Valentīna diena ir gandrīz šeit: Honkongas florists piekrīt kriptokultūras formai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Valentīna diena ir gandrīz šeit: Honkongas florists piekrīt kriptokultūras formai

Valentīna diena ir gandrīz šeit: Honkongas florists piekrīt kriptokultūras formai

Florists Honkongas Ziedu Deliveryhas paziņoja, ka isnow akceptē Bitcoin maksājumus, tieši laikā, lai Valentīna diena, svinēja visā pasaulē 14. Februārī.

Ar šo jauno iespēju, tad bizness ir pieņemt Bitcoin pasūtījumus, izmantojot savu tīmekļa vietni, kas ļauj klientiem maksāt vieglāku un ātrāku veidu. Uzņēmums ne tikai pārdod svaigus ziedus un sarežģītas pušķi, bet arī kūkas, šampanieti un citas dāvanas iet ar ziedu kārtību.

"Lēmums pāriet uz pārņēmējai Bitcoin loģiski par mums, un tas radīs spēcīgu pieaugumu mūsu starptautisko klientu bāzi", uzņēmuma direktors, Leslija Wu, pastāstīja Bitcoin vientuļnieks.

Bez tam, 10 procenti no katras tiešsaistes maksājums ar cryptocurrencywill iet taisni uz labdarības organizācijai.

Hong Kong ziedu piegāde garantē vienas dienas piegādes visiem vietējiem pasūtījumiem, bet tās atstāj padomu pirms īpašo dienu ierodas. "Tas ir labākais, lai pasūtītu Valentīna diena kārtību tagad, pirms faktiskās dienas. Tādā veidā pasūtījums būs gatavs, ziedi uz rokām, un piegādes jau būs set", Wu paskaidroja, piebilstot, ka visas piegādes uz parastām dienām notiek starp 09:00 un 18:00.

Kompānija, kas dibināta 1996.gadā, bija viens no pirmajiem, ziedu veikals ir Honkongā un saglabāt līdz dienai, kad runa ir par inovatīvu maksājumu metodes. Bez Bitcoin, Google Wallet opcija ir pieejama arī.

Attēli no Honkongas ziedu piegāde mājas lapāTrauku tīkla pirmais Bitcoin Billpay videoKā jau iepriekš solītās Trauku Networkhas izveltnē spēju maksāt jūsu Dish Network rēķinu izmantojot Bitcoin un mēs esam ieguvuši video no Trauku tīkls, kas parāda craigs no "Life par Bitcoin" dara tikai to.

Trauku tīkls ir norādīts jūs varat maksāt savu rēķinu uzreiz tiešsaistē Bitcoin tiesības tagad, un ka drīz Bitcoin maksājumi parādīsies Dish Network Hopper DVRs.

Laikā, kad tas notiek tiešsaistē Trauku Network Bitcoin opciju Hopper DVRs vēl nav iespējota, un man personīgi bija iespēja, lai apstiprinātu šo faktu par savu Dish Network Hopper. Coin Uguns tiks monitoringa programmatūras atjauninājumus Hopper nākamo 24 stundu laikā, un dos jums paziņosim, kad tā ir iespējota.


Vīne gatavojas uzņemt Centrāleiropas Bitcoin Expo 2014Centrāleiropa rīkos plašu Bitcoin notikumu apmēram divus mēnešus: Centrāleiropas Bitcoin Expo (CEBE) notiks gada maija 31. Līdz 1. Juneat Austria Center Vienna.

Viens no labākajiem daļu pasākuma būs klātbūtne pazīstamu personību no Bitcoin pasaulē. Dan Held no Blockchain.info, Adam Vaziri no Diacle un Stefan Molineux no Freedomain Radio ir tikai daži piemēri.

Bet kāpēc Vīne? Andrej ŠEBESTA, galvenais notikums vadītājs CEBE, dod atbildi. "Par Centrālās Eiropas reģionā pārstāv Vīnes faktiski tā saukto sirds Europe.This tirgus ir ļoti interestingnot tikai tāpēc, ka tā lielā iedzīvotāju, kas ir ierobežota informācija par BTC, bet arī tāpēc, ka bagātību cilvēkiem šajā reģionā. Vīne ir ļoti tuvu citām ekonomiskajām burtiem, piemēram: Budapeštā, Prāgā, Minhenē, Ļubļanā, Berlīnē, Varšavā, Bratislavā ".

Šī ir unikāla iespēja visiem BTC faniem, entuziastiem un visiem pārējiem, lai daļu no notikuma, kas ir ne tikai konference, bet kaut kas cits, kaut kas, kas paliks mūsu atmiņās uz ilgu laiku. Tas būs ne tikai garlaicīgi konference tas būs aizraujošs brīvdienu vienā no skaistākajām pilsētām pasaulē. Tāpēc nevilcinieties un nopirkt biļeti, cik drīz vien iespējams, jo tur nav daudz pa kreisi.

Jums būs nepieciešams iegādāties biļeti, lai piedalītos Centrāleiropas Bitcoin Expo, bet labā ziņa ir tā, ka cenas ir diezgan saprātīgs. Vienas dienas biļete maksā 120 eiro, un cena abām dienām ir 150 eiro, bet agri pircēji maksā tikai 100 eiro.

Ja jums ir Viena, bet nevēlaties tērēt naudu, organizācija arī throwing divu stundu garu lekciju par Bitcoin pamatiem par brīvu. Tomēr tā prasa iepriekšēju reģistrāciju un aizpildot veidlapas par pasākuma mājas lapā.


Vjetnama izsaka brīdinājumu pret Bitcoin - izmanto Mt. Gox piemērsValsts Banka Vjetnamas tikko izdeva vēl vienu brīdinājumu pret kriptonauda un nolēma samazināt visus iespējamos savienojumus starp Bitcoin un valsts kredītiestādēm. Šiem uzņēmumiem ir aizliegts piedāvāt jebkādu Bitcoin saistītās pakalpojumus no šī brīža.

Saskaņā ar Vjetnamas ziņu aģentūra Bitcoin un citi cryptocurrencies netiek klasificēti kā juridiska tenderor uzskatīta līdzekļus maksājuma Vjetnamā un kredītiestādēm nav atļauts izmantot digitālās valūtas sniegt pakalpojumus klientiem.

Šis ir otrais brīdinājums Vjetnamas iestādes izsniegta. Pirmais, kas arī norādīja Bitcoin netika atzīta par likumīgu maksāšanas metodi valstī, tika izdots 14. Februārī. Tas arī uzskaitīti "tradicionālo" riskus, piemēram, naudas atmazgāšanu, izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, augsto nepastāvību un liels risks spekulācijas.

Tāpat kā daudzās citās valstīs, vjetnamiešu Bitcoiners netiks aizsargāti ar finanšu iestāžu gadījumā naudas zuduma. Tomēr šis dokuments nav skaidri aizliegts Bitcoin, tikai gadījumā, ja banku saistītiem uzņēmumiem.

Lai arī abi valsts banka Vjetnamas izdotie paziņojumi ir diezgan līdzīgi, vieta Coindesk reportsan svarīgs jaunums klāt otrajā document.The oficiālu brīdinājumu atsaucas uz neseno sabrukuma Mt. Goxand uzskaitīti arī citas hakeru mēģinājumus, kas ir iepriekš ietekmē apmaiņu, piemēram, Bitstamp.

Paziņojumā arī atsaucas citas valstis, piemēram, Taizemi vai Ķīnu izsniegtos "pierādīt", ka Bitcoin ir noteikti bīstami lietotājiem brīdinājumus.

Featured attēlu no Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

Pārpalikums atklāj blockchain akciju tirdzniecības platformu

Post ICO

Mobilo maksājumu pakalpojums Lemon Network ģenerāldirektors vēlas Bitcoin iekļaut platformā

Post ICO

PayPal atver durvis uz Bitcoin: Hub platforma apvieno BTC maksājumu iespēju

Post ICO

Kipras policija izmeklē Neo & Bee: CEO Danny Brewster joprojām trūkst

Post ICO

Coinbase ir otrais aizraujošākais Laika posms 2013. gadā: vēl aizraujošāks pēc ieguldījumiem 25 miljonu ASV dolāru apmērā

Post ICO

Pirmā Bitcoin balstītā drošība uzsāk tirdzniecību Stokholmas tirgū

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Četrus gadus vēlāk mēs joprojām nezinām, kas izveidoja Bitcoin

Post ICO

Plānotā jaunināšana izraisa nederīgu bloku rašanos

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

Tas nav jautājums par aizliegumu Bitcoin, saka Ķīnas Tautas Bankas gubernators

Post ICO

Dzīvo Grieķijā, kā teicis vietējais Bitcoin pieņemšanas restorāna īpašnieks