Krievija uzskata Bitcoin regulēšanu, lai izvairītos no kriptogrāfijas noziegumu skaita valstī | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Krievija uzskata Bitcoin regulēšanu, lai izvairītos no kriptogrāfijas noziegumu skaita valstī

Krievija uzskata Bitcoin regulēšanu, lai izvairītos no kriptogrāfijas noziegumu skaita valstī

Centrālā banka Krievijas paziņoja šonedēļ, ka iestāde var veikt nākamo soli un regulēt digitālo valūtu tuvākajā futureto garantijas, ka Bitcoin un citu altcoins pārkāpšana tiek sodīti valstī.

Georgijs Luntovsky, bankas priekšsēdētāja pirmais vietnieks, atzina, ka "nevajadzētu noraidīt šos instrumentus, varbūt viņi tiešām ir nākotne, bet mūsu valstī noziedzīgā pasaule uzreiz sāk izmantot visu jauno".

Paziņojums tika veikts ar Luntovsky banku konferencē Sanktpēterburgā (citē The Moscow Times), kur priekšsēdētāja vietnieks apstiprināja thatthe Krievijas valdību laikā patlaban apspriež Bitcoin s regulējumu.

Iespējams, pēc noteikta laika mēs pieņemt lēmumu par kādu normatīvo regulējumu šajā jautājumā.

Izskatās, Krievija ir gatava doties atpakaļ uz anti-Bitcoin nostāju paziņoja šogad. Atpakaļ februārī, vārds "aizliegums" ir pat izrunāšana ar Centrālo banku brīdinot krieviem ka darījumi, kuros iesaistīta Bitcoin bija ļoti spekulatīvs un veica lielus riskus.

"Par izmantošanas virtuālo valūtu monitorings rāda arvien lielāku interesi par tām, tostarp, lai nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu, peļņu, kas iegūta, izmantojot nelikumīgus līdzekļus," teica paziņojumu atbrīvo no Ģenerālprokuratūras izlaists tajā laikā.

Featured attēlu no WikimediaKrievijas Ģenerālprokuratūra aizliedz Bitcoin un visas pārējās kriptokultūrasPēc pirmajām pazīmēm plīsumu, Krievija nolēma galīgi lauzt visus savienojumus ar pasaules kriptonauda. No šī brīža, izmantot Bitcoin un visiem citiem altcoins ir aizliegta valstī, saskaņā ar jaunu nolēmumu, ko izdevusi valsts Ģenerālprokuratūrā.

Birojs nesen tikās ar Centrālās bankas, Federālo drošības dienestu un Iekšlietu ministriju par statusa digitālo naudu Krievijā. Varas iestādes secināja, ka visi cryptocurrencies saistītas darbības rada risku pārkāpt pilsoņu īpašuma tiesības, un līdz ar to nevar izmantot, Krievijā.

"Par izmantošanas virtuālo valūtu monitorings rāda arvien lielāku interesi par tām, tostarp, lai nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu, peļņu, kas iegūta, izmantojot nelikumīgus līdzekļus," teica paziņojumu atbrīvo no Ģenerālprokuratūras, citē ziņu aģentūra ITAR-TASS.

Dokumentā piebilst, ka "Krievijas oficiālā valūta ir rublis Citu veidu valūtu un jautājumu naudas surogātiem ieviešana ir aizliegta.", Kas nozīmē, ka Bitcoin un visas altcoins - vairāk nekā 150 līdz šim - nevar izmantot ar Krievijas pilsoņiem vai korporācijām valstī.

Pārstāvji no iestādēm, kuras piedalās sanāksmē izmanto arī savu laiku kopā, lai izklāstītu metodes, kas paredzētas, lai novērstu izmantošanu digitālo naudu Krievijā. Šie pasākumi seko brīdinājums izdots pagājušajā mēnesī Krievijas Centrālā banka, par iespējamo saikni starp kriptonauda lietotājiem un bandām, kas iesaistītas naudas atmazgāšanu un teroristu finansēšanu.

Tajā laikā, centrālā banka arī izdeva paziņojumu, norādot, ka virtuālās valūtas, kas veic "augstu risku devalvāciju", ir nelikumīgas saskaņā ar federālo likumu 27. Pantu.

Saskaņā ar iestādi, krievi izmantojot anonīmu digitālās monētas var vai nu apzināti vai nē, iesaistīties "pretlikumīgas darbības, piemēram legalizāciju (atmazgāšanu) noziedzīgi ieguvumi un terorisma finansēšanas novēršanu".

Attēli no Wikimedia


Krievijas sargsuns bloķē Bitcoin tīmekļa vietnes, lai apturētu ēnu ekonomikas izaugsmiPieci Bitcoin vietnes ir bloķētas Russiaby valsts telekomunikāciju regulatoru Roskomnadzor. Multivides sargsuns lika vietējiem interneta pakalpojumu sniedzējiem, lai ierobežotu piekļuvi šīm piecām vietām šādu septembrī izdotajā 2014. Gada tiesas rīkojumu.

Krievijas varas iestādes cīnās, lai apturētu izplatīšanos kriptonauda, ​​kas ziņo "veicina izaugsmi ēnu ekonomiku". Paziņojums ir iekļauta sākotnējā tiesas lēmumu, kas tika publicēts TJournal.ru.

Ievads Krievijā citām naudas vienībām un ražošanas naudas aizstājējiem ir aizliegta. Šādos apstākļos cryptocurrencies ieskaitot "Bitcoin" ir naudas aizstājējiem, veicina izaugsmi ēnu ekonomiku, un to nevar izmantot iedzīvotāju un juridisko personu teritorijā no Krievijas Federācijas.

Pēc tam, kad lēmums tika publiskots, tad komanda Coinspot.io publicēja blog post (tanslated Google), apgalvojot, ka neviens nebija sazinājies ar platformu tieši paziņot tiesas rīkojumu tika īstenota.

Tikmēr priekšsēdētājs Cryptocurrencies fonda Krievijas atklājās viņš redz šos sastrēgumus kā "ģenerālmēģinājumā par aizliegumu Bitcoin Krievijā." Saskaroties ar šo lēmumu, kriptonauda atbalstītāji ir "apvienot un cīnīties par savām tiesībām", Igors Chepkasov pastāstīja Coindesk. Bitcoin eksperts arī piedāvā konsultācijas un juridiskos pakalpojumus cilvēkiem, kurus skar augošās aizliegumiem.

Šī meansBitcoin juridisko statusu Krievijā kļūst vēl sarežģītāks. Vietējās varas iestādes paziņoja pagājušā gada februārī, ka būtu nelikumīgi izmantot kriptonauda kā substitue rubļa, valsts Fiat valūtā. Aptuveni pirms četriem mēnešiem, deputāts finanšu ministrs Aleksejs Moiseev teica aizliegums varētu tikt ieviests 2015. Arī Krievijas likumdevēji ir runāt par smago naudas sodiem Bitcoiners.

Saistītās ziņas


Post ICO

Dorian S. Nakamoto pieņem darbā advokātu, lai viņa vārdu izdzēstu tiesā

Post ICO

Iegūstiet savu pielāgoto darbību skaitli Bitcoiniem

Post ICO

Jaunas pazīmes par Bitcoin radītāju rodas

Post ICO

Crowdfunded dokumentālā Bitcoin: naudas beigas ir dzīvs

Post ICO

Grooveshark atbilst Bitcoin

Post ICO

Bitcoin tirgotāji, lai saņemtu tūlītēju apstiprinājumu

Post ICO

Bitcoin kasete pakalpojumu Inputs.io iebrucēja zaglis, kas nozadzēja 4100 BTC

Post ICO

Buttercoin vēlas palielināt globālo naudas pārvedumu tirgu, atbrīvojoties no neķītrām maksām

Post ICO

Bitcoin mikro darījumi bez maksas? Jā, šī ir jauna Coinbase funkcija

Post ICO

Motociklu piedzīvojums izveidos Bitcoin apmaiņu Āfrikā

Post ICO

Ikviens var nomierināties: Mt. Gox ir atsākusi ASV dolāru izņemšanu no tirgus

Post ICO

Tas nav jautājums par aizliegumu Bitcoin, saka Ķīnas Tautas Bankas gubernators