Coinbase pērk Blockr.io, Austrālija izdod BTC noteikumus un Ķīnas apmaiņas veic kustību | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinbase pērk Blockr.io, Austrālija izdod BTC noteikumus un Ķīnas apmaiņas veic kustību

Coinbase pērk Blockr.io, Austrālija izdod BTC noteikumus un Ķīnas apmaiņas veic kustību

Laipni lūdzam Bitcoin eksaminētājs jaunāko iknedēļas kārtā līdz ar galvenajiem jaunumiem, kas veikts virsrakstus pagājušajā nedēļā.

KnCMiner pārdod Jupiter mikroshēmas tieši sabiedrībai

Bitcoin ieguves aparatūras ražotājs KnCMiner nesen paziņoja, ka pārdod savu Jupiter crunching mikroshēmas sabiedrībai kopām 200. Jaunā iegādes opcija ļauj kalnračiem aizstāt čipsi, nevis visu dēļu gadījumā disfunkcijas vai uzlabot, bet iegādāties aprīkojumu par zemu cenu.

Jupiter 28 nm SHA256 crunching mikroshēmas - kas tiek pārdoti komplektos 200, kas izmaksāja 5400 $, un kuģi no krājuma 48 stundu laikā - tika vispirms pieejami sabiedrībai šīs nedēļas laikā.

Pilns raksts

LakeBTC apmaiņas uzsāk pārlūkprogrammu balstīta Bitcoin tirdzniecības lietotni

Ķīna balstīta kriptonauda apmaiņas LakeBTC ir uzsākusi jaunu HTML5 tirdzniecības instruments nodēvēts LakeTrader.

LakeTrader ir in-pārlūkprogrammu (un līdz ar to cross-platform), app, kas ļauj tirgotājiem apskatīt pasūtīt grāmatas datus, tirdzniecības vēsturi un atvērtos rīkojumus, kā arī ar vairākiem spēcīgs kartēšanas rīku, kas ļauj gan tehniskā analīze un viena klikšķa tirdzniecību.

Avots: Coindesk

Coinbase pērk populārs bloks pētnieks pakalpojumu Blockr.io

Coinbase paziņoja šonedēļ tā ir ieguvusi tautas bloka pētnieks pakalpojumu Blockr.io. Kriptonauda saistīto pakalpojumu aprakstīta ar Coinbase kā instruments, kas "parsē Bitcoin blockchain un iepazīstina datus uz lietotājiem, kas viegli lasīt kā" vienlaikus lielāko daļu savu "gluds, intuitīvu dizainu un API".

"Tā kā Coinbase turpina pieaugt, mēs vienmēr tur aci, citiem uzņēmumiem un privātpersonām, padarot viļņus digitālā valūtā un palīdzot padarīt Bitcoin viegli izmantot," skan jaunāko blogu uzņēmuma publicēto. Saskaņā ar Coinbase, Blockr.io perfekti atbilst visām šīm prasībām.

Pilns raksts

Bitcoin fonds izlaidumi papīra BTC uzņēmumiem

Bitcoin fonds ir izlaidusi jaunu dokumentu ar nosaukumu "Primer par Bitcoin jurisdikciju", dokumentu pamats ir brīvi pieejama internetā šonedēļ palīdz saviem biedriem un citiem kriptonauda jaunizveidotiem risinātu savas juridiskās saistības.

Ziņojumu pasūtīja Robert A. Mcfarlane, partnere Hanson Bridgett LLP birojā Sanfrancisko, lai parādītu uzņēmumiem soļus tie varētu veikt, lai izvairītos no pakļaujot sevi noteikumu vai tiesas prāvas ar valstīm, kuras nav Bitcoin draudzīgi.

Avots: CoinTelegraph

Bitcoiners tagad var izmantot LibraTax, lai aprēķinātu nodokļu saistības

Meet LibraTax, pirmais Bitcoin draudzīgu nodokļu aprēķinu instrumentu, jo īpaši izveidoti par visiem kriptonauda tirgotāju un saistītajiem uzņēmumiem. Vai vismaz par tiem, kas plāno ziņot par savu Bitcoin darbību, lai oficiālajām iestādēm.

Atšķirībā no citiem līdzīgiem rīkiem, kas paredzēti darbam ar fiat valūta LibraTax ir mākonis pakalpojums, kas skenē Bitcoin blockchain lai noteiktu, cik daudz jūs ieguvis vai zaudējis, pērkot vai pārdodot BTC.

Pilns raksts

San Francisco atvērts maiņas mērķis ir e-tirdzniecība Bitcoin

Y Combinator-backed starta Sanfrancisko Atvērt Exchange (SFOX) ir tiešsaistes tirdzniecības platformu, kas palīdz cilvēkiem atrast labāko Bitcoin cenas dažādās biržās. Citiem vārdiem sakot, tā vēlas, lai palīdzētu jums pirkt, pārdot un ieguldīt Bitcoin apmaiņu kinda patīk, un investors pērk un pārdod krājumu par e-tirdzniecību.

Co-dibinātājs Akbar Thobhani atstāja savu darbu pie Airbnb, lai izveidotu šo platformu. Tomēr viņš drīz vien konstatēja, ka, izmantojot Bitcoin bija vēl dārgākas, nekā izmantojot kredītkartes. Tas ir tāpēc, ka tur nav daudz pārskatāmību. Tad viņš sāka domāt, ka, ja viņš varētu atrast veidu, kā salīdzināt cenas, tas palīdzēs vadīt plašu pieņemšanu par Bitcoin tirgum.

Avots: TechCrunch

Austrālijas Nodokļu birojs (beidzot) izdala Bitcoin vadlīnijas

Austrālijas Nodokļu birojs (ATO) ir izlaidusi dažus ļoti gaidīto norādījumi par Bitcoin saistīti nodokļi. Kriptonauda kopiena jau zinājām, ka iestāde strādā pie dažiem jauniem noteikumiem, un atlaišanas laiku faktiski padara daudz nozīmē ar vadlīnijas tiek publicēts kopā Austrālijas 2013-1014 ienākuma nodokļa deklarācijas.

Jauno noteikumu kopums arī kļūst publiski laikā, lai virzītu pieaugošo grupu Bitcoiners kas ir jaunattīstības Kripto-skatuves Austrālijā. Austrālija pašlaik ir ap 40,000 aktīvu BTC lietotājus, kā arī 190 Bitcoin draudzīgas uzņēmumiem.

Pilns raksts

Bitcoin centrs NYC mērķis ir radīt uzsākšanas inkubators

Ņujorka pašas Bitcoin centrs NYC meklē, lai izpētītu jaunus apvāršņus. Centrs, kas bieži pieder dzīvu tirdzniecību un citus kriptonauda notikumiem nesen paziņoja par plāniem "palīdzības fonds, pārvaldīt, un veidot impulsu Bitcoin saistīti uzņēmēji."

Centrs - atrodas tikai 100 metru attālumā no Ņujorkas biržas - saka viņu plāns ir nodrošināt darba vietu, tehnisko atbalstu un pasākumu koordināciju mēģinājumos, lai sniegtu izvēlētās Startups kāju uz augšu uz konkurenci. Protams, ne visi jaunie uzņēmēji tiks pieņemts šajā programmā.

Avots: NewsBTC

Trīs lielākie Ķīnas BTC apmaiņa paziņot pilnīgu atbrīvošanu no rezerves pierādījums risinājumi

Trīs no lielākajiem Ķīnas Bitcoin biržās - BTCChina, Huobi un OKCoin - nesen nolēma paziņot kādu būtisku ziņas.

Uzņēmumiem būs atbrīvot savus 100% rezerves pierādījums risinājumus, kas nozīmē lielāku pārskatāmību attiecībā uz lietotājiem un arī par Bitcoin ekosistēmu. BTCChina bija pirmais apmaiņas paziņot labas ziņas uz perona tīmekļa vietnē.

Pilns raksts

Vai Dell būt paplašinot Bitcoin pieņemšanu uz Brazīliju?

Datoru ražošanas gigants Dell virsrakstos nav briesmīgi sen, lai izlemtu pieņemt Bitcoin par savu tiešsaistes veikalu šķietami no zila. Un tagad, šķiet, tās var būt vēlas paplašināt šo akceptu Brazīlijā.

Šis pieņēmums par veidu balstās čivināt no oficiālā Dell Brazīlijā kontā (atklāja un publicēja lietotājs par reddit.com), kas nesen jautāja lietotājus par viņu interesi digitālajā valūtā:

Avots: NewsBTC

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitstamp atgriežas biznesā ar drošāku sistēmu pēc masveida naudas sabojāšanas

Post ICO

Mūzikas koplietošanas vietne pieņem Bitcoin ziedojumus māksliniekiem

Post ICO

Seans Outpost jau ir nodrošinājis vairāk nekā 20 000 maltītes bez pajumtes, pateicoties Bitcoin ziedojumiem

Post ICO

Lielbritānija diskutē par Bitcoin regulu

Post ICO

Vispirms meklējiet Gems Messenger

Post ICO

Jauna alternatīva maksāšanas un pārskaitījuma forma Bitminutes debija Ņujorkā

Post ICO

Iepazīstieties ar pirmo Lamassu Bitcoin ATM īpašnieku

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

Laiks, kad pamosties, Bitcoin ir vairāk nekā tikai pašreizējā cena

Post ICO

Londonā notiek cits notikums, kas saistīts ar kriptvoku: Bitcoin Focus meetup

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

PayPal atver durvis uz Bitcoin: Hub platforma apvieno BTC maksājumu iespēju