Microsoft vispārējie plāni BTC, Bitcoin cena ir mazāka par 300 un vairāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Microsoft vispārējie plāni BTC, Bitcoin cena ir mazāka par 300 un vairāk

Microsoft vispārējie plāni BTC, Bitcoin cena ir mazāka par 300 un vairāk

Laipni lūdzam Bitcoin eksaminētāja pēdējās nedēļas noapaļot uz augšu. Šeit jūs varēsiet uzzināt aktuālākajiem pagājušajā nedēļā.

Hashie.co klienti zaudēt peļņu pēc "pazušanas" kalnrūpniecības platformas

"Hashie darbība uz laiku ir pārtraukta" ir vēstījums, ka jūs tagad var izlasīt, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni Hashie.co. Mākonis balstītas Bitcoin ieguves dienests -, kas kalpo (vai izmantot, lai kalpotu) virs 40000 klientu - ir oficiāli apturēja visas operācijas, un pazuda ar lietotāju līdzekļus par kopējo summu aptuveni 1481 BTC.

Daži no platformas lietotājiem ir ziņots zaudējuši žetoniem iepriekš iegādātas, izmantojot pakalpojumu, bet citi klienti varēja pārvietot savus žetonus uz AMHash, atsevišķu vietni, kas iegādājās ieguves līgumus no Hashie.co.

Pilns raksts

Winklevoss Bitcoin ETF ņem vēl vienu soli uz priekšu

Lēni, bet noteikti Cameron un Tailers Winklevoss 'Bitcoin Trust liekot gala skar tās ierosināto kriptonauda-backed biržā tirgoto fondu, pieteikuma par akcijām uz Nasdaq.

Trešdien, Bitcoin Trust iesniedza ar Vērtspapīru un biržu komisijas pārdot 20,1 miljonus akcijas Nasdaq biržā, ziņo Ciara Linnane forMarketWatch. Iesniegšanas neiekļāva ieviešanas datumu vai izdevumu attiecību, norādot Bitcoin Trust nav tuvu nāk tirgū. Maijā reglamentējošs iesniegšanas atklāja Winkelvoss Bitcoin Trust būs tirdzniecības NASDAQ. Jūlijā veidlapa S-1 iesniegšanas ar Vērtspapīru un biržu komisijas reveled ETF, pieņemot, ka runa ir par dzīvību, varētu tirgoties ar svārsts "monētas."

Avots: ETFTrends

Microsoft plāno paplašināt Bitcoin eksperimentu "globālu" līmenī

Tikai dažas nedēļas pēc atvēršanas durvis Bitcoin, pārstāvis Microsoft tagad atklājās, ka uzņēmums varētu būt, ņemot vērā jaunus kriptonauda saistītus eksperimentus tuvākajā nākotnē.

Ne sen, Ziemeļamerikas gigants paziņoja par savu lēmumu pieņemt BTC, bet līdz šim tikai ASV balstītas Xbox un Windows lietotājiem ir atļauts papildināt savus kontus, izmantojot Bitcoin.

Pilns raksts

BitMEX uzsākt Bitcoin 'bailes' indeksu

Atvasinājumi apmainīties BitMEX publicēs indekss par 5. Janvārī, kas, cerams, kļūs par Bitcoin pasaules versija VIX- tā saucamā "bailes indekss", kas tiek izmantota, lai novērtētu nenoteiktību finanšu tirgos kopumā.

30 dienu Bitcoin vēsturiskā svārstīguma indekss, jo BitMEX zvana to, darbojas, veicot laika svērto vidējo cenu no Bitfinex s USD / BTC likmi. Pēc tam tā aprēķina Bitcoin ir apkopotos svārstīgumu pa slīdošo 30 dienu laikā, izmantojot šos datus. Rezultāts ir pasākums Bitcoin realizēto svārstīguma šajā periodā.

Avots: Coindesk

Japāņu Bitcoin Heist "iekšā darbs", nevis hakeri vien

Finanšu sabrukums Mt. Gox, viens no pasaules lielākajiem Bitcoin biržās bija ne tikai tāpēc, hakeriem, Japānas policija aizdomas. Japānas policija ir tuvāk, lai pabeigtu savu izmeklēšanu vienā no lielajām finanšu sabrūk virtuālajā valūtu pasaulē pagājušajā gadā, ar avotu tuvumā policiju, apgalvojot, ka "tas izskatās daļēju iekšējo darbu".

Kas reiz bija pasaulē lielākā Bitcoin apmaiņa, Mt. Gox, iesniedza bankrota aizsardzībai pagājušā gada februārī pēc tam, atklājot, ka pusotru miljardu dolāru vērtu virtuālo valūtu bija pazudis uz zila, iespējams, uzlauzts.

Avots: TheDailyBeast

Bitcoin varētu beigties tiešsaistes pirātismu, isoHunt dibinātājs prognozē

Gary Fung, dibinātājs tautas Torrent vietnes isoHunt uzskata, ka Bitcoin izbeigs tiešsaistes pirātismu nākotnē. Vai vismaz trimdā šo procesu, lai apakšā saraksta vēlamo tiešsaistes mediju skatīšanās metodes.

Ar straumēšanas ātri kļūst par iecienītāko veids, kā skatīt filmas un televīzijas seriālus onlineusing platformām, piemēram, Amazon vai Netflix, tas nav brīnums, ka process lejupielādēt torrentus kļūst aizvien mazāk un mazāk populāri.

Pilns raksts

Cody Wilson runā pārbaudes uz kampaņu, lai likvidētu Bitcoin Foundation

Anarhists aktīvists Cody Wilson ir oficiāli uzsāka savu kandidatūru gaidāmajām Bitcoin fonda valdes vēlēšanas, un atkārtoti apstiprināja savu nodomu, lai mēģinātu un izformēt organizāciju no laikā, ja veiksmīga. Wilson nominēta sevi ar ziņu par fonda forumos par 20.decembrim un ir arī izveidojusi tīmekļa vietni, lai atbalstītu savu kampaņu.

Nelokāms pretinieks Bitcoin noteikumiem vai centralizācijas, Wilson ir arī vislabāk pazīstams līdzdibināšana Defense Distributed, donoru finansēta bezpeļņas organizācija, kas izstrādā un izplata plānus ar 3D drukāts "atbrīvotāju" pistoli un "Spoku ložmetējnieks" CNC frēzēšana mašīna.

Avots: Coindesk

Manhattan kopienas valdes aizliedz Bitcoin ballīti

No New York City pēc pašu ceļu kā valstij, kas cenšas izmantot regulējumu virzīt Bitcoin vērā tumsa. Manhattan Kopienas padome atzina, ka Bitcoin decentralizācija bloks partija tiktu atteikta atļaujas.

Bloks partija bija co-riska starp GMT krodziņā, bāru un restorānu, kas atrodas Greenwich Village Manhattan, un samazināt Rush Creative Labs, kas Brooklyn balstītas filmu ražošanas uzņēmums, kas specializējas veicināt virtuālās valūtas un decentralizētus risinājumus, izmantojot vizuālo līdzekļu.

Avots: CoinTelegraph

Bitcoin cena zem 300 $, lai pirmo reizi kopš 2013. Gada; kopiena neuztraucas

Lai gan Bitcoin cena tur plunging un ir sasniedzis jaunu zems sākumā šī jaunā gada - vērtība tagad ir zem $ 300 -, visā pasaulē kriptonauda kopiena neizskatās uztraucas par iespējamiem zaudējumiem.

Pasaulē slavenākā digitālā monētu patlaban vērtē zem 300 $ par pirmo reizi kopš 2013. Gada novembra Kopš tā laika, Bitcoin sasniedza visu laiku augstāko līmeni, sasniedzot 1,147.25 $ tikai mēnesi pēc tam, līdz 2013. Gada beigām.

Pilns raksts

Bitcoin palīdz Argentīnas bioloģiskajiem lauksaimniekiem

Ir interesants projekts, pašlaik notiek Argentīnā. Nubis Bruno, Argentīnas web izstrādātājs un uzņēmējs, ir atradis veidu, kā palīdzēt vietējiem bioloģiskajiem lauksaimniekiem pārdot savus produktus, izmantojot Bitcoin.

In Buenos Aires, bioloģiskie lauksaimnieki cīnās, lai pārdotu savus produktus. Tomēr daži lauksaimnieki ir atraduši alternatīvu. Ar palīdzību Bitcoin šie lauksaimnieki ir izdevies izveidot tiešsaistes klātbūtni, kur viņi var pārdot savu ekoloģiski tīrus dārzeņus tieši klientiem nekādas maksas vai starpniekiem kļūst ceļā.

Avots: Bitcoinist

Saistītās ziņas


Post ICO

Divu cilvēku rulete un Bitcoin drošība

Post ICO

Izriet divas jaunas Bitcoin apmaiņas: ASV bāzētā CoinX un Kanādas Satoshi glabātuve

Post ICO

Blockchain iedvesmo centrālās bankas, lai izveidotu hibrīdas sistēmas

Post ICO

CoinsForTech uzsāk Bitcoin-only tirgus un digitālo kasešu pakalpojumu OneWallet.io

Post ICO

Erik Voorhees zaudē 550 BTC sakarā ar Mt. Gox sabrukums: esi gatavs, jo tas būs neglīts nedēļa

Post ICO

Bitcoin ņem Texas ar vētru: SXSW festivāls 2015 ļauj kriptogrāfiskā valūta spīdēt

Post ICO

Bitcoin ir jaunums, kas ir vajadzīgs jaunajiem uzņēmumiem

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

Mūzikas koplietošanas vietne pieņem Bitcoin ziedojumus māksliniekiem

Post ICO

Mobilo maksājumu pakalpojums Lemon Network ģenerāldirektors vēlas Bitcoin iekļaut platformā

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Fintech un Bitcoin: jauna finanšu laikmeta