Lūdzu, nevajag citu monētu, kuras altokīni ir vērts aplūkot | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Lūdzu, nevajag citu monētu, kuras altokīni ir vērts aplūkot

Lūdzu, nevajag citu monētu, kuras altokīni ir vērts aplūkot

Šķiet, ka altcoins ir eksplodējošais. Gandrīz katru otro dienu, jūs dzirdat par jaunu monētu, kas tikko iznāca, kas ir "labākā monēta, kas jebkad !!!". Piemēram, tikai otro dienu Kanye West publicēja Coinye Rietumus, savu šifrēšanas monētu, DogeCoinwas izgudroja kā joks, bet tad devās uz ikviena izbrīnu un tagad tur ir pat pakalpojums, kas piedāvā jums izveidot savu šifrēšanas valūtu.

Ir vairāk nekā 175 kripto monētas eksistenci

Jā, es biju diezgan šokēta par šo numuru, kā arī (par atskaites attēlu augšpusē šo amatu, ir 134 monētas, es esmu pārbaudījis...). Es saku "pa 175", jo tur ir 175 uzskaitīto hereand Es zinu vismaz 1 vairāk, kas tur nav uzskaitīti. Tātad, lai gan gandrīz visas monētas ir deflācija, absurda situācija ir pieaudzis - ja jūs nevarat raktuves vairāk monētu, pieņemsim vienkārši izveidot atšķirīgu monētu.

Tātad, lai sadalītu graudus no pelavām, tā sakot, es nolēmu rakt mazliet dziļāk pasaulē altcoins.

Tikai 12 altcoins pārsniegt 0,1% no Bitcoin kopējā apjoma

Izskatot informāciju no CoinMarketCap.comI konstatēts, ka tikai 12 citas monētas sasniedz vismaz 0,1% no Bitcoin kopējā tirdzniecības apjoma ir USD, un tikai 3 summa pārsniedz 1% no Bitcoin kopējā tirgus vāciņu.

* Ripple informācija tiek lēsts, jo es nevarēju atrast precīzu summu XRP apgrozībā.

Lai uzzinātu precīzu informāciju par katru monētu, un, ja tas tiek tirgots jūs varat apmeklēt CryptoCoinCharts. Jūs atradīsiet vairāk nekā 245 valūtu pāriem tur...

Kas ir vārds uz ielas?

Ko darīt, ja ir monētas, kas visi ir runāt par to, bet nav sasniedzis pietiekamu tirgus vāciņu? Tas varētu dot mums galvu sākt, ja mēs sākt ieguves tos ātrāk. Tāpēc es tomēr maz testu un mēģināja izdomāt, kuras monētas ir visvairāk runāja par interneta. Es sāku, protams, ar Google Trends.

Lielākā daļa no monētām Esmu vērtēta Bitcoin un Litecoin nav pat izdodas parādās uz diagrammas, izņemot Quark un dogecoin. Quark ir altcoin, kas tiek uzskatīts par drošāku nekā Bitcoin, tās ieguve ir ātrāk un tas ir inflācijas. Kaut dogecoin darīja sākt no kā joku, kā minēts iepriekš, šodien tā ir tirgus vāciņš ir kaut kur ap $ 5,5 miljoniem.

Es tad pārcēlās uz darīt kādu čivināt analīzi un konstatēja šādus tvītu grafiku:

Tie ir dogecoin un Quark, salīdzinot ar Litecoin. Tikai atskaites šeit ir, kā Litecoin salīdzinot Bitocin izskatās:

Tātad, lai gan šie altcoins (dogecoin un Quark) ir pat ne tuvu Bitcoin tie dod Litecoin elle cīņa ar sociālo mediju pēdējo pāris dienu laikā (dati no pēdējā mēneša laikā), līdzīgi kā tas, ko mēs redzam Google tendences.

Vārdi ir lēti, kas par cilvēku rīcību?

Beidzot es nolēmu meklēt tīmekļa vietnes, kurās iegūt vislielāko satiksmes. Es darīju to, izmantojot Alexa - web informatīvo uzņēmumu, tie ir rangu katram mājas saskaņā ar tās datplūsmas aprēķinus. Rezultāti kur diezgan mulsinoši man jāsaka. Protams, pirmo un otro vietu piederēja Bitcoin un Litecoin. 3.vieta piederēja pārsteidzoši pietiekami Feather monētu. Spalvas monētu ir altcoins kas ir Scrypt balstīta jaucējsummas algoritmu (man nav ne jausmas, ko tas nozīmē....).

4.vietu bija Ripple un 5. Pārsteigums pārsteigums....DogeCoin!

Tātad, kas ir apakšējā rindā?

Pirmkārt, nav iet darboties pēc katru jaunu monētu jums dzirdēt par. Tas ir kļuvis nedaudz par iedoma, lai radītu jaunu monētu šīs dienas. Otrkārt, es gribu veikt dziļāku ieskatu Quark un FeatherCoin. Attiecībā dogecoin Es esmu mazliet ambivalenta, paturiet prātā, ka tas ir tikai bijis apmēram mēnesi, un pusi, un tur bija daudz baumas pār to, jo tas sākās kā joks. Sniegtā informācija šeit nesola neko, protams, bet, cerams, ka tas sakārtoti daži haoss par visu monētas tur.

Saistītās ziņas


Post ICO

Blockchain iedvesmo centrālās bankas, lai izveidotu hibrīdas sistēmas

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Plānotā jaunināšana izraisa nederīgu bloku rašanos

Post ICO

Bitcoin San Diego: vairāk mazo uzņēmumu turpina pievienoties kriptogrāfijas revolūcijai

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

KNC klases darbības izmeklēšana notiek

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Erik Voorhees zaudē 550 BTC sakarā ar Mt. Gox sabrukums: esi gatavs, jo tas būs neglīts nedēļa

Post ICO

Meet Casascius: fiziskie bitkīni ar reālu vērtību

Post ICO

Turpiniet savu Bitcoin! Kaspersky uzsāk bezmaksas atšifrēšanas rīku, kas atslēdz ransomware

Post ICO

Cloudminr.io sabrūk: zaudēja BTC, klienta dati par pārdošanu un baumas par krāpšanu

Post ICO

Federālās izmeklēšanas par Cryptsy notiek