Wall Streets Queen of Commodities: Bitcoin tech ir nākotne | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Wall Streets Queen of Commodities: Bitcoin tech ir nākotne

Wall Streets Queen of Commodities: Bitcoin tech ir nākotne

Blythe Masters ir uzlēca uz Bitcoin bandwagon

Vai vismaz Bitcoin tech bandwagon. Pēdējās nedēļās ir redzējis izplūdums interesi un commendations par Bitcoin ir blockchain tehnoloģiju, un finanšu vadītājiem, kas reiz rakstīja kriptonauda off pilnībā tagad uzskata digitālais nauda ir atslēga uz tehnoloģisko revolūciju, kas varētu pārveidot visu finanšu nozari.

Blythe Masters, kad sauc par "karalieni preču" Wall Street, tagad uzskata, ka Bitcoin varētu pārveidot tirgu darbību. Pašlaik Masters ir izpilddirektors Digital Asset Holdings, uzņēmums, kas specializējas sniedzot norēķinu un virsgrāmatā pakalpojumus jaunizveidotiem. Viņa ir arī ievērotas ekonomists un bijušais izpildvaras pie JP Morgan Chase.

Uzrunājot dalībniekus pie SourceMedia ir jāsasauc konferencē Manhetenas Masters apgalvoja, ka potenciāls Bitcoin tech ir "gigantisks". Viņa piebilda, ka tikai par katru finanšu aktīvu veida - vai mēs runājam par akciju, obligāciju, vai atvasinājumu - varētu rīkoties tāpat kā Bitcoin rokturi darījumus.

Masters salīdzināja pašreizējo stāvokli Bitcoin lai ka internetā jau 1990., paziņojumu, ko varētu uzskatīt par sava veida dubultā griezīgs zobens. Nozare ir vēl jauni, un neviens nezina, kādā virzienā viss attīstīsies, bet tajā pašā laikā pati pasaule var vienkārši nebūt gatavi par to.

Blockchain tech varētu stimulēt nākamo tehnoloģiju revolūcija

Blockchain tehnoloģija varētu mainīt pasauli. Mēs esam minēts šis uz dažām citos gadījumos par šo tīmekļa vietni, un tēma ir ļoti populārs visā internetā. Uzmanības apjoms tiek vaina blockchain tech vien būtu jākalpo ievērosiet, ka tas ir tehnoloģija, cilvēkiem ir nepieciešams, lai saglabātu acu par.

Par blockchain tehnoloģiju jēdziens ir diezgan vienkārša, un ikviens, kuram ir pieredze vai zināšanas ar Bitcoin būs pieredze vai zināšanas ar blockchain. Bitcoin centros visā milzu publisko virsgrāmatu, ko sauc par blockchain, kas izseko visus darījumus un anonīmu vietu visiem BTC.

Kā jūs varat iedomāties, uzskaites visus šos datus, ir sarežģīts un intensīva uzdevums. Tā vietā, lai izveidotu centrālo serveri un apstrādes centrs, Bitcoin tās blockchain sistēmu, kas mudina citus cilvēkus un uzņēmumus izmantot savu datora jaudas, lai palaistu blockchain. Bitcoin ogļrači apkopot blokus datus, un tiek apbalvoti ar jauniem BTC un arī transakcijas maksu par to.

Svarīgi ir tas, ka Bitcoin būtībā Kopīgi izveidoti. Tas pasargā zemas izmaksas vispārējai sabiedrībai un nodrošina stabilu, pastāvīgu darbību digitālās valūtas. Daudzi cilvēki uzskata, ka šāda veida tehnoloģijas var pielāgot citām nozarēm, kurās ir apstrādāti augsta līmeņa datiem.

Fakts ir, ka ir milzīgas summas datora apstrādes jaudu pieskatīšanas neizmantoto visā pasaulē. Pieskaroties vērā pat daļu no šīs varas, varētu dot uzņēmumiem un nozarēm piekļūt milzīgam daudzumam apstrādes jaudu, padarot to viegli apkopot datus un veikt citus uzdevumus.

Ar tik daudz cilvēku runā par blockchain tehnoloģiju, un jo īpaši ar labi naudīgs nozares, piemēram, finanšu kļūst ieinteresēja tehnoloģijas, tas var būt tikai laika jautājums, pirms notiek lielākie atklājumi.

Saistītās ziņas


Post ICO

Matt Allen, BitcoinStarter dibinātājs: jauna iezīme ļaus jums pārveidot Bitcoins caur Reddit

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech varētu padarīt vērtspapīru sabiedrību novecojušus

Post ICO

Tātad, cik BIG ir Bitcoin, kad mēs tuvojamies 2014. gadam

Post ICO

Perk Rewards Program un Bitcoin

Post ICO

Maksājiet rēķinus ar Bitcoin Austrālijā, Indonēzijā un Taizemē

Post ICO

FBI ir atļauts pārdot gandrīz 30 000 Bitcoin no Silk Road krūtis

Post ICO

El Passion ir pirmā kompānija, kas pieņem Bitcoin Varšavā

Post ICO

Kanāda ir gatava kļūt par kriptēšanas pasaules centru: Bitcoin Expo 2014 notiek aprīlī

Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

Tālāk ir sniegts tas, ko jūs esat aizmirsis pagājušajā nedēļā (17.-24. Augusts)

Post ICO

Ņujorkas katoļu baznīca pieņem kriptokultūras ziedojumus

Post ICO

Jauns ziņojums parāda Mt. Gox noplūda Bitcoin gadus pirms sabrukuma 2014. gadā