Atcerieties atceries novembra Bitcoin hacks | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Atcerieties atceries novembra Bitcoin hacks

Atcerieties atceries novembra Bitcoin hacks

Kā 2013 tuvojas beigām es vēlos atskatīties uz iepriekšējo mēnesi. Tas nebija šaubu crazy ride Bitcoin, jo tas pieauga no apmēram $ 213 gada 1. Novembra līdz vairāk nekā $ 1200 par 30. Novembrī. Tātad, lai gan tas bija iemesls daudz prieka vidū Bitcoin evaņģēlistiem, tas arī bija iemesls daudz nepatikšanas. Demonstrēšanas laikā oktobra beigās un novembrī vairāk nekā $ 6,4 miljoni (aptuveni) ir nozagti kopumā no Bitcoin apmaiņu, tiešsaistes maki, maksājumu apstrādes un tirdzniecības platformām.
Tātad, ja esat izlaidis vienu, šeit ir Atgādinājums top Hacks par 2013. Gada novembrī:

# 4 - 4000 lietotājs kabatas atbrīvotas no Bitcash.cz

Datums: Nov 11, 2013 Summa nozagta: 485BTC (Aptuveni $ 100,000 brīdī) Bitcash.cz (dibināts 2011. Gada jūlijs) ir Čehijas Republika, pamatojoties Bitcoin apmaiņa. Tīmekļa vietnē ir arī redzamas ārpusbiržas apmaiņu līdzīgs vietējiem Bitcoins. Vieta, šķiet, ir atpakaļ uz normālu darbību kopš tā laika. Saskaņā ar portāla īpašnieku viss atlikums Bitcoins, ieskaitot visu lietotāju maki, monētu velvēt un darījumu konti tika iztukšota.

# 3 - vairāk nekā $ 1m nozagta no Bitcoin interneta maksājumu pakalpojumu (RKP)

Datums: Nov 15, 2013 Summa nozagta: 1,295BTC (lēsts nedaudz vairāk par 1 miljonu $) RKP ir Eiropas galvenais Bitcoin maksājumu procesors tirgotājiem un bezmaksas tiešsaistes maka pakalpojumu. Uzņēmums tika vērsta masveida DDoS uzbrukumu un 2 dienas vēlāk ar turpmāku uzbrukumu, kas atslēgt vietā. Sākotnējā uzbrukums tika konstatēts, ka nāk no Krievijas un kaimiņvalstīm. Līdz 19 novembris (4 dienas pēc sākotnējās uzbrukuma) vietā bija atpakaļ tiešsaistē.

# 2 - $ 1.2M nozagta no šķietami drošu maka pakalpojumu

Datums: 23. Oktobris 2013 Summa nozagta: 4,100BTC (aptuveni $ 1.2m) Inputs.io bija paredzēts augstas drošības Bitcoin web maku. Bitcoin s bija Stollen no portāla karstā maku, kas ir sava veida dīvaini, jo lielākā daļa tīmekļa vietņu saglabāt gandrīz 80% no saviem līdzekļiem aukstā uzglabāšanu. Daži uzskata, ka tas bija iekšā darbs ar TradeFortress, attīstītājs inputs.io un jūs varat redzēt, ka viņš arī ir dažas nopietnas uzticību izdots BitcoinTalk forumu:

Un tas ir atvainošanās, kas tiek nosūtīts uz vietas:

# 1 - ķīniešu Bitcoin tirdzniecības platforma pazūd kopā ar 4.1m $

Datums: 26. Oktobris 2013 Summa nozagts: ¥ 25m ($ 4.1m) Global Bond Limited (GBL) bija Ķīnas tirdzniecības platforma, kas uzsākta 2013. Gada maijā vietne pirmo reizi tika veicināta uz BitcoinTalk un uzreiz radās aizdomas, jo lietotāji norādīja, ka vietnes serveriem kur atrodas Pekinā, bet vietā apgalvoja, ka atrodas Honkongā. Turklāt GBL nekad netika izsniegta licence finanšu pakalpojumiem. Neskatoties uz šīm bažām GBL ieguvis 1000 investoriem. Ar oktobris GBL sāka nepārsniedzamo summu naudas lietotāji var naudu, un drīz pēc tam pazuda bez pēdām. Neilgi pēc tam, kad BitcoinTalk ziņa sākotnēji paziņojot GBL atvēršanas tika mainīts uz šo:

Nedomāju, ka "Tas nekad nenotiks ar mani"

Šajā post mēs esam iekļauti tikai galvenās apmaiņu un vietņu hacks, bet Bitcoin hacks notiek visu laiku un individuāliem lietotājiem, kā arī. Piemēram, ziņa no SatoshiChristsubmitted Reddit gada novembrī paziņoja, ka viņš bija 301BTC (~ $ 71K) nozagta no viņa BlockChain.info maku, jo viņš nebija lietotājs 2 faktoru autentifikāciju.

Galvenais Morālas šajā amatā nav saglabāt visu jūsu Bitcoins vienā vietā. It īpaši, ja tas ir karsts maku (maks savienots ar internetu). Mēģiniet sadalīt tos starp dažādiem maki un pakalpojumiem, jo ​​jūs nekad zināt, kad nākamais uzbrukums vai scam notiks. 

Saistītās ziņas


Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

GAW apsūdzēts gandrīz 350 000 ASV dolāru apmērā Federālajā tiesā

Post ICO

Kanādieši, kas cenšas gūt labumu no preču zīmes Bitcoin, vēl viens liels mazumtirgotājs pievienojas klubam un vairāk

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

British Passion VIP ir pirmā eskorta aģentūra, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Lamassu ir uzsācis Bitcoin Machine: tagad ir pieejama iepriekšēja pasūtīšana

Post ICO

Jamie Dimon pret Marc Andreessen un daudz ko citu: Bitcoin pirmie pretinieki un atbalstītāji 2014. gadā

Post ICO

Apmeklējiet Bitbetex, jauno Bitcoin balstīto derību tīmekļa vietni

Post ICO

Mt. Gox izveido bankrota atbalsta līniju, kamēr tiek pētīta Kārpeles personīgā bagātība

Post ICO

Jeff Garzik vēlas aizsargāt Bitcoin un savu tīklu kosmosā