PwC ziņojums: kriptokultūras ir novecojušas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

PwC ziņojums: kriptokultūras ir novecojušas

PwC ziņojums: kriptokultūras ir novecojušas

"Nauda nav mērķis: Izpratne attīstās kriptonauda market'is nosaukumu jaunā 17-page ziņojums PricewaterhouseCoopers (PwC) publicēts. Uzņēmums, kas ir viena no lielajām četriem auditorfirmām pasaulē ir analizējot digitālo naudu un tās ietekmi uz finanšu industryfor vairāk nekā divus gadus.

Viens no galvenajiem takeaways no sava pētījuma ir, ka tas vairs nav jautājums, ja kriptonauda būs pārveidot finanšu nozari, bet, kad un kā.

PwC noteiktas piecas galvenās galvenos dalībniekus jauno tirgus: komersantus, tehnoloģiju attīstītāji, investori, finanšu iestādes, regulatori, un patērētājiem. Uzņēmums veica aptauju, lai labāk izprastu patērētāju perspektīvu, un apgalvo, ka lielākā daļa spēļu mainās nozīme būs patērētāji.

[Tweet_box dizains = "default"] Aptauja:. 86% no respondentiem, kuri ir izmantoti cryptocurrencies pēdējā gada laikā sagaida to izmantošana digitālo naudas ievērojami pieaugs nākamajos trijos gados [/ tweet_box]

Ziņojuma mērķis ir izglītot cilvēkus, kuri ir jauni, kriptonauda ekosistēmā, kā arī dalīties vērtīgu informāciju ar tiem iepazinušies ar to. Kamēr runājam par kriptonauda ziņojumā uzsvērts dažām tās galvenās priekšrocības: necaurlaidīgu viltošanu, ātru un neatgriezeniskas darījumu un decentralizētu blockchain, kas nodrošina drošību un pārredzamību visai sistēmai.

Runājot par kriptonauda parādības, PwC norāda, ka tas nav kaut kas būs izbalināt prom nākotnē, bet aizstāt parasto tirgu ar jaunām tehnoloģijām balstītu tirgos.

Ziņojumā teikts:

"Cryptocurrencies aiznes revolucionāro potenciālu, kas ļauj patērētājiem piekļūt globālo maksājumu sistēmas - jebkurā vietā un laikā -., Kurā dalība ir ierobežota tikai ar piekļuvi tehnoloģijām, nevis faktori, piemēram, kam kredītvēsturi vai bankas kontu"

Runājot par tirgus izaugsmi, teikts dokumentā, ka tās attīstība šobrīd ir ļoti atkarīga no to riska kapitālisti, kas investē tehnoloģiju un mēģina gūt peļņu no cenu svārstībām, minot to kā vienu no galvenajiem iemesliem, kāpēc nepastāvību cenā. Ziņojumā apgalvots, ka digitālās valūtas jāattīstās no rokās investoru rokās consumersand tikai tad tas būs panākt stabilitāti.

Fragile tirgus

spīti daudzajiem novatoriskiem lietojumiem kā tehnoloģija piedāvā, tas ir arī savu daļu mīnusi. Tirgus ir saskārusies dažas būtiskas problēmas pa ceļu, no parādīšanās tumši tīmekļa vietnēm, kas izmanto digitālo naudu kā vienīgo maksājumu iespēju uz Mt. Gox avārija.

Tehnoloģija ir arī vilinoši noziedzniekiem, kuri izmanto kriptonauda ir galvenās iezīmes. Tas ir stipri ietekmējis cenu un reputāciju tirgū, vienlaikus uzlabojot svārstīgumu. Tomēr ziņojumā bija precizēts, ka šie piemēri nav pārstāvēt kopienu kā wholeand to ietekme būs lēnām samazināsies līdz ar tirgus nobriešanu.

Tirgus attīstība

Galvenais uzdevums šajā jaunattīstības tirgū tiks spēlēta ar patērētājiem un tirgotājiem, ņemot vērā, ka Bitcoin piedāvā patērētājiem lētāku un ātrāku peer-to-peer (P2P) maksājuma opciju, salīdzinot ar pieejamajiem tradicionālajiem pakalpojumiem. Galvenās izmaiņas nāks tad, kad patērētājiem ir viegli piekļūt kriptonauda, ​​kā arī spēja ātri pārvērst to fiat valūtā. Adopcija augs arī līdzās izveidi piedāvājumiem, kas īpaši rūpējas, lai patērētājiem, ka maksāt, izmantojot kriptonauda.

Digitālā nauda ir lieliska iespēja tirgotājiem, jo ​​tā piedāvā zemākas transakcijas maksu, vienlaikus novēršot iespēju jebkuru maksājumu atmaksu. Tomēr Bitcoin svārstīgums arī rada draudus tirgotājiem, bet tas galu galā uzlabos kā tirgus aug.

Ziņojumā beidzas ar iespējamām perspektīvām blockchain tehnoloģija, kas ir balstīta kriptonauda. Atzīstot potenciālu blockchain ziņojumā teikts:

"Šī tehnoloģija ir potenciāls, lai atvērtu durvis uz revolucionārajām iespējas vairākās nozarēs. Darījuma kontu, vērtspapīru un finanšu instrumentu piedāvājumu," smart līgumus ", un vēlēšanu sistēmas ir tikai daži no jēdzieniem, kas tiek apspriesti."

Lai iegūtu sīkāku informāciju, jūs varat lejupielādēt pārskatu no šejienes.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitstamp uzsāk priekšapmaksas Bitcoin debetkarti Eiropas klientiem

Post ICO

EBay UK ļauj pārdot kriptokorentus tās Sludinājumu sadaļā, sākot no 10. februāra

Post ICO

Apmeklējiet Bitbetex, jauno Bitcoin balstīto derību tīmekļa vietni

Post ICO

MIT zinātnieki izstrādā algoritmu, kas var prognozēt Bitcoin cenu

Post ICO

Mastodons veido viļņus ar 6. pozīciju uz reklāmas stenda

Post ICO

Masveida drošības pārkāpums Paybase

Post ICO

Charlie Shrem piesprieda 2 gadu ieslodzījuma laiku

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Bitstamp apstiprina noguldījumu adreses problēmu

Post ICO

EBay velk tirgotāja sarakstu pieņemot Bitcoin

Post ICO

Izstrādātāji, lai izveidotu Aleksandrijas bibliotēkas pamatni

Post ICO

Coinbase ir jauns darbinieks: Charlie Lee, Litecoin radītājs