Bitcoin pārsniedz 300 ASV dolārus, Alidjas faili par bankrotu un BTC Ķīna regulē ekosistēmu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pārsniedz 300 ASV dolārus, Alidjas faili par bankrotu un BTC Ķīna regulē ekosistēmu

Bitcoin pārsniedz 300 ASV dolārus, Alidjas faili par bankrotu un BTC Ķīna regulē ekosistēmu

Bitcoin piektā dzimšanas diena, kas šajā pagājušajā nedēļā ir ļoti īpašs, bet tas nebija tikai labas ziņas par pēdējo septiņu dienu laikā. Bitcoiners tagad var izmantot savu kriptonauda iegādāties visurgājējs kravas automašīnu no Tomcar, maksāt par plastiskās ķirurģijas Floridā, kā arī saņemt oriģinālu saturu no Big Brother Bundle, bet tur ir vairāk.

Taču tur nav laika iepirkties tagad, jo mēs esam par to, lai apskatīt pēdējo septiņu dienu laikā mūsu ierasto iknedēļas noapaļot uz augšu.

Circle izvirza $ 9000000, lai konkurētu ar BitPay un Coinbase

Boston balstītas Circle interneta Financial Inc. Izvirzīja $ 9000000, lai nirt Bitcoin ekosistēmā. Sērija investīcijas bija Jim Breyer, Accel Partners un vispārējās Catalyst partneriem.

Saskaņā ar tās dibinātājs, Jeremy Allaire, Circle vēlas radīt un piedāvāt maksājumu pieņemšanas instrumentus tirgotājiem, bet arī vieta, kur patērētāji var pirkt, pārdot, saņemt un glabāt Bitcoins, beidzot konkurē ar gigantu BitPay un Coinbase.

Pilns raksts

Moneero rada SMS Bitcoin maksājumu sistēmu

Dienvidamerikas starta atrodas Urugvaja vēlas Bitcoin vieglāk izmantot, izmantojot plaši lietoto SMS platformu mobilajiem telefoniem. Steven Morell, galvenais programmēšana amatpersona uzņēmuma Moneero, pastāstīja CoinDeskthat plāns ir padarīt Bitcoin pieejamu ikvienam izmantot. Uzņēmums lēš, ka tās pakalpojumus var izmantot par 6,8 mobilajiem telefoniem jau tiek izmantoti visā pasaulē.

Četri holandiešu vīri izveidot Bitcoin apmaiņu atmazgāt nozagto naudu

Nīderlandes iestādes pēc tehnoloģisko noziedzības jautrība arestēja četrus vīriešus Nīderlandē. Aizdomās turamo izplatīt ļaunprātīgas programmatūras veidu, kas ļāva viņiem iegūt informāciju no apmēram 150 Holandes bankas kontu, un pēc tam izmanto Bitcoin apmaiņu sauc FBTC apmaiņa, kas tika izveidota ar tiem legalizētu daļu no $ 1,4 miljonus, kas tika nozagts.

Vīruss ir pazīstams kā TorRAT un darbojas, izmantojot tīklu Tor, vērsta tikai holandiešu skaļruņus.

Pilns raksts

Liberty Reserve dibinātājs atzīst vainu un sejas 75 gadus cietumā

Vladimirs Kats, ir viens no līdzdibinātājiem digitālās valūtas dienesta Liberty Reserve ir vainīgie vairākiem maksājumiem, ieskaitot naudas atmazgāšanu un saņem bērnu pornogrāfiju. 41 gadus vecs vīrietis no Ņujorkas izdod savu pamatu federālā tiesā pirms ASV apgabala tiesnesis Denise L. Cote, Coindesk ziņots.

Daudzi no maksājumiem, viņš saskaras saistībā ar viņa lomu darbojas Liberty Reserve, kas, iespējams, legalizēts vairāk nekā $ 6 miljardus aizdomām par noziegumu. Ja Kats saņem maksimālo sodu par katru maksas, viņš saskaras 75 gadus aiz restēm.

SatoshiDICE īpašnieks uzsāk jaunu off-the-blockchain spēli

SatoshiDICE Tribute ir nosaukums par jauno spēli, ko rada īpašniekiem SatoshiDICE, kas veiks savus darījumus pie blockchain.

Lai gan cilvēki, kas iegādājās sākotnējo SatoshiDICE no Ēriks Voorhees jūlijā joprojām saglabājot savu identitāti tumsā, pārstāvis jaunajiem īpašniekiem atklāja firma bija uzlabot spēli. Kat Brown, vadītājs produktu un mārketinga uzņēmums, teica Tribute ietver sesijas balstītu konti un izstrādātāja API.

Pilns raksts

Coinpunk tagad beta un gaida izstrādātājiem

Coinpunk ir beta versija ir beidzot pieejama. Projekts, kas tiek izstrādāta ar veterānu startēšanas dibinātājs Kyle Drake, plāno būvēt pirmo pilnībā atvērtā koda, pašmitināts do-it-yourself Bitcoin maka pakalpojumu, ka jūs varat palaist uz sava servera.

Pamata ieviešana šo rīku, kas pārvalda maki uz servera pusē, tika izlaists šogad. Taču tagad ir vairākas izmaiņas, vērts pievērst uzmanību. Drake saka, ka viņš ir pavadījis vasaras atjaunot Coinpunk no nulles ", lai atbalstītu hibrīda maku dizainu, kas pārvietojas ar šifrēšanu, lai jūsu interneta pārlūku, kur serveris nevar pieskarties to."

Pilns raksts

Adventurer plāno pirmo Bitcoin darījumu no Dienvidpolu

Francūzis Faysal Hanneche drīz varētu kļūt par pirmo personu, lai padarītu digitālo valūtas pirkšanu no Dienvidpola, saskaņā ar Coindesk. Ir piesaistei notiek, lai padarītu projektu piepildīsies, vadību Dānijas Bitcoin brokera Sirius Money. Ja Hanneche izdodas savākt € 2000, lai palīdzētu atbalstīt braucienu, viņš veiks Bitcoin uzlīme viņa ragavas visu ceļu uz Amundsena-Skota stacijas Antarcticaand veikt pirmo jebkad Bitcoin pirkumu Dienvidpolu. Un ko viņš pērk? Pizza, protams!

Plug-in var pārvērst iOS ierīces par Bitcoin ieguves botu

Platforma Icoplay, attīstītājs no Vienotības plug-in, ir radījis jaunu veidu izstrādātājiem monetizācijas bezmaksas iOS lietotnes caur Bitcoin ieguves.

In pārvietot, kas tiek kritizēts par daudz lietotāju, Icoplay vēlas izmantot raktuvju programmatūru slēpto mobilajās lietojumprogrammās. Izstrādātājs tiek apbalvoti ar Bitcoin, nevis dodas uz pirkumiem lietotnē. Saskaņā ar Icoplay s Simon Hill, kompānija ir izstrādājusi Icominer Unity plug-in, kas var tikt iebūvētas lietotnes vai spēles. Spraudnis tad fonā un raktuves par Bitcoin kamēr spēlētājs izmanto pieteikumu.

Pilns raksts

Atbalstīt LibreOffice un dokumentu Fonds ar Bitcoin ziedojumiem

Labdarības grupa Dokumentu fonds radītājs pazīstamā bezmaksas biroja suite LibreOffice, tagad pieņem Bitcoin ziedojumus, lai atbalstītu darbu savu pasaules sabiedrībā. Programmatūra ir pieejama 110 valodās un darbojas jebkurā lielas platformas.

Saskaņā ar Fonda mājas lapā, tad "serveriem un infrastruktūra ir jānodrošina un jāuztur, domēnu nosaukumi un preču zīmes ir jābūt reģistrētam un rūpēsies, kā arī notiek pieprasījums ceļojumu finansējumu mūsu biedriem, un piedalīšanos pasākumos".

Pilns raksts

RedFury 2.6GH USB ogļracis tagad ir pieejami

Tirgus svinēja ierašanās jaunā USB balstīta Bitcoin ieguves ierīces šonedēļ, Coindesk ziņo. Uzņēmums RedFury veic pasūtījumus tās 2.6GH kalnraču, kas būtībā ir ASIC tāfele ar heatsink darbina ar tapām to USB portu. Jaudas patēriņš ierīce ir aptuveni 2,5 vati, un uzņēmums pārdod vienības 0.49 BTC.

Brazīlijas žurnāls Super Interessante pieņem Bitcoin no lasītājiem

Pazīstamais brazīliešu žurnāls Super Interessante daļa no milzu mediju grupas Abril Comunicações SA, ir tikko uzsākusi "jaunu pieredzi" ar novembri izdevumā. Izdevums pieņemot Bitcoins no lasītājiem, kuri vēlas, lai nekavējoties piekļūt dažiem no žurnālu rakstus.

Šis jaunais izdevums ir dažas raksti veltīti kriptonauda, ​​konkrēti par Kreuzberg rajonā Berlīnē.

Pilns raksts

EBay prezidents saka PayPal var pieņemt Bitcoin nākotnē

No eBay prezidents atklāja, ka viņa uzņēmums gatavojas paplašināt klāstu digitālo valūtu tā pieņem, Coindesk reportedthis nedēļā. John Donahoe pat gāja tik tālu teikt, ka PayPal varētu iekļaut Bitcoin nākotnē. Viņš teica, ka digitālais valūta būs "ļoti spēcīgs lieta". Tomēr e-komercijas grupa pirmo reizi gatavojas koncentrēties uz iekļaujot atlīdzība punktus no mazumtirgotāja lojalitātes programmām savā PayPal maku.

Exchange BitTrade Austrālija uzsāk pirmos Bitcoin stipendijas

Sidnejas bāzes apmaiņas BitTrade Austrālija paziņoja uzsākšanu pirmo Austrālijas kriptonauda stipendijām ar pieejamajiem ar vērtību līdz 7. BTC trim iespējām. Lai piedalītos, prasītājām ir jāiesniedz 2000 vārdu eseju, atbildot uz jautājumu "tiks Bitcoin mainīt pasauli?".

"Bitcoin bija ieņemts akadēmiskā eseja pirms četriem gadiem. Šodien tas ir mainīt pasauli. Mēs vēlamies šo eseju konkursu, lai mudinātu cilvēkus izkristalizēt savas lielas idejas par to, ko šis protokols var panākt," sacīja Ronalds Tucker mārketinga vadītājs pie Bit tirdzniecību Austrālijā.

Pilns raksts

Lielākais tiešsaistes platforma pārtikas piegādes Nīderlandē akceptē Bitcoin

No tiešsaistes platformas Thuisbezorgd.nl slavenākajiem pārtikas piegādes pakalpojumu Nīderlandē, lietotājiem saņēma labas ziņas šonedēļ: pakalpojums tagad pieņem Bitcoin. Tas nozīmē, ka platforma ir klienti varēs pasūtīt maltīti kādā no 5000 restorāniem saistīti ar pakalpojumu un samaksāt ar kriptonauda.

Kaut arī uzņēmums saprot, ka nav daudz klientu nekavējoties sākt maksāt ar Bitcoin, tā ir pievienota atbalstu digitālās monētas vienalga, galvenokārt, lai piedāvātu plašākas izvēles iespējas klientiem. Imad Qutob, Thuisbezorgd mārketinga vadītājs, saka, ka tagad, "mēs negaidām Bitcoin sasniegs 10 procentus no saviem kopējiem maksājumiem".

Pilns raksts

Pētnieki saka Bitcoin varētu ciest tīkla uzbrukumu

Bitcoin ir neaizsargāti pret "savtīgu" uzbrukumu, kas varētu ļaut kādam pakāpeniski pārņemt kontroli pār digitālo kases sistēmu, BBC reportedthis nedēļā. Teorētiskais uzbrukums varētu gāzt tā, ka iesaistītie Bitcoin datoriem koplietot informāciju.

Šāds uzbrukums jau varēja būt noticis, teica ziemeļamerikāņu zinātnieki, kuri atklāja ievainojamību, piebilstot, ka "Bitcoin ir bojāta", saskaņā ar Prof. Emin drošāka, kā Kornela universitātes zinātnieks.

Mining Company Alydian inkubē ar Coinlab failus bankrotu

Pēc tam, kad tikai trīs pastāvēšanas mēnešos, uzņēmuma mēroga ieguves startēšanas Alydian, kas ir savienots ar kriptonauda pakalpojumu CoinLab, ir iesniedzis maksātnespējas pieteikumu aizsardzībai, paziņojot, mazāk nekā $ 50,000 aktīvos.

Alydian Inc. Pieteica 11. Nodaļā aizsardzību ASV bankrota tiesā Sietlā, pēdējās nedēļas laikā. Tomēr 10 lappušu dokuments nepaskaidroja, kāpēc uzņēmums pamatojumu minot par bankrotu vai, kā tas maksās savus parādus.

Pilns raksts

BTC Ķīna kļūst par pasaules numur viens Bitcoin apmaiņu

0 Pēc veselu nedēļu izskatīšanas lielāku apjomu Bitcoins, salīdzinot ar Mt. Gox un Bitstamp, BTC Ķīna ir kļuvusi par pasaulē vadošo kriptonauda apmaiņa. Platforma apstrādā darījumu vairāk nekā 109,841 BTC septiņas dienas. Tajā pašā laika posmā, Bitstamp "tikai" apstrādā 93,372 BTC un Mt. GOX līmenis bija pat mazāks, ar 76,673 BTC. Dati no Bitcoinity.org.

Atšķirība bija arī bēdīgi slavens 24 stundas sākumā nedēļas laikā. Starp svētdien (3) un pirmdien (4), Ķīnas valūtas apstrādā 36,104 BTC, pārvēršas skaidrā uzvarētājs, salīdzinot ar Mt. Gox s 24.913 un Bitstamp s 23,214 virtuālās monētas.

Pilns raksts

Šveices kriptonauda tirgotājs var glabāt savus Bitcoins kodol- bunkurā

Tā kā Šveices valdība ļāva privātajiem uzņēmumiem pirkt vai nomāt kādu no valsts nokrišņus patversmēs celtajām Aukstā kara laikā, daudz jaunu oriģinālu uzņēmumiem ir popped up. Viens no tiem tika izveidota ar kriptonauda tirgotāju, kas nolēma izmantot kādu no 7000 pieejamajām bunkuriem droši uzglabāt digitālās monētas, ļaujot super-drošs ieguves un tirdzniecības, kā arī.

Richard Porubcan ir pseidonīms šī Šveices uzņēmējs, kurš labprātāk neatklāj savu patieso identitāti. Lai gan tas var izraisīt dažas aizdomas, tirgotājs šķiet legit: viņš vada veiksmīgu virtuālo valūtu kalnrūpniecības darbību sauc GMP, kas piesaista investīcijas, izmantojot tīmekļa vietni, ko sauc Cryptostocks, un uztur regulārus kontaktus ar saviem daudziem akcionāriem.

Pilns raksts

Silk Road ir atpakaļ ar savu versiju 2.0, bet iestādes skatās

1 Sākotnējā Silk Road, iespējams, ir "miris", bet sēklas nelikumīgu tirgū tagad ir dota vieta uz 2.0 versiju dziļi tīmekļa balstīta platforma, kas nāca tiešsaistē šonedēļ.

Līdzīgi kā vecā Silk Road, jaunais melnais tirgus narkotiku un citu kontrabandas izmanto anonīmu Tor un tur nodarbojas ar Bitcoin, lai aizsargātu lietotāju identitāti un tirgotājiem. Drīz pēc atvēršanas, tas jau bija iespējams redzēt sarakstu ar gandrīz 500 narkotisko, sākot no "parastā" marihuāna uz dārgāku kokaīnu.

Pilns raksts

Bitcoin pārsniedz $ 300 un sasniedz visu laiku augstāko līmeni

Tikai divas nedēļas pēc tam, pārsniedzot $ 200 barjeru, Bitcoin tagad svin jaunu pavērsiena punktu. Un tas viens ir vairāk nekā tikai "milzīgs" vai "great": tas ir patiešām milzīgi. No slavenākajiem digitālās monētas cena tikai gāja tālāk $ 300, kas notiks ceturtdien (7).

Tas nozīmē, ka Bitcoin vērtība ir pieaugusi 20 reizes pagājušajā gadā vien, laužot jaunu rekordu, sasniedzot augstu cenu ap 324 $ par Mt. Gox. Maiņas kas veikts virsrakstus šonedēļ, BtcChina, rāda mazāku vērtību ¥ 1,852, kas atbilst vairāk nekā $ 301. Tomēr, pieprasījums pieaug Ķīnā, nākotne izskatās vēl gaišāku.

Pilns raksts

BTC-E komandām līdz ar EgoPay lai piedāvātu nulles maksas online maksājumu risinājumu

2 kriptonauda apmaiņa BTC-E tikai sadarbojas ar tiešsaistes maksājumu vārti un procesora EgoPay, integrējot jaunu maksājuma veidu un uzlabot tirdzniecības pieredzi saviem klientiem.

Papildus piedāvā "drošu, ātru un ērtu veidu, kā veikt uzņēmējdarbību, iepirkšanās un izklaides darbības tiešsaistē", strauji augošs e-valūta piedāvā arī "unikālu vairāki maki sistēmu, kas nodrošinātu lietotājus ar labāku uzskaiti un pārvaldību" savu digitālo naudu.

Pilns raksts

Bill & Ted aktieris Alex Ziemas virzīt Silk Road dokumentālu

Alex Ziema bija norādīts kā direktors gaidāmo dokumentālo "Deep Web: neminēts Story Of Bitcoin Un Silk Road", saskaņā ar Coindesk. Alex ziema, zvaigzne Bill & Ted Excellent Adventure vai Bill & Ted viltus Ceļojums un direktors lejupielādētās, acīmredzot vēlas virzīt projektu.

Internets Arhīvs pieņem Bitcoin ziedojumus pēc ugunsgrēka

3 The skenēšanas centra interneta arhīvs, kas atrodas Sanfrancisko, tika daļēji iznīcināta ugunsgrēkā trešdienas (6) nakts laikā. Uguns, kas sākās ap 3:30 no rīta, pilnīgi sista digitalizācijas un skenēšanas iekārtu vērts ap $ 600,000.

Kamēr neviens bija ievainots un nav reģistrēta dati tika zaudēti incidentā (pateicoties vairākiem backups notika vairākās vietās), kas ziņoja interneta Arhīvs šeit, uguns sagrauta daži "fiziskās materiāli", kas bija vēl būtu digitalizēt.

Gan šo zaudējumu un iekārtu zaudējumus, bezpeļņas organizācijas spēju ierakstīt vēsturi tīmeklī ietekmēja, un tas ir iemesls, kāpēc iestāde lūdz palīdzību, tai skaitā Bitcoins.

Pilns raksts

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Savings and Trust dibinātājs SEC nodeva par Bitcoin Ponzi shēmas darbību

Post ICO

Top 10 vietnes, kas maksā Bitcoin

Post ICO

Hackers pārdod datus par četriem miljoniem AdultFriendFinder lietotāju par 70 BTC

Post ICO

Tradehill izsoles Bitcoin ieguves vienības Avalon un plāno strādāt ar citiem uzņēmumiem

Post ICO

Norvēģija un Zviedrija gaida Eiropas pamatnostādni par Bitcoin nodokļa uzlikšanu

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Indijas komēdija Dope kļūst par pirmo filmu, lai pieņemtu Bitcoin kā maksāšanas iespēju biļetēm

Post ICO

Lūdzu, nevajag citu monētu, kuras altokīni ir vērts aplūkot

Post ICO

Polijas Finanšu ministrija un bijušais ASV naudas kaltuves direktors atbalsta Bitcoin

Post ICO

No restorāniem līdz skolām no Francijas uz ASV: pieci mazie uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Apvienotās Karalistes mājas birojs liek radīt Avenger stila kriptvulāci

Post ICO

Bitcoin spēļu vietne tika scammed gandrīz $ 1 miljonu dolāru