Francija nodokļus Bitcoin, D. Nakamoto pieņem ziedojumus un kriptogrāfijas valūtas iet uz vietu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Francija nodokļus Bitcoin, D. Nakamoto pieņem ziedojumus un kriptogrāfijas valūtas iet uz vietu

Francija nodokļus Bitcoin, D. Nakamoto pieņem ziedojumus un kriptogrāfijas valūtas iet uz vietu

Laipni lūdzam Bitcoin eksaminētājs jaunāko Weekly Round Up ar lielāko ziņām no pagājušajā nedēļā.

Franču Bitcoiners plāno izveidot La Maison du Bitcoin

Ir jauna Bitcoin saistītu projektu iestatīta jāizstrādā Francijā, kas radot buzz kriptonauda ekosistēmā. Pirmais Eiropas fiziskais Bitcoin centrs varētu būt realitāte drīz.

La Maison du Bitcoin, kas nozīmē, ka "The House of Bitcoin", tiek plānots atvērt centrā Parīzē 13. Maijā. Centram - 220 kvadrātmetru telpas aprīkotas ar biznesa akseleratora, kalnrūpniecības struktūru un Bitcoin ATM - cer veicināt šifrēšanas-kustību Francijā. Tā arī plāno rīkot vietējo Bitcoin sanāksmju laikā.

Pilns raksts

Bitcoin apmaiņa Mt. Gox sākt likvidācijas procesu

Neizdevās Bitcoin apmaiņa Mt. Gox, kura iespaidīgais sakļaut metālkalumi digitālās valūtas reputāciju, ir jālikvidē pēc japāņu tiesa ceturtdien piesprieda sākumu bankrota procesā, sacīja advokāts iecelts, lai veiktu šo procesu.

Globālā virtuālā valūta kopiena bija satriekti par veidnēm no Mt. Gox, kas iesaldēja izņemšanu februāra sākumā, jo to, ko firma teica, bija kļūda programmatūrā, kas nostiprina Bitcoin, kas ļāva hakeriem zagt viņiem.

Avots: Ekonomikas Times

Andreas Antonopoulos "piedāvā" tūkstošiem Bitcoin ziedojumus Dorian Nakamoto

Dorian Nakamoto, vīrietis Newsweek kļūdaini nodēvēts kā radītājs Bitcoin, reģistrē ziņu pateikties kriptonauda kopienai ziedojumiem. Iniciatīva, kas tagad pazīstama kā Dorian Fundraiser, organizēja Andreas M. Antonopoulos, Blockchain.info s Drošības dienesta vadītājs.

Antonopoulos publicēja ziņojumu pakalpojumā YouTube. Lai gan viņš nerunā video laikā, viņš paziņoja, viņš ir uz to ", lai cilvēki zina, es izpildījis savus pienākumus saskaņā ar noteikumiem par fundraiser, tieši tā, kā solīts".

Pilns raksts

Bitcoin spēle šovs dod prom gandrīz 20 BTC kopš uzsākšanas

Atpakaļ martā, tiešraidi kompānija Streamin "Garāža paziņoja par pasaulē pirmo Bitcoin-tikai spēli parādīt," Take My Bitcoins ". Kopš tā laika, sērija ir devusies uz ražot četras epizodes ar starp 18 un 19 BTC dotos prom, dalībniekiem līdz šim.

"Take My Bitcoins" sponsorē ButterflyLabs, un izmanto Bitcoins ko šova in-house ieguves iekārta balvām ģenerētos. ButterflyLabs arī veicina katras izrādes balvu fondu, kas vidēji 4 BTC par šovu.

Avots: Coindesk

Jeff Garzik vēlas aizsargāt Bitcoin un tās tīkla... Kosmosā

Tas ir viens mazs solis, lai BitSat projektu, bet viens milzu lēciens Bitcoin. Jeff Garzik s Dunvegan Space Systems un uzņēmums Deep Space Industries Inc tikko parakstīja sākotnēju projekta līgumu, lai izstrādātu Bitcoin saistītu orbītas sistēmu. Pirmais maksājums Kosmosa līgumslēdzējs tika veikts digitālā naudu, izmantojot maksājumu procesoru BitPay.

Projekts, ko atbalsta tikai ziedojumi, plāno uzbūvēt nelielus satelītus, kas spēj darboties zemā Zemes orbītā, kas pārraidītu jaunākās Bitcoin blokus.

Pilns raksts

Bitcoin cena nokrītas $ 40 šādus ziņojumus par jauniem PBOC brīdinājumi

Tautas Bank of China (PBOC) atkal ir privāti brīdināja bankas un maksājumu uzņēmumiem ierobežot klientu piekļuvi Bitcoin apmaiņu, ziņojumi norāda. Ziņas var ietekmēt starptautisko Bitcoin cenu, kas samazinājās par apmēram $ 40 telpā pāris stundām šo piektdien (25) laikā.

Avots: Coindesk

Francija būs nodokļu Bitcoin peļņa, bet noteikumi neattiecas uz visiem

Francija varētu nebūt gatava atzīt Bitcoin kā forma valūtā, bet valsts ir acīmredzot gatava nodokli ieņēmumus kriptonauda darījumu radīto. Informāciju nesen tika atklāts ar Francijas Ekonomikas ministrijas un Finanšu.

Tomēr, saskaņā ar valsts tiesību aktiem, noteikumi nav melnā un baltā krāsā. Nodoklis attieksies tikai uz fiziskām personām, kas spēj pārvērst pastāvīgu plūsmu Bitcoin tirdzniecību uz regulāriem ienākumiem. "Pagaidām nav deklaratīvs pienākums ko attiecas Bitcoin", ministrija pārstāve pastāstīja laikrakstam Le Monde.

Pilns raksts

Bitcoin Fonds vēlēšanu termiņš pagarināts, jo balsošana "žagas"

Bitcoin Fonds ir pagarinājusi termiņu balsošanai savā notiekošo īpašā vēlēšanās aizpildīt divas nozares vietas palicis brīvs ar Mt. Gox CEO Mark Karpeles un bijušais BitInstant izpilddirektors Čārlijs Shrem.

Lai gan balsojums bija sākotnēji slated beidzas pusnaktī EST uz 28. Aprīlī, termiņš ir pagarināts līdz trešdienai, 30. Aprīlī.

Avots: Coindesk

Pasaulē pirmais Bitcoin Job Fair hits California maijā

Plug and Play Tech Center Sunnyvale, Kalifornija (Amerikas Savienotās Valstis), drīz notiks pirmā Bitcoin Job Fair. Pasākums ir paredzēts 3. Maija, un ir paredzēts piesaistīt vairākus simtus apmeklētāju.

No darba gadatirgus organizācija tiek apstrādāti ar Coinality, platforma, kurā darba devēji un darba meklētāji var savienot darba iespējas, kas maksā ar kriptonauda ar atbalstu Andreas M. Antonopoulos.

Pilns raksts

Pirmā pasaules Bitcoin konferencē Ķīnā notiks maijā

Lai gan visa negatīvā ziņa nāk uz augšu no Ķīnas, jo regulatori valstī ir elle-bent atturēt inovatīvu digitālo valūtu, valsts gatavojas liecinieks pirmo globālo Bitcoin konferenci maijam. Saskaņā ar organizatoru, pasākums tiek ražots ar bitfund.pe un UBM Ķīnā.

Global Bitcoin Summit 2014 (GBS) notiks Pekinā no 10. Maijā līdz 11., un paredzams piesaistīt gaismekļus globālajā ekonomikā. Kas notiks Ķīnas Nacionālo Convention Center, kas ir stratēģiski atrodas vietā, tas ir paredzēts piesaistīt uzmanību ne tikai privātpersonām un korporācijām, bet valdības aģentūrām, kā arī.

Avots: Forex Minūte

Saistītās ziņas


Post ICO

Kalifornijas finanšu iestādes apgalvo, ka viņi vienkārši brīdina Bitcoin fondu

Post ICO

Tinypass nodrošina Bitcoin maksājumus

Post ICO

CEO BitBit teica: Satikties ar NYDFS BitLicense prasībām

Post ICO

Bitcoin Mining - pārskats

Post ICO

Atcerieties atceries novembra Bitcoin hacks

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

Nasdaq pieņem Bitcoins blockchain tehnoloģiju, lai uzlabotu akciju tirdzniecību

Post ICO

University of Cumbria ir Lielbritānijas pirmais solis Bitcoin pasaulē

Post ICO

Coinbase pērk Blockr.io, Austrālija izdod BTC noteikumus un Ķīnas apmaiņas veic kustību

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Japāņu tiesas noteikumi Bitcoin nav vērts tiesiskās aizsardzības

Post ICO

Bitcoin pārsniedz 300 ASV dolārus, Alidjas faili par bankrotu un BTC Ķīna regulē ekosistēmu