Apvienotās Karalistes mājas birojs liek radīt Avenger stila kriptvulāci | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Apvienotās Karalistes mājas birojs liek radīt Avenger stila kriptvulāci

Apvienotās Karalistes mājas birojs liek radīt Avenger stila kriptvulāci

Digitālā nauda Visums drīz varētu uzņemt jauna veida kriptonauda: nozieguma sadursmes, Avenger stila altcoin.

Ideja ir dzimis Apvienotajā Karalistē, kur valsts Home Office nesen ieteicams valdnieki britu tautas, lai izstrādātu jaunu digitālo monēta, kas apkaro anonimitāti un paaugstina izsekojamību darījumiem.

Home Office, valdības departaments, kas atbild par jautājumiem, piemēram, imigrācijas un terorisma apkarošanu, piedāvāja padomu kādā responseto Valsts kases aicinājumu sniegt informāciju par digitālo valūtā, kas publicēts šogad.

Ar šo atbildi, Home Office uzskaitīti gan plusus un mīnusus digitālās monētas, piemēram Bitcoin, lai gan atzīst, ka "pierādījumi par ieguvumu un risku no digitālo valūtās ir ierobežota."

Lai gan pozitīvi ietver zemas izmaksas, darījumu un ātro maksājumu apstrādes dokuments arī atgādina britu valdībai, ka kriptonauda ir saistīta ar nelikumīgām darbībām, jo ​​tās anonīmiem funkcijas.

Lai apkarotu šos anonīmos operācijas, Home Office uzskata, ka labākais risinājums būtu izstrādāt noziedzības apkarošanas kriptonauda. "Mēs uzskatām, ka tur varētu būt to izveidotas un pieder centrālajai valdībai vairākas priekšrocības jebkuras digitālās valūtu Lielbritānijā," skan atbilde.

Šī jaunā altcoin varētu kontrolēt centralizētu iestāde, un "tas varētu būt piesaistīta fiat valūtu, lai samazinātu iespējamās svārstības tās vērtība." Mērķis ir noteikt īpašumtiesības un izsekot visas darbības, kas ļauj izpildes aģentūrām, lai noteiktu noziedzīgu darbību, un kas ir aiz tā.

Iekšlietu ministrija uzskata, ka piekļuve hipotētisko kriptonauda datiem būtu nepieciešams ierobežot, izņemot gadījumus, kad runa ir par iestādes un naudas atmazgāšanas novēršanas aģentūrām. Valdība departaments saka, ka tas "būtu arī papildu labumu, rīkojoties kā preventīvs līdzeklis, lai krimināllietā lietošanu", jo noziedznieki negribētu pieņemt izsekojamu valūtu.

Bez tam, jebkura turpmākā regulējuma jānorāda, ka visi ir iesaistītas noziedzīgās darbībās digitālo valūtu var konfiscēt varas iestādes.

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas, tur ir arī vēl viens tipisks Bitcoin pazīme, kas būtu jāmaina, lai izvairītos no krāpšanas: neatgriezeniskums darījumiem. "Tas būtu lietderīgi noteikt, kā krāpniecisku darījumu var būt unwoundand ciparu valūtas atmaksā likumīgajam īpašniekam," dokumenta valstīm.

Un tad, pēc nesenās domstarpības ap Ņujorkas BitLicense nāk korporatīvo regulējumu. Iekšlietu ministrija vēlētos, lai redzētu visus digitālās valūtas uzņēmumiem kļūst licencēta. Ja neizdodas, lai ievēro noteikumus - kas ietver ne pārraugot darījumus, un nespēj ziņot par aizdomīgām darbībām - tas nozīmē licences zaudēšanu.

Tomēr, tas ir tieši viena no iezīmēm, kas Bitcoin saistīti uzņēmumi ASV ienīst par BitLicense. Faktiski, tas bija iemesls, kāpēc Erik Voorhees 'ShapeShift.IO pārtrauca visus pakalpojumus Ņujorkā pēc apstiprināšanas dokumenta jaunāko projektu.

Fakts, ka ASV jau ir noteikumu vietā ir labas ziņas par Apvienotās Karalistes, ja plāns iet uz priekšu. Starptautiskā sadarbība būs "būtisks", lai nodrošinātu panākumus jebkurā regulationcreated valstī.

"Konversijas punkts, kurā fiat valūta kļūst ciparu, un otrādi, ir grūti uzraudzīt, ņemot vērā digitālās valūtas ir globāls pārklājums. Bez pasaules saskaņotību pieejā, uzraudzība un drošība ir grūti. "

Ja šāds plāns pārvēršas realitātē, tad mēs varētu būt meklē pilnīgu pārveidošanu par to, ko mēs šobrīd zinām par digitālo naudu. Jauna noziegums sadursmes kriptonauda, ​​gaismas gadu attālumā no Bitcoin un citām altcoins, var izklausīties labu ideju par valdību, bet to, kas būs kriptotehnoloģijā sabiedrība saka par šo?

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Čīle kļūst par pirmo valsti, kas pārdod nekustamo īpašumu apmaiņā pret Bitcoin

Post ICO

Coinbase Datorurķēšana

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

Amazing Bitcoin alternatīvu alternatīva: saraksts ar 8 dažādām monētām

Post ICO

British Passion VIP ir pirmā eskorta aģentūra, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Post ICO

Bitcoin spēļu vietne tika scammed gandrīz $ 1 miljonu dolāru

Post ICO

PayPal pievienojas Bitcoin Train

Post ICO

Vai Kolumbijas Centrālā banka domā par Bitcoin izslēgšanu?

Post ICO

PB raktuve nāk no strupceļa

Post ICO

Travelers BOX Turcijas lidostā ļauj jums mainīt Bitcoin valūtas atlikumus