Izpratne par mikrouzņēmumiem un Bitcoin lomu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Izpratne par mikrouzņēmumiem un Bitcoin lomu

Izpratne par mikrouzņēmumiem un Bitcoin lomu

Viens no spilgtākajiem priekšrocības, izmantojot Bitcoin ir spēja nosūtīt naudu visā pasaulē bez problēmu, no mazāk kā vienu procentu līdz cik miljoniem. Lielākā daļa tradicionālo finanšu pakalpojumi ir ierobežoti, ja runa ir par sūtīšanu micropayments vai lielus maksājumus ar lielu maksu pievienotajiem tiem, bet Bitcoin ir ļoti atšķirīgs.

Internets ļāva mums visiem, kas saistīts reālajā laikā. Tomēr (apskatīt attēlā pa labi) pirms Bitcoin palīdz šo "Bitcoin ticīgais", nebūtu iespējama vai ērti. Tā kā saistīts bija mēs patiesībā pirms kriptonauda?

Lielākā daļa pasaules iedzīvotāju dzīvo ar mazāk nekā $ 2,5 dienā. Šie cilvēki pēc tā, kā ir patiešām ietekmē, pārvešana tirgus darbojas, jo tas ir iespējams tos nosūtīt vai saņemt nelielus maksājumus. Tas ir reāls šķērslis jaunattīstības valstīs, kur pat viena dolāra var veikt liela atšķirība.

Arī ņemt piemēru priekšrocībām micropayments bezpeļņas un labdarības cēloņus. Spēja nosūtīt dolāru vai mazāk nekā vienu dolāru, lai kāds ļauj vairāk cilvēku, lai veicinātu, palīdzot novērst nabadzību un slimībām, kas tālu stūriem pasaulē.

[Tweet_box dizains = "box_02"] Micropayments pilnvarot katru vienu no mums, lai veiktu izmaiņas, neatkarīgi no tā, cik maz mēs esam. [/ Tweet_box]

Pašreizējā problēma micropayments

Lielākā problēma ir saistīta ar sūtīšanu micropayments ir maksa, kas tiek ieturēta ar starpniekiem, bet šī problēma var samazināt, tagad, pateicoties Bitcoin. Tomēr pat kriptonauda tā pašreizējā formā nav pilnībā ļautu micropayments jānosūta uz regulāriem intervāliem. Problēma ir tā, ka lielākā daļa no uzņēmumiem, kas ļauj microtransactions tiks veiktas, nav post tos blockchain publisku piekļuvi. Viņi izmanto iekšējās vadības sistēmām, lai sekotu šiem darījumiem.

Blockchain ir pamats Bitcoin, lietotājiem ir jābūt iespējai paļauties uz savu drošību un pārredzamību. Galvenie iemesli uzņēmumu citēta neizmantot blockchain ir tās nelielais izmērs un fakts, ka mikro darījumi uzpūsties sistēmu. Viņi arī apgalvo, ka tarifi ir augstāki par micropayments un standarta bloka apstiprinājuma laikā var veikt mikro darījumi ļoti lēni.

Iespējamais risinājums

Viens no iespējamiem risinājumiem tika izlaists formā API ar BlockCypher, API ļauj mikro darījumus notiek uz blockchain. Viņi risināja šo problēmu, izmantojot adaptīvo metodi, lai aprēķinātu maksu.

Viņi pievienot atbilstošu maksu katram darījumam tā, ka tas ir iespējams, lai kalnračiem, lai apstiprinātu darījumu, nevis kavējot to.

Tās ir arī izstrādāja sistēmu, kas viņiem patīk, lai izsauktu "uzticības faktors", kas spēj prognozēt ar līdz pat 99,9 procentiem precizitāti, kas mikro darījumi tiks apstiprināta, palīdzot viņiem aprēķina un maksā ogļraču maksas. Tas rezultātā ļauj cilvēkiem saņemt precīzu summu, kas tiek nosūtīts.

Darījumi var apskatīt un jāuzrauga, izmantojot jebkuru bloku Explorer.

Izmanto micropayments

Micropayments ir milzīgs, kad runa ir par tiešsaistes uzņēmumiem, galvenokārt tiem, ar lielu summu satiksmi, piemēram, ziņu vietnes un blogus. Šādas satiksmes monetizācijas kļūst vieglāk ar micropayments.

Bija pat darīts ar Čikāgas Sun-Times sadarbībā ar BitWall, lai redzētu, ja cilvēki varētu maksāt mikro summas BTC apskatīt saturu vietnē eksperiments. Eksperiments parādīja, ka cilvēki ir gatavi maksāt par piekļuvi saturam, izmantojot kriptonauda. Tas liecina, ka digitālā naudu darbināmu saturs monetizācija ir milzīgs potenciāls.

Otrs liels izmantošana micropayments ir jāmaksā par straumēšanas tīmekļa vietnes, kas var iekasēt nelielu summu, lai skatītājiem un straumēšanas saturu, tādējādi palīdzot mākslinieki monetize savu mūziku, piemēram. Faktiski, Shopify aprēķina honorāru maksājumus par māksliniekiem, maksājot daļu no centam par plūsmā.

iemesls kritumam par mūzikas industrijas ir ne tikai tāpēc, ka cilvēki nevēlas maksāt par mūziku, bet gan tāpēc, ka tur nav daudz pieejamu un efektīvs veids, lai samaksātu par to. Cilvēki vēlas maksāt to, ko viņi domā, saturs ir vērts, pat tad, ja tas ir vienu centu par vienu dziesmu. Kriptogrāfijas-pieeja šai problēmai ļautu gaidāmajiem māksliniekiem un mūziķiem, lai monetize to saturu.

Vēl viena nozare, kas var labi izmantot micropayments ir tiešsaistē reklāma. Pirms Bitcoin tas nebija iespējams iekasēt par seansu - minimālā maksa parasti bija 1000 seansiem uz lielāko daļu reklāmu vietas -, un tas ir iemesls, kāpēc šis milzīga nozare ir nepieciešams spert soli uz priekšu, izmantojot kriptonauda.

Daudz jaunu stimulu balstītas modeļiem tagad var ieviest onlinewhere cilvēki var maksāt, lai spēlētu spēles, lasīt saturu, dos aptaujas un kas ne.

Iespējamie perspektīvas satura veidotājiem ir neierobežotas. Ar pieaugošo interneta lietotāju, katrs lietotājs skaitu un spēja iekasēt pat centa vienu lietotāju skaits / darbība būs rentabla ilgtermiņā.

Tikai nesen, uzņēmuma nosaukumu Zapchain ieviesta satura monetizācijas modeli, kurā lietotāji var nopelnīt Bitcoin, radot saturu. Pakalpojums arī ļauj cilvēkiem, lai tip viens otru, pamatojoties uz uzdotajiem jautājumiem, vai sniegtās atbildes kopienā.

Pat Adam Draper, izpilddirektors Boost.vc, piekrīt. "Microtransactions varētu būt jauns veids, interneta satura veidotāji, lai pelnītu naudu. Tas varētu būt spēle mainītājs," viņš teica.

Micropayments ir arī spēj izbeigt daudzas problēmas, internets šobrīd saskaras

Piemēram surogātklikšķus. Nākotnē, daži no pakalpojumiem, kas ir bez maksas - un nemitīgi uzbruka surogātpasta, piemēram, e-pasta vēstules, - varētu aizstāt, izmantojot micropayments.

Maksājot centa uz e-pastu nebūtu nepatikšanas lielākā daļa cilvēku, bet surogātpasta izplatītājiem būtu pilnīgi būs galā.

Micropayments noteikti ir milzīga loma nākotnē, bet kā viss mainīsies, jo šī pāreja nav skaidrs. Jebkurā gadījumā, lai par micropayments dominēt, pieņemšana cryptocurrencies jāpalielina, un, kas ir tikai gatavojas notikt, ja cilvēki saprastu iespējamos pieteikumus un izredzes, ka šī tehnoloģija piedāvājumiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Izriet divas jaunas Bitcoin apmaiņas: ASV bāzētā CoinX un Kanādas Satoshi glabātuve

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Nākamais Bitcoin tehnoloģiju laikmets: Ethereum platforma

Post ICO

IGot Impostors palaiž pikšķerēšanas uzbrukumu, lai piekļūtu Google kontiem

Post ICO

BitPay jaunais atvērtā koda projekts Bitcore palīdz Bitcoin lietotņu izstrādātājiem

Post ICO

Čīle kļūst par pirmo valsti, kas pārdod nekustamo īpašumu apmaiņā pret Bitcoin

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

Buttercoin vēlas palielināt globālo naudas pārvedumu tirgu, atbrīvojoties no neķītrām maksām

Post ICO

Vai Bitcoin var izdzīvot nākotnē? Mīnusi 2.daļa

Post ICO

Newegg jaunā Bitcoin maksājumu iespēja ir pieejama vairāk nekā 25 miljoniem reģistrētu lietotāju

Post ICO

St Pete Businesses Hop par bitcoin bandwagon