Tradehill izsoles Bitcoin ieguves vienības Avalon un plāno strādāt ar citiem uzņēmumiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tradehill izsoles Bitcoin ieguves vienības Avalon un plāno strādāt ar citiem uzņēmumiem

Tradehill izsoles Bitcoin ieguves vienības Avalon un plāno strādāt ar citiem uzņēmumiem

Platforma Tradehill joprojām varētu būt saistīti ar "banku un reglamentējošos jautājumus", kas izgatavots uzņēmums pārtrauc visu Bitcoin tirdzniecības atpakaļ augustā, bet savienojums ar kriptonauda netika pilnībā bojāta.

San Francisco balstītas uzņēmējdarbības tikko pabeiguši veiksmīgu izsoli ASIC kalnračiem, lai ieguves uzņēmums Avalon, Coindesk ziņo. Divu nedēļu izsole - kas redzamas Avalon s 60 Ghash / sek vienībām - bija "panākumi", saskaņā ar Tradehill dibinātājs un vadītājs. "Ar panākumiem šo vienu, nav iemesla, kāpēc mums nevajadzētu darīt to vēlreiz," Jered Kenna teica.

Runājot par problēmām ar uzņēmuma bankas, internets Archive Federālā Credit Union, uzņēmējs nodrošina, ka Tradehill "nav darbojas kā biržā tagad, pateicoties darbības un regulējuma dēļ, bet tas ir ļoti viegli, lai sniegtu pakalpojumus, kas ir visu Bitcoin".

Šī partnerība ar Avalon sāka sakarā ar to, ka Kenna un Avalon īpašnieks, Yifo Guo, ir draugi. "Mums teica viņam, ka mēs varētu izsolē pie viņa ASIC kalnračiem, bez pārāk daudz izmaiņas kodā", Kenna skaidro. Tātad ieguves uzņēmums izmantoja Tradehill piedāvāt 500 tās divu moduļa Mini vienībām, ar pirmās paaudzes 110 nm mikroshēmas, darbojas 375 MHz.

Tradehill pieņemts Bitcoins par vienību un veica nelielu komisijas no katras pārdošanas, tikai pārdodot sertifikātus iepriekš piegādājuši, lai izvairītos no problēmām, kas saistītas ar iepriekš pasūtījumus. Ņemot vērā panākumus šīs pirmās iniciatīvas apmaiņa domā par darbu ar citiem uzņēmumiem nākotnē, bet viņiem būtu jābūt cienījamas.

Mēs noteikti atvērti to. Ja izsolē pie kādas citas zāles, no trešās puses, mēs esam gatavojas pieprasīt, ka vai nu viņi ir pabeigts un gatavs kuģa saņemot samaksu, un tas notiek, ir jābūt kādam, ka mēs domājam, ir slavējams, jo mūsu vārds ir par šo arī. Vai mēs būtu pilnībā darījumu konta līdzekļus.

Un ko par Tradehill normatīvajiem izaicinājumiem? Kenna uzskata, ka uzņēmums ir "visnopietnākais par regulējumu šajā telpā". Saskaņā ar uzņēmuma CEO, "mums nebija darboties, kamēr mēs tika integrēta ar interneta Arhīvs Credit Union. Mēs neesam tāda veida uzņēmums, kas darbosies, ja mēs nevaram to darīt likumīgi".

Saistītās ziņas


Post ICO

Lielbritānijas aizdomās turētais apsūdzēts zādzībās 201 BTC no Wisconsin vīrieša

Post ICO

Tā Bit aizķer banku licenci, kļūst par pirmo regulēto Bitcoin apmaiņu ASV

Post ICO

Laiks, kad pamosties, Bitcoin ir vairāk nekā tikai pašreizējā cena

Post ICO

Dažādojot dārgmetālos un bitinoīnus

Post ICO

Trauku tīkls uzsāk IPTV pakalpojumu ar bitcoīnu

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Digitālā upe pieņem bitikoņas

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

BitGive saņem 503 (c) (3) statusu no IRS

Post ICO

Fiat valūta un Bitcoin: konceptuāli apmaiņas līdzekļi

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Coinbase uzsāk Multisig Vault un tagad ļauj klientiem kontrolēt privātās atslēgas