NYDFS lūdz skaidrību Bitcoin fondam | Latvian.globalsciencecollaboration.org

NYDFS lūdz skaidrību Bitcoin fondam

NYDFS lūdz skaidrību Bitcoin fondam

Atbildot uz Bitcoin Foundation pieteikuma vakar, New York departamenta finanšu pakalpojumu (NYDFS) ātri apsolīja nodrošināt pamatu papildu informāciju par tās pretrunīgo "BitLicense" priekšlikumu.

Citējot New York likumu, kas pieprasa skaidru pārskatu par "vajadzību un pabalstu sistēma" par ierosinātajām regulām, Bitcoin fonds ir commentsincluded pieprasījumu saskaņā ar Ņujorkas Informācijas atklātības likumā (folija) ar "jebkura riska pārvaldības un izmaksu un ieguvumu analīzi (vai kāda cita sistemātiska novērtējums), kas ir daļa no "plašu izpēti un analīzi" par "NYDFS iepriekš, kad tā sniedza priekšlikumu.

"Kopiena var palīdzēt jums fit normatīvo līdzekļus sabiedrības interese beidzas, ja tie ir pieejami identificētajiem riskiem jūsu pētījums digitālo valūtu," rakstīja Bitcoin Foundation Global politikas Counsel Jim Harper uz Ņujorkas superintendents Financial Services. Par NYDFS apsolīja stundas vēlāk, lai sniegtu šo informāciju par pamatu 20 dienu laikā.

Atsaucoties un paplašinot sabiedrības pieprasījumu, lai iegūtu vairāk laika komentēt, tad Bitcoin Fonds arī norādīja, ka NYDFS pieņemt "iteratīvs process, kurā jūs izsniegt melnrakstus, ņem komentārus trīs mēnešos, atkārtotu projektu un veikt piezīmes atkal, kamēr daudzi, daudzi problēmas ar ierosināto regulu, izvirzītie jautājumi ir rūpīgi pārbaudīti taisnība sadarbībā ar sabiedrību. "

Minot NYDFS superintendants vēlmi sadarboties ar sabiedrību par Reddit, tad Bitcoin Fonds vēstule uzsvēra instrumentus, piemēram, News Genius un GitHub, kas varētu atbalstīt patiesi sadarbības noteikumu izstrādes procesā. "[T] viņš nodaļa vajadzētu pretoties ierobežojumus administratīvo procedūru izstrādāti laikmetā pastmarku," Harper rakstīja. "Mēs esam pārliecināti, ka sabiedrība jūs sagaidīs kur jums paziņot jums tiks iesaistīti ar viņiem."

Bitcoin Fonds publicēs visus materiālus, kas saņem no NYDFS par Bitcoin kopienai pārskatīt. Ja aģentūra ņem pilnus 20 dienas, lai atbildētu, materiāli būs pieejami tikai dažas dienas pirms slēgšanas sākotnējā komentāru perioda noteikumiem, kas bija minimālās 45 dienas ļāva Ņujorkas likumu. NYDFS ir paziņojusi, ka tā būs pagarināt komentāru termiņu uz tās slaucīšana, digitālās valūtas noteikumiem pretrunīga projektā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin: mazie uzņēmumi mani mīl, lielie uzņēmumi to nedara

Post ICO

Norvēģija un Zviedrija gaida Eiropas pamatnostādni par Bitcoin nodokļa uzlikšanu

Post ICO

Skotijas jaunā kriptogrāfiskā valūta plāno kļūt par galveno skolu

Post ICO

Bitcoin un naudas pārvedumi: vai tas var darboties?

Post ICO

Mt. Gox dibinātājs lūdz atgriezties ASV, ķīniešu Bitcoin apmaiņas traucējumus un vairāk nedēļas ziņu atjauninājumu

Post ICO

Vai Bitcoin var izdzīvot nākotnē? Mīnusi 2.daļa

Post ICO

Microsoft atzinīgi vērtē Bitcoin: Xbox un Windows lietotāji tagad var iegādāties digitālo saturu ar BTC

Post ICO

Blockchain & Chain.com partneri Hackathon ar $ 125k naudas balvās

Post ICO

BtcChina pazemina tirdzniecības komisijas maksas līdz 0,1%

Post ICO

Horvātija uzskata Bitcoin likumīgu - 45 Šveices parlamenta locekļi to vēlas

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bitcoin Marketing for startups - 9 praktiski pasākumi, kas jāveic