UTorrent atjauninājums kontrabandas ēnaino kriptvulāciņu mīnētājs jūsu datorā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

UTorrent atjauninājums kontrabandas ēnaino kriptvulāciņu mīnētājs jūsu datorā

UTorrent atjauninājums kontrabandas ēnaino kriptvulāciņu mīnētājs jūsu datorā

Jaunākajā versija populārās uTorrent ir acīmredzami lielāka nekā "tikai" Torrent klients brīdī. Saskaņā ar tiešsaistes ziņojumiem, lietotājiem, kas nesen uzstādīta vai atjaunināto programmatūras pamanīja klātbūtni nevēlamu kriptonauda kalnracis sauc Epic skala.

Situācija bija, pirmkārt, ziņoja par uTorrent ir tiešsaistes forumiem, saskaņā ar vietnes Engadget.com, bet pavediens nebija pieejams brīdī rakstiski. Komentāri brīdināja citus lietotājus, ka uTorrent versija 3.4.2, kas ietverti kādu kodu, kas pārveidoja lietotāja datoru par kriptonauda saimniecībā, galvenokārt radot Bitcoin un Litecoin trešajām personām.

Pētījumi, ko vietnes NewsBTC.com atrada programmatūras avota un modus operandi. "Mēs atklājām, ka šī programma izmanto to pašu hash funkcijas - SHA256 un MD5 - ka, Bitcoin kalnrači tiek izmantoti, lai atrisinātu blokus skenēšanu uz vairākām antivīrusu programmām, ieskaitot Kaspersky un Norman, arī kategorijās Epic skala būt Bitcoin Miner,. Nav vīrusu, lai gan. "

Situācija tika apstiprināts ar foruma vecākais atbalsta vadītājs šādu pirmajiem ziņojumiem. Eksperts teica, ka, lai gan lietotni nevarēja "uzstādīt bez atļaujas", bija "nekad brīdinājumu par to," neskatoties uz to, ka viņš atteicies no visām programmatūrā.

BitTorrent, uTorrent mātes sabiedrība, ir liegta iespēja saņemt "kluss instalēt". Pārstāvis pastāstīja Vergethat kompānijas "izskatīja šo jautājumu rūpīgi, un to var apstiprināt, nav kluss instalēt notiek", piebilstot, ka "visticamāk, lietotāji pieņēma piedāvājumu instalēšanas laikā."

Kad Epic Mērogs tiek instalēta lietotāja datorā, tas aizņem CPU ciklu un palēnināt ierīces, kas patērē enerģiju, lai radītu kriptonauda.

Kalnraču ir acīmredzami viegli atinstalēt, saskaņā ar atbalsta vadītājs, bet daži lietotāji nepiekrīt. "Viens teica, tas nav parādās arī" Programmas un līdzekļi sarakstā Windows, un vēl [user] nepieciešama anti-adware programmatūru, lai atbrīvoties no tā, "Engadget.com ziņo.

Atpakaļ 2014. Gada novembrī, izpilddirektors Episkā Mērogs apsprieda lietotnes funkcionalitāti Kasperska forumā. Tim Olson teica lietotne var atinstalēt normāli. Tomēr viņš arī apstiprināja, ka "mēs atstāt vienu reģistra atslēgu, aiz, kas ir nejauši UUID. Mums ir nepieciešams šo ID, lai sniegtu pienācīgu uzskaiti mūsu izplatīšanas partneriem, ja jūs nolemjat, lai atkārtoti instalēt. Tas reģistra atslēgu nekad nevar pārraidīt pēc jums uninstall- tas ir tikai lasāms vēlreiz, ja jūs atkārtoti instalēt. "

Lielākā daļa antivīrusu kompānijas jau iepriekš apstiprināja, ka Epic Mērogs nav bīstams, lai gan tas noteikti var samazināt darbības līmeni jebkurā ierīcē.

BitTorrent neplāno atstāt Epic Mērogs atpaliek. Uzņēmums norādīja, ka programmatūra ir "lielisks partneris, lai mēs turpinātu radīt ienākumus uzņēmumam, vienlaikus veicinot līdzekļus, lai [filantropijas iniciatīvas]."

Saistītās ziņas


Post ICO

BitPay jaunais atvērtā koda projekts Bitcore palīdz Bitcoin lietotņu izstrādātājiem

Post ICO

Nasdaq plāno ieviest Blockchain privātajā tirgū

Post ICO

Microsoft un MIT izpētīt izmantot blokchain tehnoloģiju

Post ICO

Trijiem labākajiem Bitcoin Europe konferences mirkļiem Amsterdamā

Post ICO

Bitcoin cenu prognoze 2017. gadam

Post ICO

Coinbase ir otrais aizraujošākais Laika posms 2013. gadā: vēl aizraujošāks pēc ieguldījumiem 25 miljonu ASV dolāru apmērā

Post ICO

Bitcoin Universe - Kurš Bitcoin raksturs ir jums

Post ICO

Bobby Lee un Brock Pierce vietā Shrem un Karpeles vietā Bitcoin fonds: izvēle izraisa pretrunas

Post ICO

Reddit aizver virtuālo sloksņu klubu GirlsGoneBitcoin, bet platforma atkal tiek atvērta ar jaunu nosaukumu

Post ICO

Draperu ģimene un Bitcoin: dēls to pielūdz, tētis par to mācās, un vecmāmiņa nejūt mīlestību

Post ICO

Mining Botnet Izmantojot Facebook infekcijas izslēgšanai

Post ICO

Bitcoin London 2013 ir šeit, un mēs dodam jums pilnu priekšskatījumu