Tradehill aptur tirdzniecību: bankas un regulatīvie jautājumi padara vēl vienu upuri | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tradehill aptur tirdzniecību: bankas un regulatīvie jautājumi padara vēl vienu upuri

Tradehill aptur tirdzniecību: bankas un regulatīvie jautājumi padara vēl vienu upuri

Tradehill, viens no lielākajiem Bitcoin biržās ASV, ir oficiāli apturēta tirdzniecība un izskaidro situāciju paziņojumu publicēts uzņēmuma mājaslapā. Platforma saka pagaidu izslēgšanu noteica "banku un regulatīvajiem jautājumiem".

Saskaņā ar paziņojumu "šis lēmums nav veikts nedaudz, un diemžēl, kam veikt šādu rīcību. Tomēr mēs apskāviens sudraba maliņa mūsu situāciju un plāno izmantot šo iespēju, lai uzlabotu, uzlabot, un poļu mūsu tirdzniecības platforma".

Ziņas nāk dažas dienas pēc tam, kad Tradehill pārcēlās kontus Ziemeļ-American krājaizdevu - internets Archive Federālā Credit Union -, lai padarītu Bitcoin darījumus vieglāk. Tagad uzņēmums atklāj thatit ir "reģistrēta FinCEN 2013. Gada augustā, un aktīvi iesaistās ar bankām un regulatorsto turpināt attīstību, nākotnes uzņēmējdarbības produktu un praksi", bet tur nav prognozes par to, cik ilgi šī slēgšanas ilgs.

Next Web ziņots, šajā laikā, ka Tradehill ir apturējusi savu attiecības ar kredīta uniontoo, taču situācija nav skaidra. Ja jūs esat klients apmaiņas, jūs varat lūgt, lai iegūtu plašāku informāciju, iesniedzot pieprasījumu, izmantojot uzņēmuma mājas lapā.Tirdzniecības platforma Coinsecure cīnās, lai savienotu Indiju ar BitcoinIndijas balstīta Bitcoin tirdzniecības platforma Coinsecure nesen uzsāka jaunu iniciatīvu, dublēt "pieslēgšana Indiju Bitcoin'to veicināt izpratni par brīnumiem kriptonauda un kā pasaules slavenākajiem digitālā monētu var pārveidot pārveduma tirgū.

Ar iedzīvotāju veido vairāk nekā 1,267 cilvēku - lielākā daļa no tiem, kam nav darījumu konta un izmantojot naudas pārvedumu tirgus saņemt vai nosūtīt naudu pāri robežām -, Indija sniedz lielisku iespēju Bitcoin un Coinsecure mērķis ir padarīt lielāko daļu šo faktu.

Ietvaros jauno iniciatīvu, Coinsecure plāno burtiski savienot Indiju BTC ar mērķauditorija ir skolas, koledžas un citu institutionsand, organizējot izglītojošus pasākumus. Pirmais notika La Martiniere Girls College Lucknow, Uttar Pradesh, NewsBTC.com ziņots.

Vairāk nekā 300 skolēni no dažādām skolām bija jāmācās par kriptonauda. Bet Coinsecure BTC eksperti pamanījuši kaut ziņkārīgs pasākuma laikā: aptuveni 10% studentu, kas piedalījās sesija jau ir pazīstami ar digitālo naudu.

Coinsecure iniciatīva plāno pievērsties dažādas demogrāfiskās grupas, īpašu uzmanību pievēršot jauniem studentiem, kas ir daļa no "Generation Z", cilvēki, kas, kur dzimuši 2000s un ir dabiski interesē tehnoloģijas. Nākamais "pieslēgšana Indiju Bitcoin 'sesijām notikt 26. Jūnijā, Starptautiskajā tematisko konference. Vairāk sesijas notiks šī gada 8. Jūlijā, 10., 11. Un 12. Jūlijā dažādās vietās.

Šīs aktivitātes tiek organizētas, un ar Coinbase komanda un top locekļi no Indijas Bitcoin kopiena, kas runā par kriptonauda pamatiem, kalnrūpniecības, pelnot BTC, papīru izstrādājusi un atbrīvo Satoshi Nakamoto un Bitcoin regulējumu veikts.

Coinsecure ir tikai viens no jaunās grupas Indijas balstītu Bitcoin jaunizveidotiem kas ietver arī Unocoin un Zebpay.


Pārredzamība fondosCoin Uguns tiks pievienojot jaunu pārredzamības līmeni vēl jāskata kriptonauda ziņu telpā sākas 2015. Gada aprīlim.

Mēs esam saņēmuši jautājumus no lasītājiem, lietotājiem, un sabiedrība par to, kā mūsu vietā darbojas finansiāli, mūsu reklāmas, kā mēs izmantojam bitcoins saņemam no noglabāšanai un pārdošanu monētu Fire +. Mēs esam apņēmušies to pārskatāmu un sniedz šo informāciju mūsu lasītājiem.

Aprīlī, mēs sāksim publicēt monētas Fire pilnu finanses un turpina to darīt katru mēnesi virzās uz priekšu.

Mēs publicēsim pilnu uzskaiti mūsu darījumu izmaksas, padomus, reklāmas ieņēmumiem, ceļa izdevumus, kā arī citas izmaksas, un / vai ieņēmumiem uz vietas. Mēs nodrošinām pilnu uzskaiti mūsu izdevumus, lai ikviens varētu redzēt mūsu peļņu vai zaudējumus, kopā ar aprakstu par katru darījumu.

Kā redaktors, es esmu apņēmies saglabāt pārredzamību visā mūsu mājas lapā. Es vēlos, lai mūsu lasītājiem, lai redzētu, ka mēs nepieņemam maksājumus funkcijas vai saimniecības uz cryptocurrencies. Mēs ceram, ka šī informācija būs noderīga mūsu lasītājiem un ir nozīmīgs solis uz priekšu, lai iegūtu plašāku pārredzamību šajā nozarē.

Pirmais ziņojums tiks izsniegts pirmajā nedēļā maija konta aprīļa mēneša laikā. Tas dod mūsu komanda ir nepieciešama, lai sāktu veidot reālā laika uzskaites sistēmu mūsu mājas lapā pareizu laiku. Šī sistēma parādīs mūsu pašreizējo bilanci visās maki un sarakstā katram darījumam.

Ja jums ir kādi jautājumi vai atsauksmes par šo aizraujošu jaunu attīstību, lūdzu, jūtieties brīvi atstāt mums komentāru.

Saistītās ziņas


Post ICO

FBI mēģina izmantot 600 000 bitkīnus no Zīds ceļa meistara

Post ICO

Aitu tirgus daļa 100 000 BTC varētu patiešām būt lielākais Darknet Scam Ever

Post ICO

Bitcoin ir visstraujāk augošā riska kapitāla nozare

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

MyCoins Ponzi aizdomas, pokera zvaigznes liecina par Bitcoin pieņemšanu un vairāk

Post ICO

Izdzisusi Bitcoin apmaiņa Mt. Gox faili likvidēšanai, nevis bankroti

Post ICO

Maksājiet rēķinus ar Bitcoin Austrālijā, Indonēzijā un Taizemē

Post ICO

Satoshi Nakamoto varētu tikt ievēlēts par 2013. gada aizbildņa personu

Post ICO

Seagull Photography sāk pieņemt Bitcoin un veic lielu popularitāti

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Minerālu baseinu izaugsme uzbrūk Bitcoin kopienai, baidoties no 51% uzbrukuma

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu