Polijas Finanšu ministrija un bijušais ASV naudas kaltuves direktors atbalsta Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Polijas Finanšu ministrija un bijušais ASV naudas kaltuves direktors atbalsta Bitcoin

Polijas Finanšu ministrija un bijušais ASV naudas kaltuves direktors atbalsta Bitcoin

Polijas Finanšu ministrija nedomā Bitcoin ir illegaland ir cieši skatoties paplašināšanu pasaulē slavenākajiem kriptonauda. Un iestādes viedoklis nav unikāla.

Informāciju tika atklāts ar ministrijas pārstāvi Szymon Wo? Niak, citē Puls Biznesu, konferenci pie Varšavas Ekonomikas augstskolas laikā. "Atļauts viss, kas nav aizliegts. Tomēr, ņemot vērā Eiropas Savienības tiesību aktiem, mēs nevaram atzīt Bitcoin par likumīgu maksāšanas līdzekli, vai elektronisko naudu. Bitcoin kapitāla pieaugums tiek aplikts ar nodokli kā parastie ienākumi. Privātpersonas, kas nav ziņo, un maksāt nodoklis var tikt sodīts, "pārstāvis paskaidroja.

Mēs ne stāvēt ceļā Bitcoin attīstībā, bet mums ir nepieciešams atzīt, tā lietotājiem, vai viņi gaida kādi noteikumi tiks ieviesti vai drīzāk dod valdībai stāvēt malā.

Tajā pašā notikuma Krzysztof Piech, no Varšavas Ekonomikas augstskolas laikā, teica Bitcoin ir liels potenciāls ietvaros Polijas ekonomiku, apgalvojot, ka valsts ir top 10 skaita Bitcoins iegūst. Piech arī norādīja, ka Polijas Bitcoin tirdzniecības apjoms ir viens no lielākajiem pasaulē.

"Mums ir potenciāls un inovatīvus finanšu institūcijas. Trūkst elements ir noteikumi, kas palīdzēs abām pusēm nākt tuvāk labā ekonomiku", Piech pievienots.

Bitcoin ir "nākamais loģiskais solis"
 

Pa to laiku, Ed Moy, bijušais direktors ASV naudas kaltuve, teica, ka "solījums digitālās valūtas ir jauna finanšu darījums sistēma:.. Lētāki, efektīvāka un drošāka darījumi nav valūtas kari, valūtas kurss un arbitrage Tur varētu būt mazāka berze un lielāku pārredzamību par katru darījumu. "

Moy rakstīja viedokli articlepublished ko Money News, ko viņš izmanto, lai paust domu, ka "digitālā valūta, šķiet, ir nākamais loģiskais solis attīstību valūtas".

Saprotot digitālās vietējās valūtas solījums būs atkarīgi viens no diviem ceļiem. Pirmkārt, valdības var piespiest digitālo valūtu, lai izpildītu esošās finanšu darījuma sistēmai. Tas palēnināt digitālās valūtas attīstību, bet padarīt to vieglāk valdībām iegūt apmierināti ar to.

Otrkārt, valdība var ļaut tirgū, lai izstrādātu jaunu finanšu darījumu sistēmu. Tas paātrinātu digitālās valūtas attīstību, taču apgrūtināt valdības iegūt apmierināti ar to.

Nākamās pieciem līdz 10 gadiem, būs kritisks.

Saskaņā ar bijušā direktora ASV Mint ", šī tehnoloģija ir spēja izjaukt status quo un Springboard pasaules ekonomiku nākotnē. Tas izpaužas, suverēnas valsts no valūtas manipulācijas biznesu. Tas var būt vai var nebūt Bitcoin vai tās atdarinātāji, bet izredzes ir iespējams, ka digitālā valūta ir šeit palikt ".

Saistītās ziņas


Post ICO

Franču Bitcoiners plāno izveidot La Maison du Bitcoin

Post ICO

Danske Bitcoin ļauj lietotājiem uzreiz iegādāties Bitcoins ar savu tālruni

Post ICO

Mt. Gox: mēs ņemam vienu Bitcoin komandai

Post ICO

Vispirms meklējiet Gems Messenger

Post ICO

Hackers uzbrūk Bitcoin apmaiņai BitFinex un nozagt karstu seifu

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Kāpēc eksperti un uzņēmumi atbalsta Apvienotās Karalistes lēmumu regulēt Bitcoin

Post ICO

Bitfash iepazīstina ar Bitcoin brīnumiem visiem modes mīļotājiem

Post ICO

Kampaņas tagad var pieņemt BTC ar vienkāršu izvēles rūtiņu

Post ICO

Eiropas Savienība saka, ka Bitcoin ir atbrīvots no PVN

Post ICO

Britu banku asociācija mēģina cīnīties pret Bitcoin izaugsmi Apvienotajā Karalistē

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes