Bitcoin vēstniecības projekts, Pirateat40, beidzot apsūdzēts SEC un Mt. Gox | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin vēstniecības projekts, Pirateat40, beidzot apsūdzēts SEC un Mt. Gox

Bitcoin vēstniecības projekts, Pirateat40, beidzot apsūdzēts SEC un Mt. Gox

Pēc nedēļas ar daudz ziņas par Bitcoin saistītās konferencēs un jaunas vietas, kas tagad pieņem kriptonauda kā maksājuma veidu, Bitcoin eksaminētājs nav citu nedēļas garumā līdz summējiet notikumus šajā pagājušajā nedēļā. Bez tam mūsu saraksti - piemēram, "20 dīvainas lietas, jūs varat iegādāties par Silk Road" vai "13 uzņēmumiem, mēs ceram pieņems Bitcoin (pretty lūdzu?)" -, šonedēļ mēs arī publicējusi interesantu interviju ar Matt Allen, dibinātāja BitcoinStarter.

Trīs jaunizveidotiem apbalvoti NYC Bitcoin Pitch Event

Pēdējā sanāksme notika ar Ultra Light topošajiem, NYC Bitcoin Pitch Event, kas notika Ņujorkā, bija patiess panākums. 11. Jūlijā, deviņi uzņēmēji runāja par divām minūtēm katra, padarot laukumi par viņu Bitcoin uzņēmumiem, tajā pasākumā kopienas, kas palīdz citiem tehnoloģiju jaunizveidotiem augt sagatavoti.

Pēc prezentācijām četri eksperti - Andrew Chang (dibinātājs partneris Liberty City Ventures), Jānis Frankel (partneris ff Venture Capital), Nikhil Kalghatigi (pamatsumma SoftBank Capital) un Metjū Witheiler (pamatsumma un Flybridge Capital Partners) - ar noteikumu norādījumus katra starta. Galu galā, skatītāji izvēlējās trīs uzvarētājus natūrā balvām. Pēc noslēgumā vakarā uzvarētājs starta bija digitālās valūtas CoinX seko Atvērt maku un Atlas ATS.

New York rīko Inside Bitcoins konferenci

New York City ir noteikti viena no vietām uz planētas, kur Bitcoin ir lielāka izteiksmi, jo Big Apple ir hostinga dažus lielus Bitcoin saistītas notikumiem un, šoreiz, tas nav izņēmums. No 30. Jūlijā, konference Inside Bitcoins notiks New Yorker gada 8. Avenue. Ja Jūs vēl neesat apstiprinājis savu klātbūtni vēl netērētu vairāk laika. Pārbaudiet pilnu programmu šeit.

Bitcoin fonds pieprasa skaidrojumu no FinCEN

Bitcoin Fonds tika satraukts pēc FinCEN paziņoja dokumentu "uzlikšanu īpašais pasākums pret Liberty Reserve SA kā finanšu iestāde primārās Naudas atmazgāšanas koncerna", un nav slēpt to. Problēma ir tā, ka šis jaunais Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla (FinCEN) ierosinātā regula liecina visi virtuālās valūtas darījumus būtības aizdomas. Tātad, iestāde nolēma rakstīt atklātu vēstuli, prasot skaidrojumu.

Fonds uzskata, ka FinCEN ierosinātais noteikums var un, iespējams, būs nepareizi, radot priekšstatu par kriptonauda kā šaubīgu jautājumu, kas ir unikāls mērķi: naudas atmazgāšana.

Sinerģisku Nospiediet ir pirmais izdevējs pieņemt Bitcoin

Uzņēmums sinerģisku Press nesen sāka pieņemt Bitcoin, kļūstot par pirmo izdevējs tikt galā ar kriptonauda kā maksājuma veidu. Lēmums tika pieņemts, lai, lūdzu uz "lasītājiem, kuri ir pazīstami ar digitālo valūtu", saskaņā ar uzņēmumu. Jau zināms Publishing "grāmatām, kas padziļinātu mūsu izpratni par Zemes dzīvās dabas sistēmām un to nozīmi cilvēka kultūras ietvaros viņiem", sinerģisku Press tagad iespējams pirmais izdevējs pieņemt Bitcoin, kā arī.

Dokumentālā filma "Dzīve Bitcoin" kicked-off šonedēļ

Pirms vairāk nekā mēneša, Bitcoin Examiner iepazīstināja ar pāris Austin un Beccy jums. Viņus drīz precēties brīdī, kaut ko, kas jau ir noticis, bet to, kas nāks nākamais būs nekas kā parastajā newlywed dzīvi. Pāris no Provo, Utah, paziņoja, ka pēc viņu kāzām viņi gatavojas dzīvot tikai Bitcoins 90 dienas, un piedzīvojums jau ir sācies. Pārtika, degviela, internets, katru lieta (pat īre),... Viss tiks izmaksāta ar kriptonauda!

Austin Craig un Beccy Bingham Craig sāka līdzekļu vākšanas campaing platformā Kickstarter un arī savā oficiālajā tīmekļa vietnē, apkopojot $ 72,000, kā arī 82 BTC (virs $ 7000 no Bitcoin pašreizējo vērtību), lai samaksātu filmēšanas komandu tapšanā dokumentālo laikā.

Pirmais kriptotehnoloģijā darījumu ierakstītas Afganistānā

Mēs noskatījāmies vēsturiska notiekam šonedēļ: pirmā ierakstīto Bitcoin darījumu Afganistānā. Par Bitcoin uzņēmēji Ādams Locklin un Roberts Viglione, šis pēdējais no mājas Coindesk, bija zvaigznes šajā brīdī. Viglione nopirka Partagas cigāru no Locklin par 0,1 BTC un ka tas bija.

Tomēr šis vienkāršais tirdzniecība bija daudz vairāk, nekā tikai to. Tas palīdzēja gan eksperti, saprast, ka Bitcoin ir nepieciešams pāris lietas, pirms attīstās attālās daļās jaunattīstības valstīs, tieši tāpat kā Afganistānā. Pirmkārt, šīm valstīm ir nepieciešams apmaiņu. Otrkārt, tie arī ir nepieciešams instruments, kas ļauj afgāņus, cita starpā, lai viegli pavadīt Bitcoins.

Montreal var apsveicam Bitcoin vēstniecību drīz

Pārsteidzošs Paziņojums tika veikts šonedēļ Bitcoin Talk forumā: pilsētas Monreālas Kanādā, varētu būt mājās pirmās Bitcoin vēstniecības patiešām drīz.

"Pateicoties dāsnu personu, kas paliks anonīms pagaidām, mums ir dots ēku, mēs ceram, lai pārvērstu par" Bitcoin vēstniecības ". Ar trīs stāvos, ko darīt ar, kā mēs, lūdzu, mēs ceram organizēt telpu padara to viegli un jautri, lai cilvēki no visas provinces nākt un mācīties par Bitcoin, kā arī nodrošina biroja telpu Bitcoiners nākt darīt, lai sāktu Bitcoin saistītos projektus, lai tās varētu cieši sadarboties ar citiem Bitcoin uzņēmējiem, lai attīstītu aizraujoši projekti, kas izmantos Bitcoin jaunos veidos! ", saka paziņojums.

Komanda projektu organizēšanas lūdz daudz jautājumu uz virtuālo valūtu lietotājiem. Ja jūs vēlaties, lai jūsu viedoklis tikt uzklausītam, pievienoties debates Bitcoin Talk forumā.

BitFantasy ļauj spēlētājiem tirgoties virtuālo preces Bitcoin

Pēc ieviešot "Pūķa Tales", pirmais masveidā multiplayer lomu spēle (MMORPG), kas darbojas ar Bitcoin, pasaule kriptonauda prezentē jaunu līdzīgu nosaukumu: "BitFantasy". Spēle, kas joprojām ir tās beta stadijā, kas ļauj spēlētājiem tirgoties ar otru darbību, izmantojot Bitcoin laikā. Tās autors, Darren Tarbard, ir pavadījis pēdējos 20 gadus izstrādā programmatūru un viņš nodrošina "BitFantasy" nebūs šāda veida spēle, kur jums ir jāmaksā, lai uzvarētu.

Šajā Bitcoin orientētu MMORPG spēlētāji dzīvo par "bezgalīga pasaulē, un jums izpētīt to, veidojot ceļus, lai atklātu jaunus ciemus, resursus vai noslēpumus", skaidro Tarbard. No otras puses, tur ir "pasaules ēšanas briesmonis", kas sagrauj zemi un, lai padarītu to sliktāk, karaļa aizsargs ir arī sāka sacelšanos pret Queen. Uzminiet, kas ir, lai palīdzētu viņai: Jums, protams!

"Pirateat40 Apmaksāts skriešanas Bitcoin Ponzi shēmu

Trendon T. Skuvekļi ir nosaukums vīrietis nesen iekasē ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC), lai, iespējams, darbojas Bitcoin saistītu Ponzi shēmu. Tomēr Bitcoin pasaule pazīst viņu labāk kā slavenā "pirateat40". Dibinātājs un galvenais operators Bitcoin Savings un Trust (BTCST) piedāvā un pārdod Bitcoin denominēti investīcijas izmantojot platformu, vācot patiesu laimi. Aizdomās turamais pulcējās vismaz 700000 BTC, kas bija līdzvērtīga apmēram $ 4,5 miljonu brīdī iespējamā veikt. Tomēr, tas ir gandrīz $ 63 miljoni šodienas cenās.

Saskaņā ar sūdzību, ko SEC iesniegto "no 2011. Gada vismaz septembra līdz 2012. Gada septembrim," Trendon Skuvekļi "nepatiesi apsolīja investoriem līdz 7% procentu nedēļā, pamatojoties uz BTCST s apliecinātu BTC tirgus starpniecības darbību, tostarp pārdodot BTC uz personām, kas vēlējās iegādāties BTC "off radara", ātri vai lielos daudzumos ".

Iegūstiet savu pasūtījuma izgatavotas rīcības skaitlis Bitcoins

Mājas lapa That'MyFace.com beidzot pieņemt Bitcoins ražot lieliskas darbības rādītājus ar savu seju uz tā. Interneta veikals padara unikālu un pielāgotus produktus, izmantojot portretus. Pēc attēlu, speciālisti izveidot pielāgotu izgatavotas darbības skaitlis ar savu iecienītāko izmēru (4 ", 6" vai 12 "), vai tikai personalizētu figūriņa galvu.

ThatsMyFace.com arī ražo LifeSize valkājamas maskas, kā arī figūriņas. Un tas nav pat svarīgi, kur tu dzīvo, jo uzņēmuma kuģiem pasaulē.

Intervija ar Matt Allen, dibinātāja BitcoinStarter

Bitcoin eksaminētājs runāja ar Matt Allen šonedēļ un dibinātājs BitcoinStarter atklāja, ka Bitcoin kopfinansējuma platforma drīz būs jauna funkcija, maisījumi pilnvaras BitcoinStarter un Reddit. Mājas lapa tika uzsākta atpakaļ aprīlī, un tas ir patiess panākums, ar jauniem projektiem savieno katru dienu. Jūs varat pārbaudīt visu interviju šeit.

FeodalCash uztur recruting filiāles izplatīt raktuvju malware

Gandrīz ikviens no Bitcoin ainas zina, ka, palielinot summu kriptonauda saistītu ļaunprātīgu izplatās caur datoru visā pasaulē, izmantojot tos kā saimnieka sistēmu, lai slepeni mīnu Bitcoins. Viens no slavenākajiem saistītajām programmām, kas tur šobrīd dara tas ir pazīstams ar nosaukumu FeodalCash.

Krievijas programma faktiski maksā cilvēkiem, lai masveida uzstādīšanu ļaunprātīgu programmatūru uz citu cilvēku datoriem, pagriežot ierīces uz Bitcoin ieguves roboti. Iespējams, FeodalCash ir pieņemt darbā jaunus dalībniekus, jo šī gada maijā, bet tās glabāt noliedzot apsūdzības.

Banka slēdz Amagi metālus "kontu dēļ Bitcoin maksājumiem

Amagi Metāli, labi zināms, dārgmetāli furnisher nesen atklāja, ka viņu pašreizējais bankas konts ar San Francisco balstītas bankas Rietumos (BotW) tiks slēgts augusta vidū. Un tas viss tāpēc, ka viņi pieņem Bitcoin kā maksājumu metodi, un iestāde uzskata, ka risku.

"Mēs esam strādājuši ar BotW kopš 2011. Gada pēdējā mēneša laikā viņi sāka pieprasīt informāciju par mūsu uzņēmumu un apgalvojot, ka mēs bijām Money Service Business (MSB). Tomēr mēs pieņemam tikai Bitcoins kā maksājumu metodi, mēs nepārdodam Bitcoins, arī mēs apmainīt vai "darījums" Bitcoins. Bez tam, mēs esam atbilst AML / KYC un citiem noteikumiem, "paskaidroja Amagi Metāli publiskā paziņojumā.

Biti Gold ļauj izraēliešiem iegādāties Bitcoins personīgi

Jaunā partnerība starp Bitcoin apmaiņas biti Zelta un Global Money Transfer (GMT) tagad ļauj izraēliešus iegādāties Bitcoins savā vietējā valūtas birojā. Šī sadarbība nozīmē, ka Biti Gold ir pareizi pēc pašreizējās un nākotnes Naudas atmazgāšanas apkarošanas un klientu saistītus noteikumus valstī. Lieliska ziņa CEO apmaiņu, kas apgalvo, ka ir iemīlējies Bitcoin kopš viņš dzirdējis par "pārrobežu dabas" kriptonauda pirmo reizi, atpakaļ 2010. Gadā.

RKP grāvji Mt. Gox un izvēlas Bitstamp

Mt. Gox ir ar daudz pēdējos mēnešos. Pēc tam, kad problēmas ar bankām un regulatoriem, tagad maksājums procesors RKP ir atteikusies no Japānas balstīta apmaiņu un izvēlējās Bitstamp to aizstāt. Divu gadu vecs maksājumu procesors, kas atrodas Kopenhāgenā (Dānijā), faktiski uzskatīts lielākais sniedzējs Bitcoin maksājumus Eiropā.

Kompānija, kas dibināta ar Kris Henriksen, bija izmantojot Mt. Gox konvertēt starp fiat valūtā un Bitcoin līdz šim, bet ir pieņēmuši lēmumu mainīt pēdējo dienu laikā. Iemesls? Mt. Gox ir lēns... Kā skaits pārdošanas uzdevumu glabāt pieaug Bitstamp ar vairāk un vairāk tirgotāji, ejot pa kriptotehnoloģijas maksājumus apmaiņa joprojām ir lēna, kad runa apstrādāt izņemšanas, paskaidroja RKP.

Bitbetex ir jauns Bitcoin bāzes derības vietne

Mēs tikko pieredzējusi tādu SatoshiDice pārdot par gandrīz $ 12 miljoni, kaut kas līdzīgs 126,315 Bitcoins, bet pasaule kriptonauda jau skatās kā jaunu Bitcoin balstīta derības platforma paceļas. Bitbetex ir nosaukums par jauno tīmekļa vietni, kas ļauj ikvienam, kam pieder Bitcoin bet par kaut ko ar kāds cits.

Platforma ir gandrīz darbojas savu beta versiju, bet tas jau ir iespējams saprast, kā derības sistēma gatavojas strādāt par tuvākajā nākotnē. "Beta pieeja tiks dota pirmajām 500 reģistrācijām, lai saņemtu pierakstīšanos ja vēlaties maksimumu aiz šajā galvenajā lapā. Vēl labāk, beta laikā mēs dodam prom balvas! Nekas traks, bet tikai nedaudz pateicoties testētājiem un padarīt lietas nedaudz vairāk interesants ", saskaņā ar mājas lapā.

Aktīvisti vēlas izveidot Bitcoin 2 tho nodrošinātu anonimitāti

Divi anonīmie aktīvisti, kas savienoti ar kriptonauda pasaulē ir ierosinājusi alternatīvu Bitcoin: iespēju, kas varētu dakša protokolu un radīt Bitcoin 2. Šī jaunā atvasinājumu sākotnējā koda palīdzētu saglabāt to, ko atbalstītāji zvanu, to papīra "Bitcoin 2: brīvība Darījuma ", tad" sākotnējais ilgtermiņa vīzija "par šo kriptonauda, ​​iznīcinot elementus protokola, ko tie uzskata par kaitniecisku sistēmā.

Bitcoin 2 tiks veidota, lai atbalstītu anonimitāti protokolu Zerocoin. Tas ir aktīvistu plānu, lai apturētu sākotnējo protokolu no attīstās "uz sistēmu, kas ir pilnīga perversija no sākotnējā vīzija - pilnīgi caurspīdīga maksājumu sistēmu ar ļoti maz punktiem kontroles, kas ir pilnībā absorbē izveidotais finanšu un regulatīvo vidi ".

Mūzikas koplietošanas tīmekļa vietne atbalsta Bitcoin ziedojumus

AudioPlace.com ir nosaukums mūzikas koplietošanas platformas, kas ļauj klausīties jauno mūziku, ko rada nezināmu mākslinieku un ziedot dažas no jūsu Bitcoins, lai palīdzētu viņiem, ja jūs patiešām vēlaties savu darbu. Platforma ļauj klausīties jaunu mūziku vai tās top rated darbi jebkurā laikā, un jums nav pat jāreģistrējas, ja jūs vienkārši vēlaties baudīt pāris dziesmas. Tomēr, ja jūs reģistrējaties, jūs varat vai nu ievietot savu mūziku, ja tu esi mākslinieks, vai arī saņemt informāciju par dziesmas klausāties kā arī iespēju palīdzēt jūsu mīļākie mākslinieki ar dažiem Bitcoins, ja esat klausītājs.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin cenu prognoze 2017. gadam

Post ICO

Ķēdes radio dara labu solījumu

Post ICO

Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā

Post ICO

Microsoft atzinīgi vērtē Bitcoin: Xbox un Windows lietotāji tagad var iegādāties digitālo saturu ar BTC

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

Venture capitalist Ben Horowitz domā, ka nauda ir pārāk vāja, jo Bitcoin metafora

Post ICO

Kā alianse starp Mt. Gox un CoinLab kļuva par (likumīgu) karu

Post ICO

Ukraina, lai izveidotu savu BitLicense un regulētu Bitcoin

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Post ICO

Investori pāriet no ASV akcijām - Bitcoin VeriCoin nauda pieaug

Post ICO

Izstrādātāji, lai izveidotu Aleksandrijas bibliotēkas pamatni