Bitcoin fondam ir jauns izpilddirektors: izvēlētais ir Jon Matonis | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin fondam ir jauns izpilddirektors: izvēlētais ir Jon Matonis

Bitcoin fondam ir jauns izpilddirektors: izvēlētais ir Jon Matonis

Viens no lielākajiem veicinātājiem ar Bitcoin cēloni Jon Matonis, nupat apstiprināja, ka jaunais izpilddirektors Bitcoin Foundation.

Pirms pieņemot šo pozīciju, Jon Matonis kalpoja par valdes par Bitcoin Foundation. Pašlaik viņš ir arī redaktors The Valūtas Future blogu, viena no Bitcoin Žurnāls redkolēģijas loceklis un regulāra sadarbība ar Forbes.

Bet lielākā daļa no visiem, viņš mīl kriptonauda! Un viņš bija viens no aktīvākajiem balsīm nesenajā gadījumā Kalifornijas finanšu iestāžu, salīdzinot ar Bitcoin Foundation.

Agrāk viņš kalpoja kā CEO Hushmail un galvenais FX dīleris Visa. Tagad, Jon Matonis tiks aizstāt Peter Venesses, bijušais izpildvaras priekšnieks iestādes. Mēs nevaram vēl paskaidrot, kāpēc tas notiek, bet mēs uzskatām, ka Bitcoin fonds zina, ko tas dara.

Lūk publisks paziņojums raksta Peter Venesses, bijušais priekšsēdētājs, izskaidrojot izmaiņas:

Peter Vessenes 8 jūlijs 2013

Es vēlos dalīties dažas labas ziņas; mēs esam paplašinot.

No šodienas, Jon Matonis ir pieņēmis manu piedāvājumu pievienoties mums, jo izpilddirektoru Bitcoin fonda. Viņš sāk nekavējoties, lai gan viņš ņemšu dažus mēnešus rampas līdz pilnu laiku.

Tas ir apvērsumu par Foundation. Es uzskatu, ka Jon darba pieredze un aizraušanās Bitcoin apvienos kaut superīgajā šeit. Esmu satraukts!

Tā kā mēs nevaram būt divas izpilddirektoriem, tas nozīmē, ka es būšu atmest manu ED titulu. Praktiski, tas būs nulle ietekmēs mana diena-to-dienu ar fondu; jo mēs esam uzsāka, es esmu pavadījis apmēram vienu dienu nedēļā manu vecāko vadošo lomu pie Foundation, pavadot citu četri uz CoinLab maksātspēju darbu. Es turpinās īstenot šajā laikā, bet tagad man būs iespēja paļauties uz Jon pārvaldību un audzēšanas organizāciju; tas ļaus man darīt vairāk par to, ko es domāju, ka man vajadzētu darīt - strategizing, veidojot attiecības, līdzekļu piesaisti, gan runājot.

Es esmu pamatīgi patika strādāt ar Jon līdz šim; viņš ir gudrs, bieži contrarian, un rūpējas ļoti daudz par mūsu misiju. Es iedomāties, mēs ne vienmēr piekrītu, bet pagājušajā gadā ir veikusi produktīvu sākumā uz partnerību, un man ir sajūta, visa Bitcoin sabiedrība gūs labumu no šīs noma. Laipni lūdzam, Jon!

Visbeidzot, es gribētu vērst jūsu uzmanību uz gaidāmajām vēlēšanām mūsu divām papildu galda sēdekļiem; vēl ir laiks pievienoties un iegūt tiesības izvirzīt kādam vai nu Rūpniecības sēdekļa vai individuālā sēdekļa. Mums būs padarīt paziņojumi par gaidāmajām vēlēšanām šonedēļ. Mēs esam redzējuši daži ļoti spēcīgi kandidāti nākt klajā šīm vietām, bet ko es varu teikt? Es gribētu redzēt vairāk, un es ceru, ka jūs pievienoties mums. Es gaidu sagaidīt vairāk cilvēku, lai dalītos fun darbu izklāšana visā pasaulē.

Via bitcoinmagazine.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Coinbase paplašināšanas plāns padara pakalpojumu pieejamu 14 valstīs

Post ICO

British Passion VIP ir pirmā eskorta aģentūra, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Coin Fire +: GAW kalnraču nozvejas SEC, FTC, IRS, DHS Uzmanību

Post ICO

Meksika mīl Bitcoin: Fundación Satoshi Nakamoto un jauna apmaiņa rodas

Post ICO

Bitcoin pieaug popularitāte Ķīnā

Post ICO

Bitstamp atgriežas biznesā ar drošāku sistēmu pēc masveida naudas sabojāšanas

Post ICO

Bitcoin palielina ES uzticamību Vācijas atzīšanas papēžiem

Post ICO

Prāga atzinīgi vērtē pirmo pasaules Bitcoin tikai kafejnīcu

Post ICO

Žurnālists dzīvo visu nedēļu tikai ar Bitcoiniem

Post ICO

Drošības pārkāpumi izraisa Bitcoin zādzības

Post ICO

Bitcoin jaunumi, 2013. gada 15. novembris

Post ICO

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss