T-Mobile pieņem Bitcoin, IBM, lai izmantotu bloķēšanas tehnoloģiju un daudz ko citu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

T-Mobile pieņem Bitcoin, IBM, lai izmantotu bloķēšanas tehnoloģiju un daudz ko citu

T-Mobile pieņem Bitcoin, IBM, lai izmantotu bloķēšanas tehnoloģiju un daudz ko citu

Laipni lūdzam 99Bitcoins 'jaunāko iknedēļas kārtā līdz ar svarīgākajiem nedēļas ziņu.

Utah padara vēsture: Bitcoin rēķins iet Senāta pirmo lasījumu

Aizmirstiet par New York un New Hampshire. Utah ir jaunākais Bitcoin draudzīgu ASV štats padarīt vēsturi kriptonauda Visumu, un varētu būt pirmais pieņemt BTC par valsts pakalpojumiem.

Jaunais likumprojekts pieņemts pirmo Senāta lasījumu pēc iepriekš iet cauri Pārstāvju palātā (lielākā daļa no 38 "jā" pret 36 "nē").

Pilna raksts par 99Bitcoins

Bitcoin sociālajā tīklā ZapChain uzsāk micropayments rīks

Bitcoin orientētus sociālais tīkls ZapChain ir atkal ļauj micropayments ar uzsākt jaunu in-house noglabāšanas mehānismu. Paziņojums atrod ZapChain īstenojot ES mēģinājumus eksperimentēt ar satura monetizāciju, pēc Coinbase lēmumu izbeigt savu lūzuma pakalpojumu februārī.

Uzņēmuma izpilddirektors Matt Schlicht apgalvoja pāriet uz micropayments iedvesmoja, ka trūkst vietas, lai patērētājiem būtu ievada pieredzi ar Bitcoin, bet ZapChain investors un Boost VC vadītājs Ādams Draper runāja uz lielo attēlu aiz uzņēmuma vīziju satura monetizāciju.

Avots: Coindesk

Trīs pretendenti uzvarēt Bitcoin izsole notika ar ASV drošības

ASV tiesneši paziņoja šo otrdien (10.), ka trīs dažādi solītāji ieguva trešo izsoli konfiscēti no Ross Ulbricht 2013. Ulbricht, kas pazīstama ar "tumšā tīmeklī, kā bīties Pirate Roberts Bitcoins, nesen tika notiesāts skriešanā nelegāla tiešsaistes tirgus Silk Road.

Iestādes izsolīti 50,000 BTC šajā gadījumā. Saskaņā darbinieki Service pārstāve Lynzey DONAHUE, uzvarētāju solītāji uzvarēja daudzumu kopējo summu 27,000, 20,000, un 3000 BTC.

Pilna raksts par 99Bitcoins

80% no Bitcoin apmaiņa ķīniešu juaņa

Ar ziņojumu pārdzīvot nedēļu no Goldman Sachs par nākotni naudu, banka norāda, ka 80% no Bitcoin apjoma tagad apmainīt uz un no Ķīnas juaņa. Otrā augstākā tirdzniecības valūta ir ASV dolārs, kam seko mazākas konfesiju jenu un eiro.

No Ķīnas Bitcoin tirdzniecības dominance atklāsme, šķiet, nepadoties loģiku, ka stingrie valdības ierobežojumi kavētu Bitcoin pieņemto atrodas pasaules lielākā ekonomika. Par Bitcoin tirdzniecības aktivitāte Ķīnā apjoms arī ir palielinājies, neskatoties Bitcoin ir strauja cenu krituma no pagājušā gada $ 1000 plus maksimumiem līdz mazāk nekā $ 300 šodien.

Avots: QZ.com

ShapeShift izvirza $ 525k, atklāj Erik Voorhees kā autors

Instant Bitcoin un altcoin apmaiņa ShapeShift saņēma $ 525,000 sēklu finansējumu no investoriem Barry Silbert un Roger Ver. Šveices balstītu platformu, kas ļauj lietotājiem pārslēgties starp 25 ciparu valūtu un žetoniem, atšķiras no tradicionālajām apmaiņu, jo tā darbojas bez lietotāja kontu, un nav nepieciešama reģistrācijas veidlapu.

Silbert, kuri ieguldījuši kā daļa no Digitālās Valūtas grupas teica CoinDesk: "ShapeShift ir reinvented altcoin tirgu un ļauj ātrākais visefektīvāko un vismazāk riskantu veids, kā cilvēki, lai apmainītos ar dažādu ciparu valūtas un žetonus."

Avots: Coindesk

T-Mobile klienti var tagad top-up savus telefonus ar Bitcoin Polijā

Pēc paziņojuma, kas februāra beigās, T-Mobile ir pieņemt Bitcoin Polijā laikā izmēģinājuma programmā. Uzņēmuma klienti tagad var iegādāties telefonu kredītus izmanto kriptonauda. 

T-Mobile poļu vienība, kas pazīstams arī kā Polska Telefonia Cyfrowa, sadarbojās ar Varšavas bāzes Bitcoin procesoru InPay lai pieņemtu digitālo naudu. Partnerības mērķis ir padarīt visvairāk BTC popularitāti Polijas priekšapmaksas telefonu lietotāju vidū.

Pilna raksts par 99Bitcoins

Intuit uzsāk Bitcoin maksājumu pakalpojumu Austrālijā

Austrālijas mazie uzņēmumi izmanto Intuit mākonis grāmatvedības programmatūru QuickBooks Online tagad varēs piedāvāt saviem klientiem iespēju norēķināties par precēm un pakalpojumiem ar Bitcoin, pēc uzņēmuma uzsākt savu PayByCoin dienesta valstī.

Intuit, kas arī padara Quicken personīgo finanšu programmatūru, paziņoja vietējā uzsākt savu PayByCoin pakalpojumu ceturtdien, ar rīkotājdirektors Intuit Austrālijas Nicolette Maury sakot, ka pakalpojums jau ieguvusi saķeri starp pirmajiem savā mītnes valstī, ASV.

Avots: ZDNet.com

IBM plāno izmantot blockchain tehnoloģijas, lai izveidotu jaunu maksājumu sistēmu

IBM tiek ziņots radīt jaunu digitālo maksājumu sistēmu galvenajām valūtām iedvesmojoties tehnoloģija aiz Bitcoin. Avots tuvu lietu atklāja šo ceturtdien (12), ka blockchain varētu būt sākumpunkts uzņēmuma jaunajā projektā.

Elektroniskā gigants - pazīstams arī kā International Business Machines Corp - vēlas izstrādāt jaunu sistēmu, kas ļauj cilvēkiem, lai pārskaitītu naudu un veikt maksājumus uzreiz neiesaistot banku vai citu trešo personu. Tas nozīmētu lielu ietaupījumu par transakcijas maksu.

Pilna raksts par 99Bitcoins

BitBeat: Bitcoin kodētājs Garzik zīmes nodarbojas izvietot "BitSats" kosmosā

Bitcoin kodols izstrādātāja Jeff Garzik ir treknrakstā plānu nodot mini satelītus orbītā, lai nodrošinātu drošu, attālinātu backup digitālās valūtas pieaugošo veikalu kritiskajiem datiem ir spērusi soli tuvu, lai kļūtu par realitāti. Mr Garzik ir uzņēmums, Dunvegan Space Systems, paziņoja ceturtdien paziņoja, ka tā ir parakstījusi līgumu ar savu partneri, Deep Space Industries Inc., lai izveidotu pirmo 24 vienības konstelācija "BitSats", ideja tā pirmo reizi nāca klajā gandrīz pirms gada.

Dunvegan plāno nodot BitSats saglabāt pilnīgu uzskaiti par Bitcoin ir arvien blockchain virsgrāmatu un tādējādi darbojas kā būtiski "pilnu mezglus", lai backup Bitcoin ir viss svarīgs galvenā datubāze laikā, kad skaits zemes bāzes datoros sniedzot šo svarīgo glabāšanas pakalpojums ir samazinājusies.

Avots: Wall Street Journal

Startup 21 izvirza $ 116m, lai Bitcoin masām

Noslēpumains Bitcoin startēšanas 21 ir izvirzījusi pārsteidzošu $ 116,000,000 pirms palaišanas laikā kārtu finansējuma labi pazīstama riska kapitāla firmas Andreessen Horowitz un RRE Ventures vadībā. Uzņēmuma mērķis ir tik vienkārši, kā tas ir ambiciozi: lai Bitcoin mainstream.

Balaji Srinivasan, partneris Andreessen Horowitz, ir eksperts pašlaik pārvalda starta 21, kas nodēvēts par to, ka tikai 21 miljonu BTC var tikt atbrīvota. Saskaņā ar Business Insider, viņš ir arī partneris Andreessen Horowitz, kas viņam pēc tam, kad riska kapitāla firma vadīja 25 miljonu ASV dolāru sērijas B ieguldījumus pirms 21 diviem gadiem.

Pilna raksts par 99Bitcoins

Saistītās ziņas


Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

Lamassu bankas ATM dizaineris: šis projekts radikāli mainīs bitcoīnu iegādes procesu

Post ICO

Vinnijs Lingham, Gyft izpilddirektors: Bitcoin ir potenciāls kļūt par starptautisku valūtu

Post ICO

Bitcoin Afganistānā: divi uzņēmēji valstī veic pirmo kriptogrāfijas darījumu

Post ICO

GHash.IO apsola izveidot 40% hashrate ierobežojumu, lai novērstu 51% uzbrukumu

Post ICO

Mt. Gox izlietnes, Bitcoiners reaģē pret Apple, un Standard Bank ietver kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

NYSE uzsāk Bitcoin indeksu, hakeri uzbrūk BitFinex un vairāk

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin cena tikai 37 dienu laikā samazināsies par 37,5%

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

NYDFS lūdz skaidrību Bitcoin fondam

Post ICO

Novietojiet sevi: Kanādas nodokļu sezona nāk pat par bitcoiņiem