New Silk Road BTC izsole, Mozilla pieņem Bitcoin ziedojumus un daudz ko citu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

New Silk Road BTC izsole, Mozilla pieņem Bitcoin ziedojumus un daudz ko citu

New Silk Road BTC izsole, Mozilla pieņem Bitcoin ziedojumus un daudz ko citu

Laipni lūdzam Bitcoin eksaminētājs jauno iknedēļas kārtā līdz ar lielākajiem virsraksti pēdējo septiņu dienu laikā.

ASV iestādes izsoles 50,000 BTC no bīties Pirate Roberts

Amerikas Savienotajās Valstīs Maršala dienests ir izsoles jaunu šķēle konfiscēto Bitcoins agrāk piederošo bīties Pirate Roberts mastermind aiz nelegālu tiešsaistes tirgū Silk Road (sākotnējo), slēguši iestāžu 2013..

Šoreiz federālās iestādes izsolēm 50000 BTC, saskaņā ar paziņojumu, kas šonedēļ. "Šī aizzīmogotā cena izsolē ir 50000 Bitcoins sadalīts divās sērijās: Sērija (10 blokus 2000 Bitcoins), un B sērija (10 blokus 3000 Bitcoins)" oficiālais paziņojums paskaidro.

Pilns raksts

Skeptiķis saka Bitcoin būs "vienmēr būs valūta nākotnes"

Atcerieties, kad Bitcoin gatavojas izjaukt pasaules banku sistēmu? Tas bija pirms diviem gadiem, un, lai gan jaunās maksājumu platformas, piemēram, Venmo un Apple Pay ieguvuši vilces, virtuālās valūtas tagad jūtos vairāk kā iedoma nekā parādības.

Vismaz tas ir skats Felix lašiem, finanšu blogeris un agrā Bitcoin skeptiķis, kurš bija viņa spēkos, lai dump aukstu ūdeni uz istabā alt-valūtas entuziastiem apkopoto šonedēļ Bloomberg pasākumā ar nosaukumu "Bitcoin: Beyond valūtu" Jauns York City.

Avots: GigaOM

Somija pret ES: valsts paziņo Bitcoin darbību ir atbrīvoti no nodokļa PVN

Somija ir paziņojusi par jaunu kriptonauda nolēmumu: Bitcoin pakalpojumi tagad ir atbrīvoti no pievienotās vērtības nodokļa (PVN) valstī. Tomēr lēmums nevarētu lūdzu Eiropas Savienību (ES), pēc organizācijas jaunākajiem spriedumiem par digitālo naudu.

Saskaņā ar ES, Bitcoin un visu citu virtuālo monētām jāuzskata finanšu vai banku pakalpojumus, kam piemēro PVN. Arī savienība ir izdoti brīdinājumi adresēts Bitcoin lietotājiem, atgādinot viņiem par kriptonauda svārstīgums un saistītajiem riskiem.

Pilns raksts

CFTC: "Mums ir vara pār Bitcoin cenu manipulācijas"

Cīņa starp ASV regulatīvo aģentūru par to, kas var rīkoties gadījumos, kas saistīti Bitcoin turpinās kā Commodity Futures Trading Komisiju, neatkarīgs ASV federālā aģentūra, konstatēts, ka tas ir izpildes pilnvaras, pret cenu manipulācijas Bitcoin tirgos. Šī aģentūra ir dibināta 1974.gadā ar Commodity Futures Trading Act, lai veicinātu "konkurētspējīgu un efektīvu nākotnes tirgus un aizsargātu ieguldītājus pret manipulācijām, ļaunprātīgām tirdzniecības praksi un krāpšanu".

Piezīmēs pie Bitcoin konferencē, kas notika Bloomberg, CFTC komisārs Marks Wetjen norādīja, kad jautāja, vai viņa aģentūra bijusi iestāde: "Tas nav pārbaudīta, bet es uzskatu, ka mums ir tiesības, jo Bitcoin, ko es domāju, ka ļoti racionālu lasījumu mūsu nolikums, klasificē kā prece un definīciju preci saskaņā ar preču Exchange Act ".

Avots: CoinTelegraph

CryptoLabs paziņo fizisko Bitcoin maku ar biometrisko autentificēšanas

nosaukums lietā, iespējams, iedvesmoja tā kompakto izmēru. Mēs runājam par jaunu kriptonauda aparatūras maku, kas mēra ap 86mm līdz 54mm, un būs pieejams 2015. Gada pateicoties Bitcoin startēšanas CryptoLabs.

Fiziskā ierīce ļaus lietotājiem pirkt un pārdot kriptonauda, ​​kā arī sūtīt un saņemt BTC. Bet viena ierīce lielākajiem pārsteigumiem ir faktiski tās uzlabotas drošības iezīmes, piemēram, biometrisko autentificēšanas.

Pilns raksts

SpectroCoin uzsāk Bitcoin-to-naudas pakalpojumus 25 valstīs

SpectroCoin tagad ļauj saviem klientiem, lai pārvērstu Bitcoin naudā 25 valstīs visā Eiropā un Centrālajā Āzijā. Minētais paziņojums ir jaunākais no Lielbritānijas un Lietuvas bāzētā Bitcoin pakalpojumu sniedzējs, kas pievienots tirgotāja apstrādi saviem esošajiem brokeru un seifu piedāvājumu augustā.

Runājot par CoinDesk, SpectroCoin CEO Vytautas Karalevi? Ius salīdzināt sava uzņēmuma jaunāko pakalpojumu tradicionālās pārvedumu piedāvājumu, uzsverot, ka viņa uzņēmums plāno veikt pagarina pakalpojumus, lai ir zema savā reģionā galvenais fokuss.

Avots: Coindesk

Coinbase risinājums ļauj norēķināties ar Bitcoin Facebook un iTunes

Bitcoin maku Coinbase ir izpētījuši, PROFILAKSE, lai palīdzētu saviem lietotājiem veikt pirkumus Facebook un iTunes ar Bitcoin. Un tas ir teaming ar sabiedrību ar nosaukumu RewardsPay lai tas notiktu. Pirms es iet tālāk, lai gan, ļaujiet man paskaidrot, kas RewardsPay ir. Kādreiz piederēja kredītkarti, kas ļauj jums nopelnīt "naudu atpakaļ"? RewardsPay ir maksājumu platforma, kas ļauj lietotājiem izvirzīti izmantot naudas balvas viņi nopelnīto no kredītkaršu un citu lojalitātes programmas.

Ar jauno Coinbase-RewardsPay partnerības, jūs varat saistīt savu Coinbase maku ar RewardsPay kontā, lai veiktu pirkumus iTunes, Facebook, Grooveshark, un astoņām citām tiešsaistes tirgotājiem ar Bitcoin. Ņemot vērā, ka RewardsPay portfelis tirgotājiem ir salīdzinoši mazs, tas ir skaidrs, ka Coinbase ir ieinteresēts iegūt piekļuvi lielo nosaukumu sarakstā.

Avots: Venture Beat

Mozilla Foundation tagad pieņem Bitcoin ziedojumus pēc tiešsaistes pieprasījumiem

Pēc gada izvērtē ideju, Mozilla Foundation ir nolēmusi pieņemt Bitcoin ziedojumus. Paziņojums tika veikts šonedēļ ar atvērtā pirmkoda izstrādes kopiena ir atbildīga par populāro Firefox interneta pārlūku, kas radīja jaunu tīmekļa vietni, kurā lietotāji var ziedot kriptonauda.

Bezpeļņas organizācija apvienojās ar Coinbase lai pieņemtu digitālo ziedojumus. In blog post, California balstīta kriptonauda kompānija garantē tā nebūs maksu, apstrādājot iemaksas.

Pilns raksts

Tagad jūs varat iegādāties biļetes uz filmu par Bitcoin ar FlixForCoins

Going tikai ar nosaukumu Richard, datorzinātņu students apmeklē Mount Royal University Kanādā ir uzsākusi FlixForCoins. Vieta iegādājas biļetes uz filmu par fiat jūsu vārdā. Vieta ir ne tikai veikt maksājumus, vai nu, tas faktiski notiek pilnīga parādīt laika grafikus galvenajiem kinoteātriem pilsētās visā Ziemeļamerikā (ASV un Kanādā šajā laikā).

Atstājiet to uz kodu rakstīšanas koledžas students, lai aizbēgt no realitātes mazliet vieglāk. Kā ikviens, kurš lieto Bitcoin zina, jūs vienmēr vēlas, lai padarītu savu nākamo pirkumu kriptonauda. Tas ir tik ātri. Tas ir tik privāti. Bet tas var būt grūti, kad daudzi tirgotāji vēl nav pieņemt. Ričards ir tur, lai padarītu jūsu filmu escapades mazliet vieglāk, tikmēr.

Avots: CoinTelegraph

Vēža pacienti spiesti izmantot Bitcoin orientētu tiešsaistes tirgu, lai nopirktu narkotikas

Tumšie tīmekļa tirgi atkal padarīt virsrakstus, bet šoreiz tas nav par konfliktā ar likumu. Amerikāņu vēža pacienti tagad izmanto platformas, lai piekļūtu darknet aptieku un nopirkt terapeitisku narkotikas milzīgas atlaides.

Tiešsaistes tirgi, ko amerikāņi tiek izmantoti bez medicīniskās apdrošināšanas un cilvēkiem visā pasaulē, kam nepieciešama medikamentu, kas ir, ko iestādes, piemēram, ASV bāzētā Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA), kas nav apstiprinātas. Saskaņā ar reālu lietotāju šo nelegālo platformu, vairākas ārstniecības zāles var iegādāties tiešsaistē masveida atlaidi.

Pilns raksts

Bitcoin noglabā saskata milzīgu izaugsmi: ChangeTip pārsniedz 10.000 padomus vienā dienā

Šonedēļ Bitcoin noglabāšanu pakalpojums ChangeTip paziņoja, ka tā bija lielāka 10000 lietotāju radīts Bitcoin padomus vienā dienā, tas iezīmēja pavērsiena punktu fenomenu microtransacted Bitcoin noglabā pa internetu.

Kā valūtā, kas var sadalīt ļoti sīkās daļās un vēl joprojām tirgo, Bitcoin vienmēr ir bijusi īslaicīgā malas, kad runa ir par potenciālu microtransactions. Var rasties problēmas ar transakcijas maksu (kas ir maza), bet tas joprojām izceļas kā lielisku metodi jāpārskaita ļoti mazas summas. Tas padara Bitcoin ideāls noglabāšanai.

Avots: Silicon leņķis

Saistītās ziņas


Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Francija nodokļus Bitcoin, D. Nakamoto pieņem ziedojumus un kriptogrāfijas valūtas iet uz vietu

Post ICO

Cryptocurrency maina Āfriku, BtcTrip pārdod lidmašīnas biļetes Bitcoin un virtuālo valūtu, ierodas Irānā

Post ICO

BitGold palielina $ 3.5 miljonus A sērijas investīcijās

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Ziemeļvalstu uzņēmums Creandum izstrādā lielāko Bitcoin uzņēmumu datu bāzi

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

Pioneer Robocoin saskaras ar juridiskām problēmām saistībā ar nepiegādātajiem bankomātiem

Post ICO

Bitcoin Afganistānā: divi uzņēmēji valstī veic pirmo kriptogrāfijas darījumu

Post ICO

Boost VeriCoin: kā 12 nedēļu programma var veicināt dažu uzņēmumu sākumu

Post ICO

Robocoins Bitcoin bankomāti, lai saņemtu jaunus bankas stila iezīmes šovasar

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā