Iestādes apspriež regulējumu, Zeroblock dodas uz Android un Atlanta rīko kriptogrāfiju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iestādes apspriež regulējumu, Zeroblock dodas uz Android un Atlanta rīko kriptogrāfiju

Iestādes apspriež regulējumu, Zeroblock dodas uz Android un Atlanta rīko kriptogrāfiju

Šonedēļ Bitcoin eksaminētājs vērsta uz jauniem uzņēmumiem, jaunām funkcijām un jauniem pakalpojumiem. No tirdzniecības platformas uz jauniem ieguves iekārtām, un neaizmirstiet par paplašināšanos pirmā Bitcoin ziņu apkopotājs Zeroblock, viss, ka jautājumus ir šeit, mūsu jaunāko iknedēļas noapaļot uz augšu.

Btc.sx ir jauns Bitcoin tikai rezerve tirdzniecības platforma

Nosaukums Btc.sx varētu izklausīties pazīstami, jo uzņēmums ir viens no sponsoriem Aussie pasākuma "Beers4Bitcoins", kas notiek Sidnejā. Bet starta, dibināja bijušais baņķieris Joseph Lee, izcēlās šonedēļ pēc paziņojot savu tirdzniecības platformu, kas darbojas tikai ar Bitcoin sasniedza rentabilitāti tikai pēc mēneša, un pusi no darba.

Lee vēlas ikviens, lai būtu iespēja spekulēt par vērtību kriptonauda ar pienācīgu instrumentu, bet bez galvenajiem riskiem. Tieši tāpēc Btc.sx ietver visus ar tirdzniecību, izmaksu un noguldījumus.

Izstrādātājs rada Aveņu Pi Bitcoin Hotspot

Izstrādātājs Richard Green nesen ievietojis ziņu Reddit paziņoja, ka viņš bija beidzis darba prototipu jaunu Bitcoin iespējotu Wi-Fi Hotspot, ko darbina ar aveņu Pi. Hotspot var atpazīt pēc SSID (Service Set Identifier) ​​"BitcoinWifi" un ļauj savienojumus ar Bitcoin mezgliem, caur portu 8333, kas ļauj maksājumu, lai nodrošinātu pilnīgu piekļuvi pakalpojumam.

Pēc autores domām, ierīce prasa nulles konfigurācija strādāt, bet tai ir jāpievieno esošās infrastruktūras (5V USB strāvas adapteri un maršrutētāju, izmantojot Ethernet). Jūs varatLaipni lūdzam nākotnē: izpildiet cryonic Bitcoin kalnrūpniecības mašīnuTā kā mēs redzējām, mēs zinām, ka tas ir gandrīz neiespējami vidusmēra datora manējai Bitcoins efektīvi. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc kalnrūpniecības mašīnas ir ziedoša kā sēnes un, šodien, mēs dos jums citu piemēru attīstību.

Satieciet Cryonic FrostBit, no Cryoniks Inc., mašīna, kas var uzskatīt tikai tad, PC, ja mēs runājam par tās nosaukumu. Ierīcei ir dažas futūristisks funkcijas: tas satur šķidro slāpekli ģenerators, īpašu ASIC chipsand neaizmirstiet par thespecial cenu ap $ 15,000. Vērtība, kas jūs nevarat, dīvaini, maksāt Bitcoins.

"Tā ir pirmā reize, kad" dators ", tika uzbūvēta patērētājiem ar iebūvētu šķidrā slāpekļa ģeneratoru. Mēs izmantojam hēlija kompresijas tehnoloģiju, lai super-cool kondensatoriem, kas, savukārt, kondensējas slāpekļa gaisu savā šķidrā formā. Nav nekas pat attāli līdzīgs pieejami patērētāji ", saka Fahad Koumaiha, izpilddirektors Cryoniks.

"Ar uzturēt cryonic temperatūru mēs varējām panākt supravadītspēja ar mūsu pasūtījuma izstrādāts ASIC procesoru Ne tikai mēs iegūstam milzīgu Straujš ātrumu, bet mēs samazināt enerģijas patēriņu līdz aptuveni 2800W par vienu vienību;. Ievērojami mazāk nekā jebkas tirgū šodien" viņš piebilst.

Lai gan vidējais PC hits tikai 200W, tas ieguves iekārta var trāpīt virsotnes 2800W un veikt 1000 Gigahashes sekundē. Uzņēmums plāno sūtīt Cryonic Bitcoin FrostBit jūlijā, tādēļ, ja jūs nopietni par Bitcoin kalnrūpniecības un vēlas ieguldīt labu mašīnu, domā par to.

Via techcrunch.com


Western Union izpilddirektors ieteica Bitcoin pieņemšanu, bet tikai tad, kad kriptogrāfijas valūta ir regulētaViens no jaudīgākajiem vīriešiem naudas pārvedumu tirgū, Hikmet Ersek, izpilddirektors Western Union, teica šonedēļ, ka viņa uzņēmums varētu būt meklē pieņemt Bitcoin, bet tikai tad, kad pasaulē slavenākajiem kriptonauda tiek regulēta (vismaz daži no 200 valstis, kurās uzņēmums darbojas).

Ziņas tika atklāts laikā Bloomberg šovs "Street Smart", ko rīkoja Trish Regan. Ersek atzina Western Union varētu ietvert Bitcoin opciju savā pakalpojumu paketi.

Tomēr vadītājs sagaida klienti izrāda interesi un pieprasīt iespēju pirmo, pieprasījumu, kas tiks uzskatīts, kad kriptonauda tiek regulēts.

"Mēs apmesties, un izmaksāt 121. Valūtās [...]. Pēc tam, kad Bitcoin jāregulē, ar regulatora, kas būtu pareizs valūta, kāpēc mums vajadzētu izmantot arī Bitcoin?", Viņš atbildēja, kad apšaubīja Trish Regan, kurš saskaras Ersek ar augstu maksu Western Union maksa pārskaitīt naudu.

Viņš piebilda, ka uzņēmums nevar pagriezt muguru uz šādu jauninājumu ja klienti jāpierāda, ka viņi vēlas to izmantot.

Ja Bitcoin tiek regulēta un klienti vēlas to, kāpēc ne?

Tikmēr, tad no Bitcoin cena, šķiet, ir stabilizējies ap $ 600 zīmes, pēc divām nedēļām neliels svārstīgums, saskaņā ar BitcoinCharts.com.

Featured attēlu no Wikimedia


Ko var nopirkt 1 BTC? Iepazīstieties ar Seans Outpost Meal IndexBitcoin kopiena arvien mainās veids, kā tas mēra spēku savas iecienītākās virtuālo valūtu. Ar ciparu monētu iekarošana savs "personība", daudz lietotāju pārtraucis domāt par to, cik ASV dolāru Bitcoin ir vērts. Tagad, tas ir jautājums par nekustamā pirkuma capacityand tas ir skaidrs, kad jūs pārbaudīt jaunāko Bitcoin saistītu indeksu, kas tur: Šona Outpost Meal indekss.

Šī vienkāršā lapā, paziņoja Reddit "ryepdx" šeit ir viens no pirmajiem soļiem, lai sāktu redzēt Bitcoin kā unikālu kriptonauda bez salīdzinājumus Fiat.

Būtībā, tas norāda, cik maltītes var Šona priekšpostenis, tad Pensacola Bezpajumtniekiem, nopirkt ar 1 BTCaccording līdz Coinbase atjauninātajā kursa. Katrā ēdienreizē ir vidējās izmaksas par 1,25 $, kas jau ar visu ražošanas un piegādes izdevumi iekļauti.

Laikā, kad mūsu vizītes lapu, 1 BTC varētu maksāt par 234 ēdienu, kas vēlāk tiks piedāvātas bezpajumtniekiem reģionā Pensacola, kur atrodas Satoshi Forest, deviņu akru patvērums cilvēkiem, bez mājām.

Visiem Bitcoiners tur interesē radīšanas procesā, "ryepdx" publicēja kodu šeit.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin kopiena atsvešina Mt. Gox sakarā ar kļūdu attaisnojumu: saraksts ar 10 reakcijām

Post ICO

BitPay piedāvā savus trīs jaunos visaptverošos cenu plānus ar nulles tarifiem

Post ICO

Mūzikas koplietošanas vietne pieņem Bitcoin ziedojumus māksliniekiem

Post ICO

Mt. Gox ir self-hosting ar Akamai un ir jauns tirdzniecības dzinējs, bet lēnām operācijām joprojām ir problēma

Post ICO

Mining Botnet Izmantojot Facebook infekcijas izslēgšanai

Post ICO

Coin Fire +: GAW kalnraču nozvejas SEC, FTC, IRS, DHS Uzmanību

Post ICO

Fintech un Bitcoin: jauna finanšu laikmeta

Post ICO

Tikai 30% ziemeļamerikāņu pazīst Bitcoin un vairāk nekā puse to neplāno lietot

Post ICO

Aussie Bitcoin mīļotāji strādā, lai izveidotu Austrālijas Bitcoin fondu un veicinātu izpratni valstī

Post ICO

Bitcoin ATM debijas Vankūverā, Blockchain.info sasniedz 500000 portfeļus un Reddit ieslēdz GirlsGoneBitcoin

Post ICO

Tagad jūs varat pārskaitīt Bitcoin Spānijā vairāk kā 10 000 bankomātos

Post ICO

Jaunais drošāks Bitcoin datortehnikas seifs no Trezor sākas oktobrī