka alternatīvas maksājumi ir tieši tas, kas cilvēkiem ir vajadzīgs, kādas uzņēmumiem ir nepieciešams, un redzēt, ko mēs varam darīt, lai veida apiet stabilākajiem maksājumu metodes, kas maksā businessesproposal naudu, un izmaksas patērētājiem naudu ".

Kaut inovācija nav gatava hit tirgū vēl, kā to norāda Tom Meredith, tai vajadzētu beready uzsākt aptuveni četrus mēnešus.Jauns bitkino reģistrators, kas piedāvā bezmaksas domēnuNamecoin bija pirmā dakša Bitcoin un piedāvā vienu no vairāk unikālo funkciju kopas.

Namecoin izpildes pilnvaras unikālu DNS sistēmu, kas ir negrozāma, open source, un droša.

Lietotāji Namecoin ir papildu priekšrocība ir iespēja use.bit domēnus, piemēram,

Reģistrācija a.bit domēnu parasti prasa lietotāja lejupielādēt un instalēt Namecoin klientu, izmantot dažas monētas un veikt pirkumu. Kaut arī izmaksu of.bit domēni ir zems, un diezgan demokratizējās tas joprojām prasa pūles no lietotāja, lai lejupielādētu klientu, saņemt dažas monētas, un reģistrēt un sagatavot domēnu.

Jaunu pakalpojumu GetDotBit.comis cerot, lai padarītu šo procesu pilnībā vieglāku un piedāvā lietotājiem free.bit domēnu, lai sāktu ar Namecoin ekosistēmā.

Uzņēmums piedāvā reģistrāciju pēc pirmā bezmaksas vienu apmēram $ 1 vērtu BTC padarot to daudz lētāks nekā tradicionālie domēna reģistrāciju un lētāk, nekā daudziem citiem uzņēmumiem the.bit reģistrācijas telpā. Uzņēmums lepojas ar integrāciju ar ShapeShift.io ļaujot klientiem maksāt ar vairākiem citiem cryptocurrencies.

Jaunais kriptonauda starta sāknēšanas ar 18 gadus veco kriptonauda entuziasts vārdā Daniels, kurš ir ieinteresēts datorzinātnē un vēlējās, lai veicinātu kaut digitālās valūtas telpā. Daniel strādā ar citu jauno kriptonauda entuziasts par ēku no pakalpojuma, kuru viņš saistīts ar uz Reddit.


Jauna Bitcoin ATM parādās DienvidkorejāJauna Bitcoin ATMthat ļauj lietotājiem pirkt un pārdot kriptonauda nesen uzstādīta Seulā, Dienvidkorejā. Mašīna izstrādāja apmaiņu Coinplug ietvaros partnerībā ar pazīstamā kompānija Nautilus Hyosung, starptautisku zīmolu veltīta ražošanu bankomātos.

Nav identificēšana ir nepieciešama, lai izmantotu mašīnas

Kas ir savienots ar apmaiņu, bet ir robeža 100.000 vonu (aptuveni $ 100), saskaņā ar publicēto informāciju Reddit lietotājs "RubenSomsen". Tomēr katrs adresi var izmantot ne vairāk kā trīs reizes.

Maksa izmantot ATM, kuru var atrast kafejnīcā sauc Kafijas Sedona iekšpusē COEX Mall pie Samseong stacijas, ir mazāks par vienu procentu.

Iekârtas izvēlne ir korejiešu, bet, ja jums ir ārzemju apmeklētājs Seulas varat arī izmantot ATM, jo programmatūra ir acīmredzami ļoti intuitīvs.

Tomēr, Kafija Sedona ir ne tikai vieta, kur atrodas bankomāts. Uzņēmums pieņem arī Bitcoinas maksāšanas iespēju visiem saviem produktiem un pakalpojumiem, turklāt hosting kriptonauda saistītu iknedēļas sanāksmi katru sestdienu.

Attēli no Imgur.com


Jaunā Bitcoin maiņa sākas Jaungada vakarsJaunais un "revolucionārs" apmaiņa Atomic Tirdzniecība ir gandrīz gatava uzsākt, kas ļauj lietotājiem, lai tirdzniecību ar Bitcoin un Litecoin, starp citu monētām, kas veikti ASV dolāros noguldījumiem.

Platforma mājas lapā šobrīd sporta skaitītājs, kas parāda apmaiņa sāks darboties pēc šī gada beigām. "Atomu Tirdzniecība ir integrēta ar ātrgaitas izplatīts kešatmiņu un Microsoft SQL Server uzņēmumā, kas ļauj tam uzņemt praktiski neierobežotas lietotāja jaudu", saskaņā ar preses relīzi.

Bez tam, apmaiņa nodrošinās nepārtrauktu pakalpojumu pateicoties vairāku līmeņu sistēmu. "Ja serveris iet offline vairāk būs tītavas līdz ieņemt savu vietu un mērogu atpakaļ laikos zema izmantošanas", uzņēmums skaidro.

Atomu Tirdzniecība garantē "kapāt pierādījums" sistēma

Arī. "Parole uzglabāšanas sistēma nav saglabāt paroles, bet tā izmanto unikālu hash atslēgu, kas tiek ģenerēta katra lietotāja parole", platforma atklāj. Bez tam, tā monētu maki, datu bāzes un tirdzniecības dzinējs ir "var nokļūt tikai ar noteiktajiem serveriem vienā privātā tīklā". Divu faktoru autentifikācijas opcija būs pieejama arī pateicoties Authy.

Atomu Tirdzniecība arī iezīme pasaules dzīvot tērzēt systemmanaged komanda administratoru.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin jaunumi, 2013. gada 15. novembris

Post ICO

Bitcoin Bowl beigas: BitPay un ESPN atceļ sponsorēšanas vienošanos

Post ICO

Franču Bitcoiners plāno izveidot La Maison du Bitcoin

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Marco Santori: Bitcoin nav neregulēts

Post ICO

BitPay piedāvā savus trīs jaunos visaptverošos cenu plānus ar nulles tarifiem

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Pirmā regulētā Bitcoin apmaiņa ASV? Bitcoin jaunumu atjauninājums

Post ICO

CoinTerra uzsāk jaunu kalnrūpniecības cenu modeli

Post ICO

Piecas valstis, kurām vajadzētu pieņemt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin ļaunprātīgas programmatūras skandāls izraisa tiesvedību pret ESEA