Lielbritānija diskutē par Bitcoin regulu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Lielbritānija diskutē par Bitcoin regulu

Lielbritānija diskutē par Bitcoin regulu

Pēc tam, kad ASV un Vācijā, Apvienotajā Karalistē arī meklē iespējamo regulēšanai Bitcoin uzņēmumiem. Šis jautājums bija centrā debašu notika šo trešdien (4) pie Dauningstrītā 10, slavenā māju Londonā, kas uzņem valdības mītnes.

Sanāksmē piedalījās vairāki tehnoloģiju uzņēmumiem, kas darbojas finanšu jomā, Lielbritānijas regulatori un valdības locekļi. "Apmeklētājiem, svārstījās no kopfinansējuma uzņēmumus maksājumu pakalpojumiem. Bija arī vairāki pārstāvji no Valsts kases, FCA [Financial Conduct Authority], Number 10 politikas nodaļa, departaments Uzņēmējdarbības, inovāciju un prasmju un daži no mazākām bankām", līdzdibinātājs un drīzumā tiks uzsākta virtuālo valūtu maiņas BitPrice sacīja Coindesk.

Saskaņā ar Tom Robinson, saimnieki sanāksmes minēts kriptonauda savā ievadrunā kā "aizraujošu jaunā jomā, finanšu inovāciju, bet viens, kas saskaras daži regulējuma jautājumiem". Tomēr nepieciešamība regulējuma, kas var virzīt UK balstītas sabiedrības palēninās dažus procesus.

Robinson uzsver piemēru Vācijas un ASV, kur ir daudz jaunizveidotiem radās pēc tam, kad dažas vadlīnijas tika publiskoti. "Mēs uzskatām, ka tas būtu lietderīgi akti, bet mēs arī uzskatām, ka būtu jāievieš diezgan ātri, citādi Lielbritānijā gatavojas zaudēt ārā", BitPrice līdzdibinātājs piebilst, atklājot, ka viņš jutās diezgan optimistiska pēc sanāksmes.

FCA teica, ka iestādes aktīvi mācās virtuālo valūtu un noteikumus, kas jāattiecina uz tiem. Robinson teikts, ka "ir ļoti plašs punkts FCA, kas bija, ka tas ir nepieciešams līdzsvarot bažas un patērētāju drošību, pret vēlmi palielināt konkurenci finanšu pakalpojumu nozarē un veicinātu inovācijas".

Pārstāve no Finanšu pakalpojumu pārvalde atklāja, ka, "lai gan FCA neregulē Bitcoins, uzņēmumi, kas sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar Bitcoins vai citas digitālās valūtās, būtu jāapsver, vai tie veic reglamentēto darbību. Kā jūs varētu gaidīt, FCA nav skatīties jaunumiem tirgū ".

Viena no lietām, kas varētu mainīt ar regulu ir problēmas, kas bankām joprojām ir tad, kad saskaras ar kriptonauda saistītu biznesu. "Regulatoriem" pašreizējais viedoklis ir, ka tas ir atkarīgs no bankām - tās var veikt komerciālu lēmumu nevar strādāt ar uzņēmumu gan uzņēmumi, pie tikšanās pauda viedokli, ka bankas ir padarīt šos. "Komerciālus lēmumus", jo regulējums uzlikts tiem regulatoriem. Minētā sistēma būtu jāmaina, "Robinson paskaidroja.

Izskatās, ka regulējums vilciens gatavojas pamest savu sākotnējo staciju. Galamērķis: Bitcoinland.

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Fortress Investment Group gatavo lielāko ikmēneša Bitcoin fondu ar Pantera palīdzību

Post ICO

Centrālā Kipras Banka saka: Bitcoin nav nelikumīgs un stiprina Neo & Bee kriptogrāfijas pakalpojumu

Post ICO

Mazumtirdzniecības milzis Overboks 2014. gada otrajā ceturksnī pieņems Bitcoin

Post ICO

BtcTrip ir jauns uzņēmuma konts un plāno uzsākt trīs jaunus pakalpojumus

Post ICO

BitPay piedāvā finansiālu stimulu Bitcoin-friendly izstrādātājiem pie LAUNCH Hackathon

Post ICO

Coinbase palīdz Bitcoiners pirkt pakalpojumus Fiverr ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Singapūras ieņēmumu dienests atzīst un nodokļus Bitcoin

Post ICO

Fidor un Kraken vēlas izveidot pirmo pasaules kriptvizuālo banku līdz 2014. gada beigām

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Pat Bitcoin nav nekādu izkrāpšanu

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte