Nākotnē būs pieejami arī ASV Pasta pakalpojumu 36 000 biroji | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Nākotnē būs pieejami arī ASV Pasta pakalpojumu 36 000 biroji

Nākotnē būs pieejami arī ASV Pasta pakalpojumu 36 000 biroji

Lūk daži vārdi, jūs nekad domāja, jūs varētu dzirdēt vienā teikumā: Bitcoin un ASV Pasts. Tomēr acīmredzot tā, kas pazīstams arī kā USPS, apsver pievienojot kriptonauda apmaiņu tās pakalpojumu klāstu.

Iestādes birojs ģenerālinspektora nesen organizēja starptautisku tiešsaistes forumentitled "Virtual valūtas: izpēte par iespējamo lomu pasta operatoriem". Webinar piedalījās pārstāvji no Pasaules Pasta savienības un Pasaules banka, cita starpā.

Kopā viņi pētīja iespējām Bitcoin var dot ievietot birojus visā pasaulē un apspriesti, ja pašreizējie pasta nodaļas, varētu darboties kā apmaiņu, izmantojot fizisku locationsor ja pakalpojums varētu izkrāsot monētas, lai noturētu Bitcoin vērtību, Coindesk ziņots.

"Tur ir liels izaicinājums pasta operatoriem pēdējā laikā, pasta apjomi samazinās, cilvēki neapmeklē ievietot birojus tik bieži, cik viņi izmanto, lai. Taču pasta operatoriem ir uzturēt savus tīklus, tie ir meklēt jaunus veidus, kā aizpildīt savu biroju augšup un viens potenciāls kontaktpunkts ir valūtas virtuālo valūtu uz citām valūtām, "teica Kristians Jaag, vadošais partneris Šveices ekonomikā, kurš kicked-off diskusiju, uzskaitot dažas īpašības no kriptonauda.

Saskaņā ar Jaag, ja mērķis ir izstrādāt Bitcoin apmaiņu katrā, vai kādu no fiziskās pasta nodaļu, šīs struktūras varētu izmantot savas esošās naudas pārsūtīšanas licences, lai veicinātu izveidi minēto apmaiņu, dodot jaunu mērķi, lai mirst pakalpojumu.

USPS ir kaulu strīdus ASV gadiem: aģentūra pašlaik izmaksā Federālās valdības $ 15900000000 gadā, bet ražo mazāk un mazāk.

Iepazīstinām Bitcoin apmaiņu Pakalpojuma 36000 ķieģeļu un javas pastu officeswould protams, ne tikai palielināt mainstream pieņemšanu Bitcoin un tās vērtību, bet tas ieslēgtu iegādi vai pārdošanu kriptonauda uz vieglāku, ātrāku un reizēm drošāku procesu.

Jauns Reddit atstāja šo ziņu r / Bitcoin: "Es ceru, ka tā ir taisnība, es esmu bijis vēlas iegādāties Bitcoin visilgāko laiku, bet tā kā es esmu tikai 17 [gadi] Es nevaru reģistrēties Coinbase un mani vecāki neuzticas ideju par tikšanās pilnīgs svešinieks ar localbitcoins.com. Es esmu pārliecināts, mani vecāki varētu uzticēties pasta pakalpojumu ".

Par saistīti ar projekta pētnieki sāks strādāt uz balta papīra, kas nodrošina pamatu izveidei apmaiņas ietvaros Pasta Serviceover tuvāko mēnešu laikā. Saskaņā ar Bloomberg, iestāde tiek uzstājām pieņemt vairākus finanšu pakalpojumus un Bitcoin varēja perfekti būt viens no tiem.

Attēli no Bloomberg

Saistītās ziņas


Post ICO

Ēģiptes Bitcoiners tagad var iegādāties BTC, pateicoties YellowPay izsniegtajam jaunajam talonu pakalpojumam

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Zviedrijas Centrālās bankas pētījums pierāda, ka Bitcoin nav ietekmējis ekonomiku

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

Dogecoin Facebook administrators gatavojas cietumā

Post ICO

Coinye West uzsāka četras dienas pirms laika pēc tam, kad Kanye bija apdraudējusi tiesvedību pret kodētājiem

Post ICO

Fizisks Bitcoin kabelis ar biometrisko autentifikāciju? CryptoLabs uzsāks darbību 2015. gadā

Post ICO

Singapūras ieņēmumu dienests atzīst un nodokļus Bitcoin

Post ICO

SEC amatpersonas negants pār Sandhill Exchange Doxxing darbinieku

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Vai 2014. gadā varētu sasniegt izaugsmi, ko Litecoin gaidīs?