University of Cumbria ir Lielbritānijas pirmais solis Bitcoin pasaulē | Latvian.globalsciencecollaboration.org

University of Cumbria ir Lielbritānijas pirmais solis Bitcoin pasaulē

University of Cumbria ir Lielbritānijas pirmais solis Bitcoin pasaulē

No Kambrijas universitāte, ar deviņiem augstskolas un centriem izplatīties visā Apvienotajā Karalistē, ir pirmā publiskā universitāte pasaulē pieņemt Bitcoin. Iestāde veic digitālo naudu samaksai par divām sertifikātu programmas, kas saistītas ar pētījumu cryptocurrencies.

Ar šiem jaunajiem kursiem, universitāte ir arī pirmā valsts iestāde šā veida derību mācību programmās, kas saistītas ar digitālo naudu, bet nav pirmā Eiropā. 2013. Gadā universitāte Nikozijas, Kiprā, paziņoja par savu maģistra grādu Digital valūtā un arī sāka pieņemt Bitcoin.

Abas kursus vada universitātes institūta Vadība un ilgtspējība (IFLAS). Tās direktors, Jem Bendell, paziņoja presei, ka iestāde ir "pieņem Bitcoin, kā veids, kā eksperimentēt [ar], kā tā darbojas nozīmīgas organizācijas ar daudzām nodaļām". Tas varētu nozīmēt, ka, ja eksperiments iet labi, kādreiz visi tuitions varētu tikt samaksāta Bitcoin.

"Sertifikāti parasti nerada mediju uzmanību. No Bitcoin pieņemšana radīs interesi. Tomēr tā ir normāla lieta, mums darīt, jo mēs uzskatām, ka mūsu mācību jāinformē mūsu pieredzi," sacīja Bendell, kurš palīdzēja organizēt United Nāciju simpozijs kriptotehnoloģijā valūtām pagājušajā gadā.

Divas Bitcoin saistīti kursi sertifikāts ilgtspējīgas apmaiņā, kas maksā £ 1111 vai 2.090 BTC pēc kārtējā maiņas kursa, un pēcdiploma sertifikāts ilgtspējīgā vadībā ar cenu £ 6275 vai 6.275 BTC, atbilstoši universitātes mājas lapā.

  • Sertifikāts - Ilgtspējīga Exchange: no 22. Jūlija līdz 25., Londonā, pie Docklands finanšu centrs.

"Kopīgi patēriņa sistēmas, piemēram, Airbnb, digitālās valūtas piemēram Bitcoin, vietējās valūtās, piemēram, Bristol mārciņa, uzspridzināšanas sistēmu, piemēram, Impossible.com un koplietošanas sistēmu, piemēram TimeBanks Lielbritānijā, liecina, ka varētu būt jauna paradigma jaunas, kā mēs organizēt savu ekonomisko dzīvi veidi, kas varētu atjaunot sabiedrību un apkārtējo vidi.

Šī sertifikāta Sasniegumu mērķis ir, lai jūs varētu saprast, kāpēc un kā izveidot, mērogu un novērtēt digitāli-iespējots sistēmas "ilgtspējīgas apmaiņa". "

  •  Pēcdiploma sertifikāts - Ilgtspējīga Leadership: sākot ar maijā Ambleside, pie ezera rajonā.

"Diskusijas ar kolēģiem cenšas būt ilgtspējīgas līderi, ko izraisījusi ievērojamus vieslektoru un veicinājusi pasaules klases pasniedzējiem palīdzēs jums izpētīt nākotni savu aicinājumu kā ilgtspējīgas līderis.

Jums tiks atbalstīta ļoti starpnozaru izpētei gan ilgtspējas, gan vadībā, kad orthodoxies korporatīvās sociālās atbildības un vides pārvaldība tiks apstrīdēti, lai jūs varētu skaidrāk identificēt ceļš, lai jūsu nākotnes efektivitāte kā līderis sociālo un organizatorisko izmaiņu.

Mēs uzskatām, ka mūsu izmantošanu empīrisks mācīšanās un dabas kā vietu un iedvesmas pēcdiploma izglītības uz ilgtspējīgu vadību, ir pasaulē pirmais. "

Par IFLAS Diretor piebilst, ka "daži atbalsta Bitcoin, jo tās ātrumu un izmaksām, citi dēļ jaunā laikmeta finansiālu brīvību varētu iespējot. Citi ir bažas par to, un kā tas ietekmēs ekonomiku un sabiedrību. Citi domā, ka tas, kas nāk nākamo gribu būt vēl svarīgāka. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai kļūtu labāk informēti, un analizēt to no daudzām dažādām perspektīvām ".

Neraugoties uz atvērto atbalsta kriptonauda, ​​universitātes iswarning nākotnes studenti pret pērkot Bitcoin tikai jāmaksā par tuitiondue uz augsta svārstīguma risku. Iestāde uzskata, ka skolēniem ir jāmaksā tikai tad, kriptonauda tad, ja tie jau pieder to.

Iestāde, kas atrodas Carlisle, un ar vidējo skaitu 10,500 studentu gadā, veic savu padomu pret nepastāvību un plāno pārvērst BTC maksājumus mārciņas sterlingat laiku paymentvia apstrāde platforma BitPay.

Saistītās ziņas


Post ICO

Meksikas bāzēta meXBT pērk Singapūras apmaiņas monētu Republiku

Post ICO

Izpratne par mikrouzņēmumiem un Bitcoin lomu

Post ICO

Bitcoin fondam ir jauns izpilddirektors: izvēlētais ir Jon Matonis

Post ICO

NYDFS lūdz skaidrību Bitcoin fondam

Post ICO

Ieiešana Bitcoin vagonā: šonedēļ sākas Indijas pirmā reālā laika tirdzniecības platforma

Post ICO

Krievija uzskata Bitcoin regulēšanu, lai izvairītos no kriptogrāfijas noziegumu skaita valstī

Post ICO

Travelers BOX Turcijas lidostā ļauj jums mainīt Bitcoin valūtas atlikumus

Post ICO

Malware warning: site Klausieties Bitcoin, kuru bloķējis Google Chrome

Post ICO

Tradehill aptur tirdzniecību: bankas un regulatīvie jautājumi padara vēl vienu upuri

Post ICO

Poker Stars izpilda bitcoīnu integrāciju

Post ICO

Iepazīstieties ar Yifu Guo, kas ir aiz Avalon Bitcoin minerālu

Post ICO

Coinbase vadītājs apgalvo, Bitcoin aizstās ASV dolāru kā pasaules rezerves valūtu