PayPal Hub tagad pieņem Bitcoin, FTC izslēdz Butterfly Labs un daudz ko citu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

PayPal Hub tagad pieņem Bitcoin, FTC izslēdz Butterfly Labs un daudz ko citu

PayPal Hub tagad pieņem Bitcoin, FTC izslēdz Butterfly Labs un daudz ko citu

Tas ir Bitcoin eksaminētājs jaunākais nedēļas garumā uz augšu. Laipni lūdzam!

Greenpeace ASV tagad pieņem Bitcoin ziedojumus, izmantojot BitPay

Galvenais vides aizsardzības organizācija Greenpeace ir paziņojis to American darbība ir sākusi pieņemt Bitcoin ziedojumus no šodienas. Tas nozīmē, ka kriptonauda ekosistēma uzvar vēl vienu lielu vārdu pasaulē labdarības, kas ir viens no svarīgākajiem līdz šim.

Greenpeace - milzu organizācija ar birojiem 40 dažādās valstīs un $ 200 miljonu budžetu - ir vienā komandā ar maksājumu procesoru BitPay. Atlanta bāzētā kompānija būs atbildīga par apstrādes visus ziedojumus un pārvēršot tos Fiat valūtā.

Pilns raksts

BitOcean izlaidumi divvirzienu Bitcoin bankomātu, lai konkurētu ar tirgus līderiem

BitOcean Technology Development Co Ltd ir izlaidusi Ķīna izstrādāti un izgatavoti Bitcoin bankomātus ar funkciju sarakstu, kas paredzēta, lai konkurētu ar populāro esošajiem produktiem. Jaunās iekārtas - otrā paaudzes, ko Pekina bāzētā kompānija izstrādāja - ir divvirzienu kioskus, kas nozīmē, tie ļauj lietotājiem pirkt un pārdot Bitcoins ar multi-valūtu atbalsta un atbilstības iespējas, lai atbilstu noteikumiem dažādās jurisdikcijās.

BitOcean dibinātājs un vadītājs Xiaoning Nan teica CoinDesk uzņēmums ir iesaistīts diskusijās ar vairākiem pircēja operatoriem: "Mūsu galvenais tirgus ir Āzijas tagad, jo šajā reģionā, mēs varam nodrošināt vislabāko tehnoloģiju atbalstu visiem mūsu klientiem un partneriem. Bet mēs gribētu pārdot BitOcean ATM visā pasaulē ".

Avots: Coindesk

PayPal Hub integrē Bitcoin maksāšanas iespēju

PayPal beidzot nolēmusi izbeigt baumas. Kompānija paziņoja šonedēļ, ka tā ir integrēta Bitcoin kā maksāšanas veidu, bet tikai caur PayPal maksājumu Hub, uzņēmuma alternatīvas maksājumu platforma digitālajām precēm.

Maksājumu procesors BitPay saka PayPal klientiem ar Bitcoin maku, tagad ir iespēja maksāt piedalās tirgotājus kriptonauda iegādājoties spēles, mūziku, video, ziņas, e-grāmatas un cita veida digitālo saturu.

Pilns raksts

Netagio: pirmais Bitcoin apmaiņa, lai sasniegtu ISAE 3000

Britu Bitcoin Exchange Netagio ir kļuvusi par pirmo Bitcoin apmaiņa, lai sasniegtu pārliecību par savu Bitcoin uzglabāšanai ar starptautiskiem standartiem, kas pazīstama kā ISAE 3000. ISAE nozīmē Starptautisko standartu par iesaisti: tas ir starptautiski atzīts standarts, ko Starptautiskā revīzijas un apdrošināšanas standartu padomes izdotajiem, SRGSP. Rokasgrāmata par SRGSP nosacījumu skaidro, ka ISAE standarta darījumiem ar apdrošināšanas saistībām, izņemot revīziju vai atsauksmes par iepriekšējo finanšu informācija.

Celt šo definīciju ISAE šajā lietā, tas nozīmē, ka Netagio vērtu procesus, lai kontroles, kā arī sabiedrība mēra augšu pārvaldību un uzglabāšanu savu klientu Bitcoins. Rūpīga tika veikta formā audita BDO LLP, kas ir profesionālo pakalpojumu firma, kas atrodas Apvienotajā Karalistē. Revīzijā tika noteikts to nodrošināšanas darba kvalitāti, tajā skaitā pārskata pārbaudi, korporatīvā pārvaldība, iekšējo atbilstību un citās jomās, galveno korporatīvo atbildību.

Avots: CryptoCoinNews

Butterfly Labs slēguši FTC

The Kansas-bāzētu darbību ar Bitcoin ieguves iekārtu ražotāja tauriņstils Labs palaist ir slēguši Federālā tirdzniecības komisija. Amerikas Savienotās Valstis iestāde atklājušies paziņojumā publicēto internetā, ka prasība tika veikts pēc par ko tiesa izdevusi Rietumu rajona Misūri kārtībā.

Darbība - savienota ar civilās tiesas prāvu, ko FTC sākās pret ražotāju - izbeidz ar baumām, kas kļuva vīrusa pagājušajā sestdienā (19), izplatot ziņas, ka Butterfly Labs tika iebruka ASV Marshalls.

Pilns raksts

Beļģijas nodokļu struktūra: Bitcoin trades neattiecas PVN

Beļģijas federālais finanšu dienests (FPS), ir izdevusi jaunu paziņojumu, atrast, ka daži vietējie digitālās valūtas darījumi nav pakļauti pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Valdošā no nodokļu ķermeņa tika atklāts pa e-pastu uz vietējo ciparu apmaiņas Belgacoin, kas bija nobažījusies, ka būtu nepieciešams maksāt PVN par digitālo valūtas darījumiem.

FPS pārstāvis apstiprināja, ka Bitcoin tirdzniecības darījumi pašlaik atbrīvotas no valsts PVN kodeksā, jo Bitcoins nav juridiska maksāšanas līdzeklis. Tomēr aģentūra tomēr liecina, ka šis izņēmums varētu būt tikai īslaicīgs.

Avots: Coindesk

ĢMO un BitFlyer: 48,000 Japānas tirgotājiem spēj pieņemt Bitcoin

Par 48,532 Japānas tirgotājiem, kas šobrīd izmanto ĢMO interneta maksājumu apstrādes risinājumu, ĢMO Maksājumu Gateway, varēs pieņemt Bitcoin no saviem klientiem tuvākajā nākotnē. BTC norēķinu iespēja dosies dzīvot novembrī, saskaņā ar uzņēmumu, kas tiek uzskatīts par lielāko kredītkaršu apstrādes platformu valstī.

Lai pievienotu Bitcoin to citiem maksāšanas iespējas - kredītkaršu un bankas pārveduma iespējas brīdī - ĢMO internets ir teaming ar vietējo šifrēšanas apmaiņas BitFlyer Japānas lielākais Bitcoin uzņēmuma brīdī. Platforma tika uzsākta 2014. Gada janvārī bijušais Goldman Sachs tirgotājs Juzo Kano mēģinot labotu attēlu digitālās naudas Japānā pēc Mt. Gox sagrāves un bankrotu skandāls.

Pilns raksts

Vjetnama apmaiņa piebilst Bitcoin maku ar off-ķēdes darījumiem

Vjetnamas premier valūtas Bitcoin Vietnam Co Ltd ir pievienojusi seifa funkciju, aicinot veikt uzglabāšanu vienkāršāku un veicināt dienas līdz dienai digitālās valūtas izdevumus valstī.

Proti, lietotāji Bitcoin Vjetnamas maku varēs nosūtīt Bitcoins citiem uz platformas mirklī "off-ķēdē" darījumiem, izmantojot adresātu Bitcoin vai e-pasta adreses. Off-ķēdes darījumi notiek pie uzreiz, ārpus Bitcoin bloka ķēdi ar saviem aizkavētiem apstiprināšanas laikā. Lietotājiem būs arī iespēja pārdot Bitcoins naudas makā tieši uz Bitcoin Vjetnamas apmaiņu, bez nepieciešamības pārslēgties starp tām.

Avots: Coindesk

Bitcoin ziedojumi palīdzēs attīstīt pretvēža savienojums

The Bitcoin kopienā tagad var atbalstīt pārsteidzošu projektu ar cēlu mērķi: lai efektīvi cīnītos vai pat izārstēt vēzi. Isaac Yonemoto, ķīmiķis un atpūtas programmētājs, ir cilvēks aiz projektu, kas plāno celt pētniecības projektu 9-deoxysibiromycin (9-DS), atpakaļ uz dzīvību.

Yonemoto nesen atkārtoti patentu bezmaksas programmu tiešsaistē, pārvēršot to par crowdfunded projektu, kas pieņem Bitcoin ziedojumus. Ķīmiķis vēlas piesaistīt gan digitālo naudu un Fiat valūtu, lai saglabātu attīstīt pretvēža savienojums sauc 9-DS, daudzsološu vielu, kas varētu sniegt ārstēšanu melanomas, nieru vēzi un krūts vēzi, saskaņā ar agrīnās testiem. Dažādu iemeslu dēļ, projekts tika pamesta pirms vairākiem gadiem.

Pilns raksts

Kryptoradio veiksmīgi raidījumi Bitcoin pa Somijas televīzijas tīklā

Tehnoloģija, kas varētu ļaut interneta mazāk Bitcoin darījumus vairs nav tikai teorētisks. Komanda programmētāju veiksmīgi izmēģināšanas Kryptoradio, eksperimentālu programmatūru, kas tiek pārraidīts Bitcoin pār valsts Somijas televīzijas tīklā. "Mēs esam saņēmuši daudz klausītāju ziņojumus ap Somiju", projekta vadībā un Koodilehto attīstītājs Joel Lehtonen pastāstīja Cryptocoins News ", tāpēc signāls tiek pārraidīts pareizi visos Somijas reģionos".

Izstrādātāji saņēmusi oficiālu apstiprinājumu no digita TV, valsts tīklam, un uzsāka plānu jūlijā. Kryptoradio piesaistīja acis un ausis no sabiedrības, daļēji tāpēc, cerot, ka tas ļautu Bitcoin darījumus reģionos ar nepilnīgām interneta pakalpojumu.

Avots: CryptoCoinsNews

Zviedrijas Centrālā banka pētījumi pierāda Bitcoin nav ietekmējusi ekonomiku

jauns pētījums, ko Zviedrijas Centrālās bankas nesen publicējusi liecina, ka Bitcoin ir pieaugošo popularitāti nav ietekmējis stabilitāti valsts ekonomikā. Secinājums ir daļa no raksta "Kas ir Bitcoin", publicēts jaunākajā Sveriges Riksbank Ekonomikas pārskats un raksta Bjorn Segendorf, loceklis bankas Finanšu stabilitātes departaments.

Bez analizējot Bitcoin izmantot Zviedrijā un neeksistējošā sekām vietējai ekonomikai, raksts ietver arī pārskatu par kriptonauda protokolu, ieguves un cenu svārstībām. Segendorf saka, ka mazumtirdzniecības maksājumiem, kas pieņem Bitcoin Zviedrijā joprojām ir trūcīgi, precīzāk, aptuveni 30 uzņēmumiem Zviedrijā līdz augusta vidum.

Pilns raksts

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Izpratne par Bitcoin izglītības aspektu

Post ICO

Microsoft vispārējie plāni BTC, Bitcoin cena ir mazāka par 300 un vairāk

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

NYC Bitcoin Pitch pasākums, kuru rīko Ultra Light starta spēlētāji, piešķir trīs ieguvējus

Post ICO

Bitcoin pakalpojums, ko BitX uzsāka Nigērijā

Post ICO

University of Cumbria ir Lielbritānijas pirmais solis Bitcoin pasaulē

Post ICO

Vairāk nekā 30 CeX veikali Apvienotajā Karalistē tagad tirgo Bitcoin

Post ICO

Galīgā BitLicense versija, ko izdevusi Ņujorkas finanšu iestāde

Post ICO

Francija nodokļus Bitcoin, D. Nakamoto pieņem ziedojumus un kriptogrāfijas valūtas iet uz vietu

Post ICO

Ikviens var nomierināties: Mt. Gox ir atsākusi ASV dolāru izņemšanu no tirgus

Post ICO

Tagad jūs varat pārskaitīt Bitcoin Spānijā vairāk kā 10 000 bankomātos