St Pete Businesses Hop par bitcoin bandwagon | Latvian.globalsciencecollaboration.org

St Pete Businesses Hop par bitcoin bandwagon

St Pete Businesses Hop par bitcoin bandwagon

BitPay, svina sponsors Bitcoin Sanktpēterburgas Bowl, šodien paziņoja, ka vairāk nekā simts uzņēmumu, kas Sanktpēterburgā, Florida jomā sāks pieņemt Bitcoin maksājumus spēles dienā. Koledžas futbola bļoda spēle notiek Tropicana Field gada 26 decembris, un ir izraisījis vietējo Sanktpēterburgas ekonomiku, lai ņemtu jaunu digitālo valūtu solis.

BitPay paziņoja sponsorēšanu bļoda spēli atpakaļ jūnijā un kopš tā laika ir bijis grūti darbā, izskaidrojot ieguvumus Bitcoin uz vietējiem uzņēmumiem - piemēram, likvidējot transakciju maksas un maksājumu atmaksu. Tā rezultātā, simts uzņēmumus, tostarp vietējo favorites, piemēram, Green Bench Alus Craftsman nams un galerija, Sanktpēterburgas muzeja vēsturi, Ale un ragana, Acropolis grieķu Taverna, Genaro Coffee Company, Hotel Zamora, un FERG ir sporta bārs sāks pieņemt Bitcoin cauri BitPay.

Ar spēļu nedēļā uzņēmēji, visi tiek uzskaitīti Coinmap un AirBitz, globālo katalogi Bitcoin pieņemot uzņēmumiem. Šis pakalpojums ļaus Bitcoin lietotāji jomā atrodiet Bitcoin apstiprināšanu, uzņēmumiem.

"Es esmu pieņemot Bitcoin mēnešiem, pat pirms bļoda spēle sponsorēšanu," teica Patricia Francati, īpašnieks Genaro Coffee Company. "Tas ir lētākais veids, kā man pieņemt maksājumu, un tas piesaista klientus uz manu veikalu. Ko vēl es varētu lūgt? "

"Man patīk, ka valūta ir universāla," sacīja Marks Ferguson, īpašnieks Fergs Sports Bar and Grill. "Mūsu platība izpaužas daudz starptautisko tūristu, un tas dod tiem klientiem veidu, kā maksāt bez apmainoties savu naudu."

"Mēs esam sponsorējot šo bļoda spēli, lai parādītu pasaulei praktisku pieredzi ar Bitcoin," saka Tonijs Gallippi izpilddirektors priekšsēdētājs BitPay. "St.Petersburg būs piemērs tam, ko Bitcoin var ļaut visā pasaulē -. Lētāks, ātrāks un drošāks veids, kā uzņēmējdarbībai"

To Jāskatās, cik daudz uzņēmumi turpinās pieņemt Bitcoin pēc spēles un hype beidzas.Startup 21 paaugstina 116 miljonus dolāru, lai Bitcoin nogādātu masāmNoslēpumains Bitcoin starta 21 ir izvirzījusi pārsteidzošs $ 116,000,000 pirmsskolas launchwithin kārtu finansējuma labi pazīstama riska kapitāla firmas Andreessen Horowitz un RRE Ventures vadībā. Uzņēmuma mērķis ir tik vienkārši, kā tas ir ambiciozi: lai Bitcoin mainstream.

Balaji Srinivasan, partneris Andreessen Horowitz, ir eksperts pašlaik pārvalda starta 21, kas nodēvēts par to, ka tikai 21 miljonu BTC var tikt atbrīvota. Saskaņā ar Business Insider, viņš ir arī partneris Andreessen Horowitz, kas viņam pēc tam, kad riska kapitāla firma vadīja 25 miljonu ASV dolāru sērijas B ieguldījumus pirms 21 diviem gadiem.

Startēšanas komanda arī līdzdibinātājs Mateja PAUKER, dibinātājs datu šifrēšanas firma Spriegums drošību, ko viņš pēc tam pārdod ar milzu HP.

Bez Andreessen Horovics un RRE Ventures, tad $ 116,000,000 tagad paaugstināta nāca no Khosla Ventures, Ķīnas privātā kapitāla sabiedrība Yuan Capital, slavenais chipmaker Qualcomm Inc (izmantojot savu riska kapitāla vienības), Khosla Ventures un datu Collective.

Turklāt augstas dalībnieki no vairākām tehnoloģiju uzņēmumiem, piemēram, PayPal, eBay, Dropbox, Expedia un Zynga ir arī nolēmusi ieguldīt 21.

Matthew Pauker apgalvo daudzveidīga sadarbība noteikti veicinās startēšanas panākumus, lai gan viņš neatklāja nekādu citu informāciju par uzņēmuma nākotnes projektiem. Vienīgā garantija kopīgs uzņēmējs bija diezgan neskaidrs: saskaņā ar PAUKER, tad Bitcoin sabiedrība var sagaidīt "interesants attīstību" dažu nākamo mēnešu laikā.

Investoru Marc Andreessen no Andreessen Horowitz apstiprināja, ka 21 nav gatavs atklāt nekādus konkrētus plānus brīdī. Investors vienkārši paziņoja, ka startēšanas pašlaik strādā pie "pamata infrastruktūru integrēšanu Bitcoin".


Stokholma atzinīgi vērtē pirmo Bitcoin ATM, ko izstrādājusi vietējā apmaiņa SafelloZviedrijas Bitcoin tālākpārdevējs Safello atklās savu jaunāko kriptonauda saistīto produktu nākamajā pirmdienā (9), pie STHLM Tech Meetup.The starta izveidots jauns Bitcoin ATMthat ļaus lietotājiem apmainīties ar naudu virtuālo monētām.

Safello komanda šobrīd "ģeoloģiska izpēte vairāk piemērotas augstas satiksmes vietās Stokholmas centrā novietot ATM uz vairāk pastāvīgi", Ludviga Oberg pastāstīja Arctic Startup. Šī vieta varētu būt liels iepirkšanās centrs atrodas pilsētas centrā, saskaņā ar Coindesk.

Mūsu mērķis ir, lai mazinātu plaisu starp tradicionālo finanšu pasaulē un Bitcoin kopienai. Tas ATM ir liels solis šajā virzienā.

Ludvig Oberg

Lai pilnībā atbilst Zviedrijas un starptautiskajiem tiesību aktiem, mašīna var izmantot tikai klienti, kas ir reģistrēti ar Safello, lai novērstu naudas atmazgāšanu.

"Iedomājieties parastu bankas ATM.. Tas vienmēr ir saistīts ar savu identitāti ar mūsdienu tiem jūs pat reģistrēti darījuma par kameru laikā no tā ekvivalents ir pārbaudīt sevi ar Safello pirms izmantojot bankomātu, lai mēs varam nodrošināt, ka nav nauda tiek atmazgāta ", Oberg pievienots.

Maksājumi, kas saistīti ar Bitcoin ATM ir līdzīgas nodevām caur Safello mājas lapā, bet vērtība var nedaudz atšķirties sakarā ar papildu apstrādi naudas noguldījumiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

BTC ģilde izslēdzas

Post ICO

Bijušais FinCEN direktora palīgs runāt VeriCoin konferencē

Post ICO

Minerālu baseinu izaugsme uzbrūk Bitcoin kopienai, baidoties no 51% uzbrukuma

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

SEC amatpersonas negants pār Sandhill Exchange Doxxing darbinieku

Post ICO

Vai Bitcoin var izdzīvot nākotnē? Priekšrocības 1.daļa

Post ICO

Datortehnoloģijas pionieris apgalvo, ka viņš ir noskaidrojuši, kurš ir Bitcoin radītājs

Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

Post ICO

Bitcoin maksājumi un ieguves aparatūra ir realitāte TigerDirect

Post ICO

Četrus gadus vēlāk mēs joprojām nezinām, kas izveidoja Bitcoin

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī