New York izdod projektu unikālai un novatoriskai BitLicense programmai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

New York izdod projektu unikālai un novatoriskai BitLicense programmai

New York izdod projektu unikālai un novatoriskai BitLicense programmai

The New York departamenta Finanšu pakalpojumu (NY-DFS) mainās veids, kā ASV iestādes redzēt kriptonauda: departaments izdevis šo ceturtdien (18.) projektu, kas parāda, kā valsts īstenotā BitLicenses izskatīsies.

Visvairāk pārsteidz - vai varbūt ne - punkts informē, ka ikviens, izmantojot New York sankcionētas Bitcoin vai kriptonauda pakalpojums vairs nebūs anonīma, Business Insider citāti. Ja BitLicense ir apstiprināts, jebkurš uzņēmums, kas pērk, pārdod vai nodarbojas ar Bitcoin jebkādā veidā būs saglabāt uzskaiti par savu klientu vārdus un adreses, pārbaudot savu fonu regulāri.

Tomēr viens no visvairāk izslavēts pasākumiem veido pārliecinoties šiem businesseshave ar Bitcoin rezervi vienāds kopumam klientu līdzekļus. Viņiem ir arī, lai saņemtu muitas-up ", tādā veidā un apmērā, kas ir pieņemams DFS aizsardzībai licenciāta klientiem".

Ir arī labas ziņas Bitcoin draudzīgas tirgotājiem: Jums nav nepieciešama licence, ja esat mazumtirgotājs apstiprināšanu, Bitcoin vai cita kriptonauda. Zemāk ir BitLicen pilns projekts, kas būs pieejams komentāriem nākamo 45 dienu laikā.

NY DFS VERSIJU ierosināja BITLICENSE reglamentējošiem noteikumiem attiecībā uz virtuālo valūtu SABIEDRĪBU 

Framework Ietver Patērētāju aizsardzība, nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, un kiberdrošības noteikumi par virtuālo valūtu uzņēmumiem

Ierosinātais noteikumus iesniegts 45 dienu paziņojums un Komentārs periods, lai lūgtu Public Atsauksmes 

Benjamin M. Lawsky, superintendents Finanšu pakalpojumu, šodien paziņoja, ka New York State Department of Financial Services (DFS) ir izdevusi publiskai apspriešanai ierosināto "BitLicense" regulējumu Ņujorkas virtuālais valūtas uzņēmumiem. Ierosinātā tiesiskais regulējums - kas ir produkts gandrīz visa gada garumā DFS izmeklēšanas, tostarp publisko uzklausīšanu, ka departaments, kas notika 2014. Gada janvārī - satur patērētāju aizsardzību, pret naudas atmazgāšanu ievērošanu, un kibernētiskās drošības noteikumus, kas pielāgoti virtuālo valūtu uzņēmumiem.

Superintendants Lawsky teica: "Mēs esam centušies panākt pienācīgu līdzsvaru, kas palīdz aizsargāt patērētājus un izskaustu nelegālu darbību -, neierobežojot izdevīgu inovācijas. Izveidojot saprātu ceļu satiksmes noteikumus, ir ļoti svarīgi, lai ilgtermiņa nākotni virtuālo valūtu nozari, kā arī drošību un stabilitāti klientu aktīviem. "

Saskaņā ar New York State aktu Administratīvā procesa (Sapa) ierosinātās DFS noteikumi virtuālās valūtas uzņēmumiem tiks publicēta Ņujorkas valsts reģistrā ir 23. Jūlijā, 2014. Gada izdevums, kas sākas 45 dienu publiskā komentāru periodu. Pēc šī publiskā komentāru perioda noteikumi ir pakļauti papildu pārbaudi un pārskatīšanu, pamatojoties uz šo publisko atsauksmēm pirms DFS pabeidz tos.

Turklāt DFS šodien uzreiz publicēt kopiju noteikumiem mājas lapā Reddit. Šogad superintendents Lawsky rīkoja "Ask Me Anything" forumu Reddit par DFS darbu par virtuālās valūtas noteikumiem, kas rada vairāk nekā 1200 publiskus komentārus. Saites uz ierosinātajiem noteikumiem arī tiek tvītot ārā no DFS Twitter roktura (@NYDFS) un vadītājs Lawsky s Twitter rokturiem (@BenLawsky).

Superintendants Lawsky teica: "Mēs apzināmies, ka - kā pirmā valsts izvirzīt speciāli pielāgotus noteikumus virtuālo valūtu uzņēmumiem - turpināt sabiedrības viedoklim būs svarīga daļa pabeigt šo regulējumu. Mēs ceram rūpīgi un pārdomāti pārskatīt sabiedrisko komentārus par mūsu priekšlikumu. "

Jaunie DFS BitLicenses būs nepieciešams uzņēmumiem, kas iesaistīti šādās virtuālās valūtas uzņēmumiem:

 • Saņemšana vai pārsūtīšanai virtuālo valūtu patērētāju vārdā;
 • Nodrošināšana, glabāšanai vai saglabājot uzraudzību vai kontroli pār šādu virtuālo valūtu par klientu uzdevumā;
 • Veicot mazumtirdzniecības konvertācijas pakalpojumus, tostarp konversijas vai apmaiņas Fiat valūtas vai citu vērtību virtuālo valūtu, konversijas vai apmaiņas virtuālo valūtu stāšanās Fiat valūtā vai citas vērtības, vai konversijas vai apmaiņas viena veida virtuālo valūtu citā formā Virtual Valūtas;
 • Pirkšana un pārdošana Virtual Valūtu kā klientu uzņēmējdarbību (atšķirībā no personīgai lietošanai); vai
 • Kontrolēt, administrēšanu, vai izsniedzot Virtual Valūta. (Piezīme: Tas neattiecas uz virtuālo valūtu kalnračiem.)

Licence nav nepieciešama tirgotājiem vai patērētājiem, kas izmanto Virtual Valūtu vienīgi iegādei vai pārdošanai preces vai pakalpojumus; vai šie uzņēmumi diplomēto saskaņā ar Ņujorkas Banku likumā veikt maiņas pakalpojumus un apstiprina DFS iesaistīties Virtual Valūtu biznesa darbību.

Galvenās prasības uzņēmumiem, kam BitLicenses ietver:

 • Patērētāju līdzekļu saglabāšanu. Katram uzņēmumam jābūt Virtual Valūtu tāda paša veida un apjoma, kā jebkuru virtuālo valūtu parādā vai pienākums trešajai personai. Uzņēmumi arī aizliegts pārdot, nodot, piešķirot, kreditēšanu, ieķīlāšanu vai citādi apgrūtināt aktīvus, tai skaitā virtuālo valūtu, tas saglabā vārdā citas personas. Katram licences ir arī jāuztur obligāciju vai neuzticamu konts ASV dolāros par labu saviem klientiem tādā formā, un summu, kas ir pieņemams DFS aizsardzībai licenciāta klientiem.
 • Virtuālās Valūtas Kvītis. Pabeidzot jebkuru darījumu, katrs uzņēmums sniedz klientam kvīti, kurā iekļauta šāda informācija: (1) vārds, uzvārds un kontaktinformācija par firma, ieskaitot tālruņa numuru, kas izveidota ar licenciāta lai atbildētu uz jautājumiem un reģistrēt sūdzības; (2) veidu, vērtību, datums un precīzs laiks darījuma; (3) maksa; (4) valūtas maiņas kursu, ja tāds ir; (5) paziņojumu par atbildības Licenciāta par neizsniegšanas vai aizkavētas piegādes; (6) paziņojums par kompensācijas politikas Licences turētājam.
 • Patērētāju Sūdzība politika. Katram uzņēmumam ir jāizveido un jāuztur rakstiskas politikas un procedūras, lai novērstu patērētāju sūdzības godīgā un savlaicīgi. Uzņēmumam ir arī sniegt paziņojumu patērētājiem skaidri un redzamā veidā, ka patērētāji var iesniegt sūdzības, lai DFS uzmanību tālākai izskatīšanai un izmeklēšanu.
 • Patērētāju atklāšana. Uzņēmumiem ir jāsniedz skaidri un kodolīgi atklāšanu patērētājiem par iespējamiem riskiem, kas saistīti ar virtuālo valūtu, tostarp to, ka: darījumi Virtual valūtā parasti neatgriezeniska un, attiecīgi, zaudējumi sakarā ar krāpniecisku vai nejaušu darījumu, iespējams, nav atlīdzināmi; Par cenu virtuālo valūtu attiecībā pret Fiat valūtas svārstības var izraisīt būtisku zaudējumu vai nodokļa saistībām virs īsā laika periodā; pastāv paaugstināts risks par virtuālo valūtu zaudēšanas dēļ kiberuzbrukumiem; virtuālā valūta nav likumīgs maksāšanas līdzeklis, kas nav nodrošināti ar valdības, un konti un vērtības atlikumi nav pakļauti FDIC vai SIPC aizsardzību; starp citiem.
 • Naudas atmazgāšanas novēršana ievērošana. Kā daļu no tās pret naudas atmazgāšanu atbilstības programmu, katrs uzņēmums saglabā šādu informāciju par visiem darījumiem, kas saistīti ar maksājumu, kvīts, apmaiņas vai pārveidošanu, pirkšanu, pārdošanu, nodošanu vai nosūtīšanu Virtual Valūta: (1) identitāti un fizisko adreses iesaistītajām pusēm; (2) summa, vai darījuma vērtība, ieskaitot kādā denominācijas iegādāto, pārdoto vai nodoto, kā arī apmaksas veidu; (3) datums, kad darījums tika uzsākta un pabeigta, un (4) darījuma apraksts.

O pārbaude Accountholders. Uzņēmumiem ir jābūt, vismaz, atverot kontus klientiem, pārbaudītu viņu identitāti, ciktāl vajadzīgs un iespējams, veic uzskaiti par informācijas, kas izmantota, lai pārbaudītu šo identitāti, ieskaitot nosaukumu, fizisko adresi un citu identifikācijas informāciju, un pārbaudīt klientus pret īpaši nozīmēto valstspiederīgo ( "SDN"), sarakstu uztur ASV Valsts kases departamenta biroja ārvalstu Asset Control ( "OFAC"). Padziļinātās izpētes var būt vajadzīga, pamatojoties uz papildu faktori, piemēram, augsta riska klientiem, liela apjoma kontiem, vai kontiem, uz kuras aizdomīgas darbības ziņojums ir iesniegts. Uzņēmumi ir pakļauti padziļinātās izpētes prasībām kontiem, iesaistot ārvalstu vienības, un aizliegumu kontos ārvalstu korpusa vienībām arī.

O ziņošana aizdomu par krāpšanu un nelegālu Activity.Each Licences uzrauga darījumus, kas varētu neizsaka naudas atmazgāšanu un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, vai citu nelikumīgu vai noziedzīgu darbību un paziņo departamentam, tādā veidā, ko noteicis pārzinis, uzreiz pēc atklāšanas šāda darījumu. Ja Licences ir iesaistīts darījumā vai sēriju darījumu saņemšanas, apmaiņas vai pārveidi, pirkšanu, pārdošanu, nodošanu, vai virtuālo valūtu pārraides, jo par kopējo summu, kas pārsniedz ASV dolāra vērtību $ 10,000 vienā dienā, ar vienu Persona, Licences arī informē departaments, tādā veidā, ko noteicis pārzinis, 24 stundu laikā. Lai sasniegtu savus ziņošanas prasības, aprēķinot vērtību Virtual valūta Fiat valūtā Licences jāizmanto apstiprināta metodika.

 • Cyber ​​Security Program: Katram licences jāuztur kiberdrošības programma, kas izstrādāta, lai veiktu virkni galveno funkciju, tai skaitā: identificējot ārējo un iekšējo kibernoziegumu risku; aizsargājot sistēmu no nesankcionētas piekļuves vai ļaunprātīgas darbības; atklājot sistēmas uzlaušanas un datu pārkāpumus; un reaģēt un atgūties no jebkuras pārkāpumiem, traucējumu vai neatļautu lietošanu sistēmu. Starp citiem pasākumiem, katrs uzņēmums veic arī iespiešanās testēšana savu elektronisko sistēmu, vismaz reizi gadā, un šo sistēmu neaizsargātību novērtējumu, vismaz reizi ceturksnī.
 • Galvenais informācijas drošības speciālists. Katrs Licences izraugās kvalificētu darbinieku, lai kalpotu kā Licences galvenais informācijas drošības speciālists ( "CISO"), kas ir atbildīga par pārraudzību un licenciāta kiberdrošības programmu ieviešanu un īstenošanu kiberdrošību politiku.
 • Neatkarīgie DFS Eksāmeni: eksaminācijas licenču īpašniekiem tiks veikti kad vadītājs uzskata par nepieciešamu - bet ne retāk kā reizi divos kalendārajos gados, - lai noteiktu licenciāta finansiālo stāvokli, drošību un stabilitāti, vadības politiku, un atbilstību normatīvo aktu.
 • Grāmatas un Ieraksti: Licences, ir nepieciešams, lai saglabātu dažus grāmatas un ierakstus, tostarp darījumu informāciju, bankas pārskatos, ierakstus vai minūtēs valdes vai pārvaldes struktūras, dokumenti, kas apliecina atbilstību spēkā esošajiem tiesību aktiem, tostarp klientu identifikācijas dokumentu, un dokumentus, kas saistīti ar izmeklēšanu patērētāju sūdzības.
 • Ziņojumi un Finanšu atklāšana, revīzijas prasībām. Katram uzņēmumam ir jāiesniedz DFS ceturkšņa finanšu pārskatu 45 dienu laikā pēc slēgšanas Licences turētāja finanšu ceturksni. Katram uzņēmumam jāiesniedz arī auditētos gada pārskatus, kas sagatavoti saskaņā ar vispārpieņemtiem grāmatvedības principiem, kopā ar neatkarīga valsts zvērinātais grāmatvedis atzinumu un novērtējumu šāda grāmatvede grāmatvedības procedūrām un iekšējās kontroles no uzņēmuma 120 dienu laikā tās fiskālā gada beigas.
 • Kapitāla prasības: nepieciešamā kapitāla prasības tiks noteikta DFS, pamatojoties uz dažādiem faktoriem, tostarp sastāvu licenciāta kopējiem aktīviem un saistībām, vai licences jau ir licencēta vai regulēta ar DFS, summu aizņēmumi firmas lietota, likviditāte firma, un cik lielā mērā papildu finansiālā aizsardzība ir paredzēta klientiem.
 • Atbilstības amatpersona. Katrs Licences norīko kvalificētu personu vai personas, kas ir atbildīga par koordinēšanu un uzraugot atbilstību NYDFS 'BitLicense regulējuma un visiem citiem piemērojamiem federālā un valsts likumiem, noteikumiem un regulām.
 • Uzņēmējdarbības nepārtrauktības un katastrofu seku. Katrs Licences turētājs izveido un uztur rakstisku biznesa nepārtrauktības un darbības atjaunošanas plānu katastrofu pamatoti izstrādāts, lai nodrošinātu pieejamību un funkcionalitāti licenciāta pakalpojumiem, ja ārkārtas vai citu traucējumu licenciāta parasto uzņēmējdarbību.
 • Paziņojums par ārkārtas situācijām vai traucējumu. Katram uzņēmumam ir nekavējoties jāpaziņo DFS jebkurā ārkārtas vai citu traucējumu savu darbību, kas var ietekmēt tā spēju pildīt reglamentējošus pienākumus vai kas var būt būtiska negatīva ietekme uz Licences, tās darījumu partneriem, vai tirgū.
 • Pārejas periods. Pieteikumus licences tiks pieņemti sākot no dienas ierosinātās regulas spēkā stāšanās. Tie, kas jau nodarbojas ar virtuālo valūtu uzņēmējdarbības būs 45 dienu pārejas periods, lai pieteiktos licences no datuma, kad noteikumi stāsies spēkā. Superintendents izdos vai noliegt licenci 90 dienu laikā pēc pilnīga pieteikuma iesniegšanas laikā.

Ar šo priekšlikuma projektu, New York nodaļa kļūst par pirmo valsts iestāde ierosināt pilnīgu Bitcoin saistītas vadlīnijas, kas, iespējams, iedvesmos pārmaiņas citās valstīs.

Saskaņā ar Tim Byun, galvenais atbilstības amatpersona pie galvenajiem maksājumu procesoru BitPay, ierosinātā struktūra atspoguļo uzņēmuma "spēcīgu izpratni par Bitcoin ekosistēmu, tostarp vērtīgus pakalpojumus patērētājiem, kas gūtu labumu no jaunas, efektīvas un lētāku maksājumu sistēma".

Motīvs attēls: Coindesk

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Bitcoin piedāvā patērētājiem izvēli, un tas tos apdraud

Post ICO

Kampaņas tagad var pieņemt BTC ar vienkāršu izvēles rūtiņu

Post ICO

Tagad jūs varat pārskaitīt Bitcoin Spānijā vairāk kā 10 000 bankomātos

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Bitcoin kasete pakalpojumu Inputs.io iebrucēja zaglis, kas nozadzēja 4100 BTC

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Fortress Investment Group gatavo lielāko ikmēneša Bitcoin fondu ar Pantera palīdzību

Post ICO

Kanādas starta apmaksāšanas vietne ietver Bitcoin savā tiešsaistes algas fonda programmatūrā

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību