Tinypass nodrošina Bitcoin maksājumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tinypass nodrošina Bitcoin maksājumus

Tinypass nodrošina Bitcoin maksājumus

New York balstītas tinypass padara programmatūras satura veidotājiem, kas ļauj tos pārdot abonementus, lejupielādes, dzīvot notikumiem, un vēl daudz vairāk, izmantojot javascript paywall vai drošu API.

Tie nodrošina stabilus analīzes un pārskatu, lietotāju pārvaldības rīkus un izcilu klientu atbalstu. Tinypass var izvietot, izmantojot savu API, CMS plugins, vai JavaScript platformu. Profesionālie pakalpojumi ir pieejami, lai nodrošinātu to, ka izdevējiem sasniegt savu maksimālo ieņēmumu potenciālu arī.

Šodien tinypass tiek ieviešam iespēju visiem tinypass izdevējiem, lai sāktu pieņemt Bitcoin, ja vēlas.

Tinypass šobrīd sniedz pakalpojumus Esquire, Cosmo, Penny Arcade, un liteany citiem izdevējiem izmēru monetizēt saturu. Par pagājušajā gadā daudzi Bitcoin sabiedrībā ir lobēšana tinypass lai pievienotu Bitcoin kā maksājuma iespēja uzņēmumiem tie sniedz pakalpojumus.

Šorīt Coinbase un tinypass paziņoja, ka viņi ir darījuši tikai to.

Šī ir brīnišķīga iespēja Bitcoin, jo tā ir ideāli piemērota, lai veida microtransactions ka tinypass specalizes vietu. Izmantojot Bitcoin alows patērētājiem ērtu jaunu maksājumu veidu, un ļauj micropayments būt lētāk tinypass.

Lai gan tas nav skaidrs, kuras izdevēji būs ļaujot maksājumus caur Bitcoin mēs sagaidām, lai redzētu vairākas publikācijas izmanto to tuvākajā nākotnē.T-Mobile klienti tagad var papildināt savus tālruņus ar Bitcoin PolijāPēc paziņojuma februāra beigās, T-Mobile ir pieņemt Bitcoin ar Polandwithin izmēģinājuma programmu. Uzņēmuma klienti tagad var iegādāties telefonu kredītus izmanto kriptonauda. 

T-Mobile poļu vienība, kas pazīstams arī kā Polska Telefonia Cyfrowa, sadarbojās ar Varšavas bāzes Bitcoin procesoru InPayin lai pieņemtu digitālo naudu. Partnerības mērķis ir padarīt visvairāk BTC popularitāti Polijas priekšapmaksas telefonu lietotāju vidū.

"Mūsu komanda ir pastāvīgi meklē jaunas iespējas, partnerību un SADARBĪBA ar jaunizveidotiem apvienojot lieliskas idejas. Viens no iemesliem šai iniciatīvai bija pārbaudīt, cik ātri un ērti augstākā process varētu būt. Vienkāršošana to četriem taps saglabājot augstu drošības standartu, ir ievērojams sasniegums, "pārstāve no T-Mobile Polijā pastāstīja CoinDesk.

Kompānija ir uzsākusi kriptonauda maksājuma opciju savā tīmekļa vietnē ar instrukcijām. T-Mobile klienti varēs izmantot Bitcoin uz augšu uz augšu savus tālruņus dažu minūšu, bet kļūst 20 procentiem vairāk zvana kredītus.

30 sekunžu process tika izstrādāta ar viedtālruņu lietotājiem prātā un nav lūgt kādu no klienta personīgo informāciju vai "garlaicīga kopēšanas kods", saskaņā ar InPay CEO un līdzdibinātāju.

"Bitcoin maki reaģēt uz nodomiem un tas tiešām palīdz, ja jūs vēlaties maksāt par tīmekļa vietni, kamēr sērfošanu internetā par mobilo pārlūku," Lech Wilczyński teica.


Top 5 ziņkārības par BitcoinKā Bitcoin katru dienu kļūst arvien vairāk un vairāk slavens, mēs nolēmām veikt Forbes žurnālista pieredzi un padarīt mūsu īso sarakstu retumus digitālās valūtas pasaulē.

Atcerieties, kad mēs runājām par Kašmira Hill treknrakstā tests hereand šeit? Žurnālists centās dzīvot vienu nedēļu tikai ar Bitcoin un, lai gan tas nebija viegli pārdzīvojušais ar digitālo valūtu Sanfrancisko (ASV), viņa uzzināja daudz. Galu galā, viņa iesniedza sarakstu ar 21 lietām, viņa uzzināja, un mēs izvēlējāmies top 5, visinteresantākās tiem, lai parādītu jums.

1. Šī pieredze būtu bijis vieglāk Berlīnē

Nu, precīzāk Kreuzberg, apkārtnē ar augstāko koncentrāciju tirgotājiem, kuri pieņem Bitcoin. Ielas pat ir bārs, kur jūs varat maksāt savus dzērienus ar digitālo valūtu.

2. Ir grūti dzīvot Bitcoin ar savu nepastāvību

Tas nav viegli, lai iegādātos lietas ar digitālo valūtā, ja tā vērtība ir vienmēr mainās. Kašmira Hill nopirka piecas Bitcoins, un pēc nedēļas, tie svārstās starp $ 140 un $ 90.

3. QR kodi ir ļoti noderīgi, ja jūs izmantojat Bitcoins

Pērkot lietas ar Bitcoins personīgas nozīmē, jums ir jāizmanto QR kodus. Un, acīmredzot, šie kodi tika nekad nav izmantoti tik daudz cilvēku kā tagad.

4. Pirkšana ar Bitcoin palīdz jums zaudēt svaru

Tā kā ir maz vietas, kas pieņem digitālo valūtu, jūs nevarat nopirkt taukains uzkodas vai saldumus lielveikalā, lai jūs galu galā izvairoties spontāno snacking. Tāpat, jums ir staigāt daudz, jo tur nav daudz transporta, kas pieņem Bitcoin.

5. Elektroinženieris bija pirmais cilvēks, kas dzīvo uz Bitcoin

Kašmira Hill nebija pirmais cilvēks, kas dzīvo tikai uz Bitcoin. Pirmais bija 25 gadus vecs elektroinženieris, kurš devās izbraukumā no Konektikutas līdz Los Angeles, vasarā 2011. Gada, izmantojot tikai Bitcoin cauri visai braucienu.

Via forbes.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Aprīlī Prāgā darbojas Robocoin ATM

Post ICO

Georgia Tech stadionu un kredītpunktu sistēma BuzzCard tagad ir Bitcoin draudzīga

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Svaigi Bitcoins ir labāk: BlockTrail Mint pārdod svaigi raktuvju BTC

Post ICO

Bitcoin maksājumi un ieguves aparatūra ir realitāte TigerDirect

Post ICO

Tālāk ir sniegts tas, ko jūs esat aizmirsis pagājušajā nedēļā (17.-24. Augusts)

Post ICO

CEO BitBit teica: Satikties ar NYDFS BitLicense prasībām

Post ICO

Gavin Andresen runā par 0.9 versiju: kas ir pabeigts un kas vēl ir jādara

Post ICO

Nākamais Bitcoin tehnoloģiju laikmets: Ethereum platforma

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi