Seans Outpost jau ir nodrošinājis vairāk nekā 20 000 maltītes bez pajumtes, pateicoties Bitcoin ziedojumiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Seans Outpost jau ir nodrošinājis vairāk nekā 20 000 maltītes bez pajumtes, pateicoties Bitcoin ziedojumiem

Seans Outpost jau ir nodrošinājis vairāk nekā 20 000 maltītes bez pajumtes, pateicoties Bitcoin ziedojumiem

Tas nav par pagrieziena jūs varat pārvarēt katru dienu, bet Pensacola Bezpajumtniekiem pazīstama kā Šona priekšpostenis to darīja: labdarība jau sniegta 20000 maltītes bezpajumtniekiem Ziemeļrietumu Floridasince sākumu savu darbību. Un visi, pateicoties Bitcoin ziedojumus, kas ierodas katru dienu no visas pasaules.

"Mums ir ļoti paveicies, lai gūtu labumu no uzplaukumu cenu, jo mēs sākām" dibinātājs Jason King teica ziņu publicēts organizācijas mājas lapā. Bitcoin cena pārsniedza 200 $ markthis nedēļā un turpina augt.

Tas ļāva mums paveikt vairāk labu, ar to, kas mums ir. Bet Bitcoin ir vairāk nekā valūta, tas ir protokols too. Un pat tad, kad cena ir uz leju, tas, ka ar Bitcoin mēs varam viegli pieņemt ziedojumus no jebkuras vietas uz šīs planētas ir vairāk cilvēku ir atbalstījusi mūsu centienus. Un tas nozīmē, ka Šona priekšpostenis tiek ārā barot pie 70 $ un 217 $.

Un tas dod man to, ko es pateicos visvairāk par Bitcoin, cilvēkiem. Bitcoin ir cilvēki (piemēram, soylent zaļa!). Brīnišķīgi cilvēki. Cilvēki, kas ikdienā atspēkot mītu, ka bez valdības spēkā neviens dotu nopelt par dūnu mina šajā pasaulē.

Neviens sticks lielgabals anyones seju un padara tos ziedot Šona Outpost. Un tomēr, ikdienā, cilvēki.

Sirsnīgu ziņu rakstījis King ir sirsnīgs apliecinājums līdzjutēju rīcību. "Ar šo brīvprātīgo aprūpi, mēs tagad varam teikt, mēs esam izveidojuši 20.000 maltītes tukšos tummies," viņš piebilst.

Tomēr, ņemot vērā ziedojumi aug, Šona priekšpostenis ir spējusi ne tikai nodrošināt pārtiku, bet arī "būvēt mājas, iet ārā segas un ziemas mēteļi, nopirkt receptes, dod braucieni uz ārsta", un nopirkt Satoshi Forest, deviņu -acre teritoriju, Jason King pārveidots par bezpajumtnieku svētnīcā, tādā zemē, kur bezpajumtnieki nevar gulēt uz ielas, jo tas ir noziegums. Gandrīz tāpat kā tad, ja tas bija nelikumīgs būt slikts.

Tagad pie Satoshi Forest, Šona priekšpostenis mērķis ir audzēt lielāko daļu pārtikas apgādes nākamajam gadam: "mums būs iemācīt Permakultūra, Aquaponics, pārtikas mežsaimniecībā, partizānu dārzkopība, un patstāvību bezpajumtniekiem un kāds cits, kas vēlas mācīties. Un neviens, kas nebūtu iespējams bez Bitcoin ".

Un tāpēc, ka mēs runājam par Satoshi Forest, neaizmirsīsim, ka Bitcoin piektā dzimšanas diena tiks svinēta sanctuarybetween 1. Un 3.vietu novembri, un ikviens ir laipni.

Saistītās ziņas


Post ICO

Meksikas bāzēta meXBT pērk Singapūras apmaiņas monētu Republiku

Post ICO

Max Laumeister un ListenToBitcoin: nekas neļāva man uzskatīt, ka viņi to izmantotu ļaundabīgo programmu labā

Post ICO

CoinTerra noklusējumi

Post ICO

Vadošā vizuālā izpildinstitūcija paraksta bitēnu potenciālu konferencē

Post ICO

Tumšie nelegālie tirgus operatori pazūd ar $ 12 miljoniem Bitcoin

Post ICO

Franču Bitcoiners plāno izveidot La Maison du Bitcoin

Post ICO

Bitcoin kaujas: CoinLab atbildes uz Mt. Gox pretprasība

Post ICO

Draperu ģimene un Bitcoin: dēls to pielūdz, tētis par to mācās, un vecmāmiņa nejūt mīlestību

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Hands up, tas ir (Bitcoin) laupīšana! Ņujorkas vīrietis izlaupīja ieroci kriptogrāfijas valūtā

Post ICO

Fortress Investment Group gatavo lielāko ikmēneša Bitcoin fondu ar Pantera palīdzību

Post ICO

Bijušais Obamas ierēdnis: Bitcoin var mainīt pārvaldību