Laiks, kad pamosties, Bitcoin ir vairāk nekā tikai pašreizējā cena | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Laiks, kad pamosties, Bitcoin ir vairāk nekā tikai pašreizējā cena

Laiks, kad pamosties, Bitcoin ir vairāk nekā tikai pašreizējā cena

Katru reizi, kad Bitcoin vai pamata blockchain tehnoloģija padara virsrakstus mainstream medijos, tas nav ilgs laiks, kamēr žurnālists sāk atsaucoties uz Bitcoin cenu.

Mēs visi zinām, ka Bitcoin bija nedabisku cenu svārstībām 2013. Gadā, daļēji izraisa bankrotējošā Mt. Gox apmaiņa. Kopš tā laika, tad Bitcoin cena atkal stabilizējās pēc ilga krituma. Ir pienācis laiks virzīties tālāk par šo punktu vēsturē un koncentrēties uz to, kas patiešām vajadzīgs.

Pārcelšanās pāri Bitcoin cenu kāpuma

No mainstream mediju viedokļa, tas nav grūti saprast, kāpēc žurnālisti varētu paturēt atsaucoties uz augsto Bitcoin cenu 2013. Gadā, un samazināšanās, kas sekoja pēc tam. Lielākā daļa no šiem žurnālistiem nav izglītošanu par Bitcoin nekāda, tomēr viņiem šos digitālo valūtu saistītus rakstus iespējami pievilcīgāku. Sliktās ziņas, pat tad, ja tā ir rehashed vairāk laika, nekā jūs varat rēķināties, vienmēr dara labi.

Ko šie žurnālisti mēdz aizmirst, ka, tieši šeit un tieši tagad, mēs esam vēl iespaidīgu cenu līmeni. Kad Bitcoin sākotnēji tika izlaists atpakaļ 2009.gadā, nebija vērtību pieder kāds no šiem digitālajiem monētām. Tur nebija nekas cilvēks varētu nopirkt, bet kaut kā vairāki cilvēki visā pasaulē vēlējās, lai saņemtu viņu rokās par dažiem.

[Tweet_box dizains = "default"] Katru reizi Bitcoin vai pamata blockchain tehnoloģija padara virsrakstus mainstream medijos, tas nav ilgs laiks, kamēr žurnālists sāk atsaucoties uz Bitcoin cenu. [/ Tweet_box]

Pagāja līdz slaveno Laszlo Pizza Daybefore tika veikts faktisks pirkums ar Bitcoin, lai gan viss notika, izmantojot trešās personas. No šī punkta uz priekšu, kļuva skaidrs, ka Bitcoin ir pārāka forma pārskaitot līdzekļus un vērtības visā pasaulē, atšķirībā kaut ko mēs esam jebkad redzējis. Diezgan šoks, ja jūs uzskatāt, ka Bitcoin ar valdību, ne ar bankas netiek izsniegta.

Kopš šī slavenā dienā Bitcoin vēsturē, cena sāka rāpot uz augšu lēni. Cilvēki sāka iegādāties Bitcoins vienā centam par BTC, nepieredzētā vērtība tajā laikā. Tas bija viss tikai nedaudz gadus atpakaļ, un tur vēl nebija ne miņas no vairākiem tirgotājiem, kuri pieņem Bitcoin maksājumus, jo no tā.

Ātri uz priekšu pāris gadiem līdz 2013. Gadam, un pēkšņi ir diezgan maz tirgotāji, kas pieņem Bitcoin maksājumus. Cilvēki no visas pasaules redzēt Bitcoin kā alternatīvu maksājumu methodto kredītkaršu un bankas pārskaitījumu, pēc frakcijas izmaksām. Bitcoin cena turpina pieaugt laika gaitā, jo arvien vairāk investoru pirkt BTC no spekulatīva viedokļa.

Lietas bija pagrieziena par sliktāk, kad Mt. Gox lielākais Bitcoin birža pasaulē tajā laikā sāka parādot nedabiskās cenu pieaugumu visiem pēkšņi. Laika gaitā trīs līdz četrām nedēļām, tad Bitcoin cena ir vairāk nekā trīskāršojies vērtības, par spīti tam nav būtiskas paziņojumi runāt par. Manipulācija ar tirdzniecības robotus strādāju pie tā finest, un daudz unknowing investoru ieguva sprūda laimīgs par izpildes pirkt pasūtījumus neatkarīgi no cenu viņi varētu atrast.

Kā lietas iet šajā pasaulē, viss, kas iet uz augšu jānāk uz leju agrāk vai vēlāk. Bitcoin cena nebija izņēmums šī nerakstīts likums, un vērtība samazinājās līdz $ 250 zīmes lēns, bet stabils spirālē. Tomēr, neskatoties uz izredzes, Bitcoin nav miris, tas nav iet prom, un sabiedrība ir tik vitāla un satraukti nekā jebkad agrāk. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs: Bitcoin ir ne tikai par naudu, atšķirībā no kāda mainstream mediju žurnālisti mēdz uzskatīt.

Bitcoin ir blockchain tehnoloģija ir nākamā lielā lieta

Kaut mainstream mediju žurnālisti saglabāt atsakās pienācīgi izglītot sevi Bitcoin, un drīzāk saglabāt atsaucoties uz Bitcoin cenu, visi pārējie ir pārvietots uz. Bitcoin ir vairāk nekā tikai cenu saistītā maksājuma veidu, kā pamata tehnoloģija - kura pilnvaras uz visu tīklu - var pielāgot, lai atbilstu jebkura veida tehnoloģisko vajadzību.

Lielākā daļa fokusa šīs tehnoloģijas ir uz finanšu nozari tieši tagad, tikai tāpēc, ka blockchain tehnoloģija ir pierādījusi, ka var jauda pilnīgi neatkarīgu maksājuma tīkls pati. Līdzekļu un vērtību nodošana visā pasaulē var sasniegt tikai sekundes laikā pie blakus nevienam izmaksas. Plus, nav papildu infrastruktūra, kas nepieciešama, jo blockchain tehnoloģija neprasa fizisku ēku un personāla darbiniekiem ikvienā vietā, tas tiek izmantots.

Ir vairāki reģioni, uz šīs planētas, kur cilvēki ir finanšu pakalpojumi runāt. Atšķirībā no Rietumu pasaulē - kas ir bojāti ar banku kontiem, karšu maksājumiem un tagad mobilo maksājumu -, liela daļa Zemes iedzīvotāju ir piekļuve neviens no šiem pakalpojumiem. Patiesību sakot, nav banka pasaulē vēlas ieguldīt izveidot infrastruktūru šajos reģionos, vienkārši tāpēc, ka izmaksas neatsver potenciālo peļņu.

Taču tas nenozīmē, ka nav nevienas bankas mēģina lauzt zemes šajos reģionos. Nevis izmantojot savu tradicionālo biznesa modeli, vairākas finanšu institūcijas pēta iespējas blockchain tehnoloģiju. To darot, var izraisīt celt finanšu pakalpojumus cilvēkiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams, pēc gandrīz nekādas izmaksas, vienlaikus ir iespēja kalpot globālu auditoriju.

Izņemot finanšu pakalpojumus, blockchain tehnoloģija var uzlabot katru tehnoloģisko aspektu dzīvē, kā mēs to pazīstam. Liekas pārredzamību mūsu tehnoloģiju, smago rūpniecību, būs nozīmīgs solis uz priekšu, lai uzņēmumiem un patērētājiem. Lai jums vienkāršu piemēru: blockchain tehnoloģija var ļaut klientiem, lai pārbaudītu, vai prece viņi vēlas iegādāties, ir īsta vai ne, jo viņi var izsekot visu ražošanas procesu, izmantojot blockchain.

Bet tur ir daudz vairāk, lai blockchain technology spējām, nekā tikai to. Radot pareizu decentralizētu sociālo mediju tīkliem, kur nav Facebook vai Twitter ražu lietotāja datus, piemēram. Vai kā par izsniegšanu ciparu ID pār blockchain, kas ir redzama tikai īpašniekam, ja vien nav īpaši dalīta ar citiem lietotājiem? Šis digitālais ID tam varētu izmantot, lai reģistrētos pakalpojumiem, autentificētu lietotāju kontus un pat pilnīgu pārbaudes procedūras.

Ir pienācis laiks, lai mainstream mediju žurnālistiem mosties un redzēt, kas patiesībā notiek priekšā savām acīm. Jo vairāk viņi cenšas cīnīties Bitcoin, jo grūtāk kopiena būs cīņa atpakaļ. Nav pamata uzskatīt, Bitcoin leju, pat ja tas rada vienu no visvairāk revolucionārām tehnoloģijām uz galda. Ja plašsaziņas līdzekļi likts tik daudz uzmanības nāk klajā ar iespējamiem lietošanas gadījumos par tehnoloģiju, nevis atsaucoties uz Bitcoin ir cenu samazināšanās, pasaule būtu daudz labāka vieta jau.

Saistītās ziņas


Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Vai Ķīna var kļūt par jauno Bitcoin vadošo valsti?

Post ICO

Kanādai ir mārketinga grupa, kas darbojas Bitcoin un jauns restorāns, kas pieņem kriptvulācienu

Post ICO

Kā Ķīna ir izveidojusi Bitcoin impēriju tikai trīs mēnešus

Post ICO

Dogecoin Facebook administrators gatavojas cietumā

Post ICO

Satoshi Nakamoto varētu tikt ievēlēts par 2013. gada aizbildņa personu

Post ICO

Kenneth Metral, no Coingig: pircēji sāk iegūt lielāku uzticību un iztērēt vairāk bitēnu

Post ICO

El Passion ir pirmā kompānija, kas pieņem Bitcoin Varšavā

Post ICO

Mark Karpeles paziņojumi satricina Bitcoin kopienu

Post ICO

Instawallet sāks atmaksāt savus klientus pēc 19. jūlija

Post ICO

Marco Santori saka, ka Bitcoin ir valūtas tiesas lēmums var izmantot kā ļoti plašu precedentu

Post ICO

BTC pirkšana Londonā tikko atviegloti: jauna Lamassu mašīna Old Shoreditch stacijā