Norvēģija un Zviedrija gaida Eiropas pamatnostādni par Bitcoin nodokļa uzlikšanu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Norvēģija un Zviedrija gaida Eiropas pamatnostādni par Bitcoin nodokļa uzlikšanu

Norvēģija un Zviedrija gaida Eiropas pamatnostādni par Bitcoin nodokļa uzlikšanu

Ar Bitcoin popularitāte pieaug Ziemeļeiropas valstis, piemēram, Norvēģiju un Zviedriju cenšas rast atbildi uz juridiskajiem jautājumiem ap kriptonauda, ​​no kuriem galvenais ir "ar nodokļiem, vai ne ar nodokli?". Norvēģijas Nodokļu administrācija nesen ir nolēmusi totax Bitcoin bagātību un pievienot pievienotās vērtības nodokli (PVN) par Bitcoin tirdzniecību.

Tomēr, saskaņā ar CryptoCoin News, šis lēmums tiek veikta pārskatīšanu dažādās tiesās un arī tiek analizēts ar Norvēģijas finanšu uzraudzības iestāde, kas pašlaik gaida kopīgas vadlīnijas no Eiropas Unionabout digitālo valūtās.

"Elektroniskā nauda ir daudz līdzību ar regulāru naudu, pat tad, ja to nevar definēt kā valūtu ar likumu," saka paziņojumu par valsts finanšu iestādes, citē Norvēģijas articleabout No Bitcoin nodokļu izsniegta, piebilstot, ka iestādes uzvarēja ' t vienkārši nosēdēt un skatīties.

Rakstā ir paskaidrots, ka "tagad viņi [iestādes] ir nolēmusi, ka jums būs jāmaksā nodoklis par jebkuru peļņu jūs varētu galu galā, kam ar Bitcoin". Un piemērojamais procents varētu būt ap 28 procentiem, vērtība, kas būs iznīcināt kriptonauda galvenās priekšrocības.

No pozitīvās puses, tas nozīmē, ka, ja nodokļu administrācija ir savu ceļu, un jūs zaudējat naudu Bitcoin, jums ir tiesības uz 28 procentiem nodokļa atskaitījumu. Gan ieguvumi un zaudējumi, būtu jāaprēķina no brīža, kad pirkt vai pārdot valūtu.

Bet ne tikai Norvēģijā nodarbojas ar visu šo šifrēšanas-drāma. Zviedrija ir bijusi uzmanības centrā, bet gan valsts valdība turpina cīnīties par digitālo monētas nodokļiem. Pēdējo nedēļu laikā, valsts atklāja, ka arī vēlas noteikt PVN Bitcoin tirdzniecību.

Ziņas tika publiskots pēc zviedru uzņēmējs, kurš vēlas izveidot Bitcoin apmaiņu pieprasīja informāciju no valdības par šo jautājumu. Nav apmierināti ar apstiprinoša atbilde par nodokļiem, viņš tagad cīnās šo lēmumu, apgalvojot, ka, ja Zviedrija ļauj PVN par attiecīgo tirdzniecības darbību, Bitcoin kļūs bezjēdzīgi.

Saskaņā ar Zviedrijas valdības, nav PVN tirdzniecības tiesisko valūtām. Problēma ir tā, ka iestādes neredz Bitcoin kā juridisks valūtu, tādējādi iekļūstot apliekamās kategorijā. Tomēr šis jautājums pašlaik tiek apspriests Zviedrijas nodokļu tiesa, kas nosūtīts strīdu ar Zviedrijas finanšu uzraudzības iestāde.

"Kopš Bitcoin tiek izmantots kā maksāšanas daudziem starptautiskiem un Zviedrijas uzņēmumu ir jābūt kvalificētam kā valūtu", iestāde nesen apgalvoja, pierādot uzņēmēju tiesības. Neskatoties uz to, ka valsts nodokļu administrācija apstrīd lēmumu, un ir veikusi lietu Augstākajā administratīvajā tiesā, un arī gaida Tieslietu Eiropas Savienības tiesas sniegto atzinumu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts

Post ICO

Pirmā Bitcoin balstītā drošība uzsāk tirdzniecību Stokholmas tirgū

Post ICO

Coin Fire +: GAW kalnraču nozvejas SEC, FTC, IRS, DHS Uzmanību

Post ICO

Lamassu bankas ATM dizaineris: šis projekts radikāli mainīs bitcoīnu iegādes procesu

Post ICO

Jeremias Kangas: decentralizētas apmaiņas Bitcoin var izplatīties daudz ātrāk

Post ICO

Ja jūs nevarat cīnīties ar viņiem, pievienojieties tiem: Apple atver durvis Bitcoin lietotnēm

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Itālijas parlaments rīko īpašu Bitcoin uzklausīšanu - Zviedrijas centrālā banka izdod jaunu ziņojumu