Travelers BOX Turcijas lidostā ļauj jums mainīt Bitcoin valūtas atlikumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Travelers BOX Turcijas lidostā ļauj jums mainīt Bitcoin valūtas atlikumus

Travelers BOX Turcijas lidostā ļauj jums mainīt Bitcoin valūtas atlikumus

Par tiem pašiem cilvēkiem, kam monētas un rēķinus no valstīm, viņi ir apmeklējuši ir obligāta. Attiecībā uz citiem, tas ir atkritumi naudas. Travellers BOX tika radīta ar pēdējo prātā: tā ir mašīna līdzīgs ATM ka pieņemsim jums nomainīt savu ārvalstu valūtas pārpalikumi par Bitcoin, lai jūs tiešām var izmantot šo naudu vēlāk, bez iet atpakaļ uz konkrēto valsti vai jātērē daudz apmaiņas maksas.

Travellers BOX nav gluži Bitcoin ATM, bet tā darbojas līdzīgā veidā. Pirmais jau novietots pie Ataturk lidostas, Stambulā, Turcijas lielākās pilsētas. Ziņas tika paziņoja Turcijas apmaiņu Bitcoin Türkiye caur Twitter.

Šajā gadījumā, ierīce ļauj ceļotājiem, lai apmainītos ar savu atliekas pārmaiņas, jo tie atstāj valsti. Travellers BOX ir pavisam vienkāršs: beigās jūsu apmeklējumu, jums vienkārši nepieciešams, lai ārvalstu valūtu esat palicis mašīnā, un tas būs pārvērst to Bitcoin.

Tomēr tas nav vienīgais variants, kā jūs varat arī izvēlēties, lai pārvērstu naudu iepirkšanās kuponus un labdarības ziedojumiem. Pazīstamākie grupām kā PETA atbalsta Travelers BOX.Tulsa rīko savu otro Bitcoin tikšanosTalsa, otrā lielākā pilsēta valstī Oklahomas (ASV), rīko jaunu Bitcoin Rīkojiet sanāksmi. Pasākums notiks nākamo ceturtdien (18 jūlijs), 6 pm, jo ​​čigānu Coffee House, pie Sinsinati Avenue.

Būt otrajā tikšanās reizē Tulsa, mērķis ir "saglabāt to neformālā, uzzināt procentu līmeni un runāt par Bitcoin jaunumiem un aktualitātēm," skaidro organizāciju pie oficiālā lapā tikšanās laikā.

"Mēs arī pavadīt kādu laiku, lai palīdzētu cilvēkiem sākt ar tiešsaistes Bitcoin walletsor ielādēja Bitcoin programmatūru. Sākšana agri, lejupielādējot programmatūru bitcoin.org vai atverot kontu ar coinbase.com", piebilst aprakstu uz vietas. Meetup Organizācija ir tikai gaida vairāk cilvēku RSVP. Tātad, ja jūs domājat par notiekošo, neaizmirstiet, lai apstiprinātu savu klātbūtni.

Tāpat neaizmirstiet, ka 99Bitcoins meklē, lai palīdzētu vietējiem Bitcoin meetups augt. Ka to teica, ja jūs organizēt vienu vai zināt par jaunu tikšanās laikā grupas sūtiet mums ziņu.


Turcijai ir cita Bitcoin apmaiņa: labsirdīgs KoinimKoinimis nosaukumu jaunā Bitcoin exchangecreated Turcijā

kas ļauj vietējām Bitcoiners apmainīties turku liras par kriptonauda un otrādi.

Pakalpojums nodrošina Bitcoin walletthat jūs varat izmantot, lai pārvietotu vai apmainīt savu virtuālo monētas bez transakcijas maksu tagad. Bez tam, Koinim nodrošina augstus kvalitātes standartus. Visi dati tiek glabāti serveros, kas ļauj jums pārbaudīt visu informāciju, kad vien vēlaties, un visi darījumi tiek aizsargāti ar kriptogrāfijas protokolu TLS un AES-256 šifrēšanu, saskaņā ar to mājas lapā.

Bet tas vēl nav viss. Koinim ir ne tikai otrā maiņa nākt klajā Turcijā, tas ir iespējams, vislabāk meklē kādu, ar pārsteidzošu tīmekļa vietni, kas piedāvā lielisku grafisko prezentāciju. Lai gan tas nav tieši tas, ko lietotāji meklē apmaiņā, tas nesāpēs, lai izskatās labi. Viņu interfeiss ir super viegli izmantot, un atbalsta mobilās ierīces, lai jūs varētu pārbaudīt savu maku un darījumus jebkurā vietā, bez riska zaudēt labu iespēju.

Un tur ir vēl viena priekšrocība, izmantojot Koinim: saskaņā ar lietotājiem, to izņemšanas maksa ir diezgan zems, jo īpaši, ja jūs salīdzināt tos vērtībai iekasē BTCTurk, kura palaišanai augustā ziņoja 99Bitcoins šeit.


Divas britu futbola komandas savāc Bitcoin ziedojumusChard United un Chard Rangers nepieciešams, lai izveidotu ģērbtuves pie Jocelyn Park

Zemes divas komandas daļa. Tātad, ko viņi domā? Pieņemsim savākt Bitcoin ziedojumus!

Abas komandas ir no Chard, pilsētas, kas atrodas uz dienvidrietumiem no Anglijas, un tie ir lūdzot mainīt telpas uz 15 gadiem. Tā kā vietējās pilsētas dome nekad apstiprināja projektu, komandas tagad nolēmis ņemt lietu savās rokās un savākt līdzekļus. Ja viņi saņem naudu, viņi ir atļauja būvēt telpas.

Ideja savākt Bitcoins nāca klajā ar līdzekļu vākšanu kādā vietējā krogā laikā. "Katrs viens spēlētājs komandā tagad Bitcoin riekstu viņi visi izmanto to, un viņi bija vietni, kas, ja tie esam ieguvuši visu lapu veltīta Bitcoin, paskaidrojot, kas tas ir un kāpēc cilvēkiem vajadzētu izmantot. Viņi arī ieguva Bitcoin zīmolu uz visu to preču un krekli ", sacīja vietējais uzņēmējs, kurš ziedoja 150 BTC fondā.

Patiesībā, jūs varat redzēt dažas īpašas kreklus par Chard United FC mājas lapā. Daži ir pazīstamus nosaukumus:

Komandas galvenais mērķis ir paaugstināt £ 25,000, summu viņi cer sasniegt līdz augusta vidum. Saskaņā ar Steve Scriven, sekretāri Chard United ", tas ir milzīgs solis uz klubu. Tas ir kaut kas, mēs esam meklē darīt 15 gadus, un ar lielu palīdzību un atbalstu no visiem pie Chard United, Happy Return, Chard Rangers, padomes locekļi un tagad..., ar Bitcoin sabiedrība, tas beidzot izskatās kā tad, ja tas var notikt ".

Un varbūt šī darbība var mainīt vispārējo viedokli cilvēki ir par Bitcoin. Vismaz, tas ir cerība vietējo uzņēmējs, kas jau palīdzēja Chard komandas: "Es ceru, tas willchange viedokli tiem cilvēkiem, kuri domā, ka viss Bitcoin izmanto, ir doties tiešsaistē un iegādāties narkotikas Tas ir ļoti nomākta, lai cilvēkiem. Nozare paturēt dzirdēt par Silk Road, ja tas ir tikai viens mājas, un nav īsti darīt taisnīgumu, kas Bitcoin ir ".

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Vai Bitcoin iekaro Amerikas Savienoto Valstu varas iestādes? Šeit ir daži viedokļi, kurus lasīt

Post ICO

Butterfly Labs ir slēgts FTC, apsūdzēts par negodīgu un maldinošu praksi

Post ICO

Future Capital Bitcoin uzsāk fondu ar 30 miljoniem ASV dolāru, kas ir gatavi ieguldīt

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Bitcoin cenu prognoze 2017. gadam

Post ICO

Gyft uzsāk punktu skaitu un 3% atgriežas Bitcoin pirkumos

Post ICO

Sīkāka informācija parādās par 5 miljonu ASV dolāru Bitstamp heist

Post ICO

ListenToBitcoin.com tika inficēts ar anonīmu pircēju, saka tīmekļa vietnes dibinātājs

Post ICO

Meet Blockr.io, cilvēka altcoin bloķēt pētnieks

Post ICO

Jon Matonis izskaidro, kāpēc viņš piekrita Bitcoin fonda vadīšanai

Post ICO

Ņujorkas bāzes Coinsetter attīstās līdz pilnīgai ASV Bitcoin apmaiņai

Post ICO

Fizisks Bitcoin kabelis ar biometrisko autentifikāciju? CryptoLabs uzsāks darbību 2015. gadā