PayPal atver durvis uz Bitcoin: Hub platforma apvieno BTC maksājumu iespēju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

PayPal atver durvis uz Bitcoin: Hub platforma apvieno BTC maksājumu iespēju

PayPal atver durvis uz Bitcoin: Hub platforma apvieno BTC maksājumu iespēju

PayPalhas beidzot nolēma izbeigt baumas. Kompānija paziņoja šo otrdien (23.vietā), ka tā ir integrēta Bitcoin kā maksāšanas veidu, bet tikai caur PayPal maksājumu Hub, uzņēmuma alternatīvu maksājumu platforma digitālajām precēm.

Maksājumu procesors BitPay saka PayPal klientiem ar Bitcoin maku, tagad ir iespēja maksāt piedalās tirgotājus kriptonauda iegādājoties spēles, mūziku, video, ziņas, e-grāmatas un cita veida digitālo saturu.

Lasītājiem, kas nav pazīstami ar Hub platformu, mēs runājam par platformu, Zong, uzņēmums ar PayPal ieguvusi izstrādāta, kas ļauj integrāciju jebkuru maksāšanas metodi, kas ir iepriekš īstenots. Platforma šobrīd ietver tirgotājiem, kas pārdod digitālo preces, piemēram, Blizzard, piemēram.

Komersanti, izmantojot PayPal maksājumu Hub, kuri vēlas saņemt BTC var vienkārši izveidot tirgotāja kontu ar BitPay un nodrošināt API pilnvaras centrmezglam admin. Šī darbība radīs Bitcoin maksājumu opcija pie izbraukšana stadijā.

PayPal atzīst, ka, lai gan tā ir "vērsta uz sniedzot cilvēkiem visur drošāks un viengabala pērkot pieredzi", tie ir arī "plēsīgi aizstāvji sniedzot uzņēmumiem - un savukārt viņu klienti - elastību un izvēles brīvība". Tas ir iemesls, kāpēc šomēnes uzņēmums announcedthat uzņēmumiem, kas strādā ar Braintree drīz varēs pieņemt Bitcoin kā maksājumu optionthrough v.zero SDK un Coinbase.

"PayPal ir sajūsmā par visiem jauninājumiem, kas notiek maksājumi šajās dienās. Vairāk izvēli, kā cilvēki rada vērtību, dalīties to, pirkt, pārdot un tirdzniecības to - tas ir tieši tas, ko PayPal ir viss, "teica Skots Elisona Saskaņā ar PayPal vecākais direktors stratēģijas, uzņēmums uzskata, ka." Bitcoin piedāvā unikālas iespējas, jo vairāk cilvēku un uzņēmumi eksperimentēt ar to ".

PayPal ir satraukti strādāt ar BitPay piedāvāt jaunu pieredzi un uzticamu pakalpojumu mūsu klientiem gaidīt. Mēs ceram darīt vairāk kopā, jo Bitcoin ekosistēma turpina attīstīties.

Šis pēdējais apgalvojums nosaka toni, ko mēs varam sagaidīt nākotnē. Gan PayPal un BitPay mājienu iespēju attīstīt jaunus Bitcoin saistītas funkcijas un pakalpojumus. BitPay atklāja viņi "cer strādāt ar PayPal pie vairāk Bitcoin saistītiem projektiem nākotnē", lai tā varētu būt tikai laika jautājums, līdz brīdim, kad mēs runājam par daudz labu ziņu par kriptonauda ekosistēmu.

PayPal lēmums integrēt Bitcoin caur Hub platformu apliecina raksturu minētā viedokļa izteikšanas pēdējo mēnešu laikā ar uzņēmuma pārstāvjiem. PayPal ir pauž interesi Bitcoin, bet, jo īpaši tādēļ, eBay CEO John Donahoe teica kriptonauda varētu būt "svarīga loma", jo uzņēmuma nākotni.

Saistītās ziņas


Post ICO

BitPay piedāvā savus trīs jaunos visaptverošos cenu plānus ar nulles tarifiem

Post ICO

Lego kalnrūpniecības platforma: galvenā tehnoloģija, lai ģenerētu bitkīnus

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

FeodalCash pārrauga filiāles, lai inficētu datorus ar Bitcoin ieguves bot

Post ICO

Bitcoin atrodoties ceļā: šeit ir Android lietotnes seifs

Post ICO

Fidor un Kraken vēlas izveidot pirmo pasaules kriptvizuālo banku līdz 2014. gada beigām

Post ICO

Vai Bitcoin var izdzīvot nākotnē? Mīnusi 2.daļa

Post ICO

Kriptonu valūtas maiņa Kraken jau pieņem ASV dolārus

Post ICO

Kanāda ir gatava kļūt par kriptēšanas pasaules centru: Bitcoin Expo 2014 notiek aprīlī

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

Iepazīstieties ar Coingenu, instrumentu, kas jums atklāj Satoshi Nakamoto